Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 13:27, Lamb3rt napisał:

No powiedzmy, że masz rację. Jednak takich przypadków będzie 1 na 10000 :)


Ale już jeden taki cwaniaczek, który "wykupi" za swoje punktu co cenniejsze nagrody to powód dla narzekań klubowiczów (bo nagrody zadziwiająco szybko znikają*) i dla dystrybutora, do którego te narzekania będą skierowane.

* - nie żeby teraz szybko nie znikały, ale może jeszcze sytuacja się unormuje i będzie z czego wybierać. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:29, Lamb3rt napisał:

Ważne, że Cenega planowała/-uje forum :) Rzucam na prawo i lewo? Napisałem ledwo 3 posty z
tym linkiem :P ;)

ledwo? :p Może za duży wymagaliśmy od Cenegi... Generalnie jest nieźle, ale zdziebko ludzi z Cenegi chyba parzy internet i podchodzą do niego wolno i mozolnie... Dalej liczę na możliwość komentowania newsów i na forum - i będę w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:07, Mac Cry napisał:

Gram.pl chciało zrobić dziś chyba kontrę (TS?), ale gdy zobaczyła nie wypał w postaci KG, to
przestało się czuć zagrożone.


Mozesz rozwinac co to milo byc??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:27, strajker napisał:

To się nazywa danie pewnych atrakcji na pożarcie by nasycić a potem zmyślny gospodarz daje
jeszcze lepsze kąski na przyjęciu

A slyszales o tym, ze najpierw sie daje najlepsze wino, by upic gosci,a pozniej wlewa sie byle co, bo i tak ludzie juz nie czuja roznicy?

Ale... ja tam wieeeerzeeeee Cenedze. _nigdy_ mnie nie zawiooooodla ;). Oby tak dalej, a Cie zjedza zywcem XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, czemu się tak napinacie:

> A czego ty się spodziewałeś, drugiego gram.pl?

No najwyraźniej. Dajcie im czas, a nie zjeżdżajcie z góry na dół. Chcą dobrze, skoro coś takiego odpalają.

> Pisałem parę tygodni temu, że to się tak musi skończyć:/

Jasnowidz. Może załóż zakład wróżbiarski? Zarobisz na kolejne gry, które tym razem kupisz w CDP. :D

> Według mnie KG to kupa :P Strasznie dużo trzeba mieć punktów, żeby wybrać sobie coś fajnego. Komiksy XIII ponad 200pkt. , a książki 355.. fajnie:|

Ale przecież nikt nikogo nie zmusza do korzystania, prawda? To jest dodatek do oferty, a nie element obowiązkowy.

> no ja czekam tylko na to (sam ci wysłałem ten link ty :p)... Jak na razie to sam klub to żenua... I jeszcze ta wersja beta w logo ... :/

No i co z tego? Zakładasz, że wszyscy sa nieomylni? Nie rozumiem, czemu ludzie przekraślają innych zaraz na starcie.

> Regulamin to też fajny mają. Po 3 latach jak nic nie zrobisz z punktami to zamykają konto i punkty anulują :P

Nie wydasz punktów w ciągu 3 lat? Nie uwierzę w to.

> Nie no, oczywiście te wielkie obietnice, chociażby na tym forum, że klub nas nie zawiedzie, bla, bla, bla, to kłamstwa :-P

Mili napisać, że zawiodą cię? Gratuluję podejścia marketingowego. :)

3. Za podkładkę pod mysz 500 pkt.? Ich chyba porypało...

70 zł za plakat w CDP to drobiazg? :) Mnie na podkladce akurat nie zależy, a patrząc na całokształt wszystkie punkty mają się nijak do wartości - bo od kiedy kupujesz X-Fi za 2 tysiące?

> Sound Blaster X-Fi Xtreme Music - 1810 pkt. wcześniej chyba za 1055 była...

Było 1600 - coś koło tego

>> Po co coś robić jak już na starcie zakłada się, że "działalność można zawiesić".
> Pewnie szybko z tego skorzystają... :/

Bzdury. Każda firma w regulaminie KAŻDEGO konkursu zawiera takie zabezpieczenie. Tak samo piszą na bilety że koncert mogą odwołać "bo tak", oczywiście ze zwrotem kasy. A w Cenedze - punkty to dodatek, a nie towar za który płacisz w sklepie (tym jest gra), to nie muszą niczego zwracać.

> Ta cała kompania graczy SUX! Tera pewnie będą po kolej każdemu zabierać punkty... Coraz bardziej nie lubię Cenegi...

Nasze świete prawo. I na dodatek nikt nas nie zmusza do kupowania ich gier. Fajnie, nie? :))

Thomulus
> Tak sobie myślę, że lepiej dla Cenegi by było, gdyby zajęła się tylko wydawaniem gier. Internet to dla niej obce i nieprzyjazne środowisko.

Zgadzam się, ich sklep to jest żart - i może dlatego kupuję na allegro. :)

> Ale rozbudowana strona - widać 15 m-cy pracy....

Nikt nie napisał, że zaczęli ją robić 15 miechów temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:36, Vojtas napisał:

> no ja czekam tylko na to (sam ci wysłałem ten link ty :p)... Jak na razie to sam klub
to żenua... I jeszcze ta wersja beta w logo ... :/

No i co z tego? Zakładasz, że wszyscy sa nieomylni? Nie rozumiem, czemu ludzie przekraślają
innych zaraz na starcie.


Nie przekreślam ich, ale zauważ, że oni start mieli ponad rok temu z całym projektem... nie to było obiecywane na starcie i nie tak to miało wyglądać. Tak czepiam się, ale nie skreślam, jak napisałem później dalej liczę na komentowanie newsów i forum... Fakt, faktem, że Cenega może i ruszyła, ale nie przygotowała się za dobrze i dla tego niektórzy ją przekreślają, bo niektóre rzeczy wyglądają i są przygotowane na "odwal no się"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:34, Piotrek K. napisał:

A slyszales o tym, ze najpierw sie daje najlepsze wino, by upic gosci,a pozniej wlewa sie byle
co, bo i tak ludzie juz nie czuja roznicy?

Ale... ja tam wieeeerzeeeee Cenedze. _nigdy_ mnie nie zawiooooodla ;). Oby tak dalej, a Cie
zjedza zywcem XD...


1.
Słyszałem o tym (co gospodarz to obyczaj) - wole jednak przypowieść biblijną:)
A ponadto: Pan moim pasterzem, nie brak mi Nietzschego.:))

2.
Nie bardzo rozumiem kto ma mnie zjeść?:) Cenega czy Czytelnicy niniejszego forum?:)
Wszystko się może zdarzyć ale ten kto ryzykuje i cierpliwie czeka ma szansę zyskać więcej od tego co czyni "owczy pęd":)

Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te nagrody to talon na balon - ksiazki z seri o Felixie i Gortreku "kosztuja" 355 pkt a skoro jest ich 7 w serii (bo tyle liczy cala saga) nalezy wydac 2485 pkt (czyli prawie 2500 zl na gry od cenegi by sobie ta serie skompletowac teoretycznie za darmo) no wybaczcie ale te same ksiazki kosztuja 180 zl na allegro czyli w przeliczeniu to wychodzi ok 26 zl za ksiazke czyli 26 pkt - jak dla mnie absurd

podobnie sie ma sprawa z koszulkami - na gram.pl koszulke mozna zakupic za wpln (tylko 50 wpln) w kaciku gracza cenegi koszulka z gry "kosztuje" juz 355 pkt... no litosci...

ten katalog przypomina mi wszystkie inne katalogi punktowe wydanawe przez plusa czy na bp - wszystko ladnie wyglada na obrazkach lecz wystarczy przeliczyc ile faktycznie nalezaloby wydac by zdobyc taka nagrode i odechciewa sie zabawy

nie zauwazylem pozycji - kupon rabatowy 10% za 100 pkt (lub cos w tych okolicach)

coz... cenega w kompanii graczy spara sie opchnac talon na balon - ciekawe kto sie na to nabierze...

czekam na rozwiniecie serwisu i stworzenie alternatywy dla gram.pl - postarajcie sie... nie wierze ze kompanie graczy uwazacie za swoj sukces - bo nim wg mnie zdecydowanie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 13:36, Vojtas napisał:

Nikt nie napisał, że zaczęli ją robić 15 miechów temu :D

ale napisali i dali do wiadomości że tak twór powstanie i naprawdę nie obchodzi mnie czy zaczeli ją robić wczoraj , miesiąc temu czy rok temu - ważne jest że czekamy na to właśnie te 15 miechów
sorki ale ja jak coś obiecam komuś że zrobię i się spóźnie to nie obchodzi go to że zacząłem to robić wczoraj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rejestracji gier jest chyba jakiś błąd- pierwsze pole kodu ( nadrukowanego) ma 5 cyfr, a miejsce obliczone jest na ~10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:46, morthi napisał:

podobnie sie ma sprawa z koszulkami - na gram.pl koszulke mozna zakupic za wpln (tylko 50 wpln)
w kaciku gracza cenegi koszulka z gry "kosztuje" juz 355 pkt... no litosci...


A może zauważyłeś, że na gram.pl trochę bardziej skąpiął punkcikami niż w Klubie gracza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nie rozumiem, czemu ludzie przekraślają innych zaraz na starcie.

Dnia 27.08.2007 o 13:40, syriusz.b napisał:

Nie przekreślam ich, ale zauważ, że oni start mieli ponad rok temu z całym projektem... nie
to było obiecywane na starcie i nie tak to miało wyglądać. Tak czepiam się, ale nie skreślam,
jak napisałem później dalej liczę na komentowanie newsów i forum... Fakt, faktem, że Cenega
może i ruszyła, ale nie przygotowała się za dobrze i dla tego niektórzy ją przekreślają, bo
niektóre rzeczy wyglądają i są przygotowane na "odwal no się"...


No zgadzam się, mieli dużo czasu i biorąc to pod uwagę ostro zawalili projekt - a wiem, że gracze (m.in. z uwagi na ich wiek) to strasznie wymagająca i hałaśliwa grupa. Brałem udział w projekcie związanym z odpalaniem serwisu, ale o wiele bardziej zaawansowanego, i nie jest to wcale takie proste. Najważniejsze, żeby wyciągnęli wnioski i przyłożyli się. Zwłaszcza że skoro to jest beta, to znaczy ze jakieś poprawki na wprowadzą. :)

A jeszcze dodam, że niektórzy tutaj histeryzują bardziej niż kobiety w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:48, JaN-J napisał:

W rejestracji gier jest chyba jakiś błąd- pierwsze pole kodu ( nadrukowanego) ma 5 cyfr, a
miejsce obliczone jest na ~10.

Nie jest to błąd. Gry z poszczególnych serii (Superseller, Kolekcja Klasyki) mają inną ilość znaków w pierwszej części kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:48, przxmek napisał:

> podobnie sie ma sprawa z koszulkami - na gram.pl koszulke mozna zakupic za wpln (tylko
50 wpln)
> w kaciku gracza cenegi koszulka z gry "kosztuje" juz 355 pkt... no litosci...

A może zauważyłeś, że na gram.pl trochę bardziej skąpiął punkcikami niż w Klubie gracza ??



nom tylko zeby miec te 50wplnow trzeba kupic gry za ok 240 zl (54wplny) czyli mniej niz 355 zl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra cieszę się że przez ten rok z hakiem udało mi się uzbierać i zamówić to cudeńko:
http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=karty_dzwiekowe-23
Komentarze brzmią ciekawie.
Jako "gratis" może być - choć wcześniej "kosztował" mniej pkt. :(
Żałuję tylko tych słuchawek Crativa - mam nadzieję, że jeszcze będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:51, Ali G napisał:

nom tylko zeby miec te 50wplnow trzeba kupic gry za ok 240 zl (54wplny) czyli mniej niz 355
zl ;]

Z Wpln to inna bajka - kiedyś był lepszy "stosunek" do ceny. gra kosztuje 100 zł - w środku 35 wplnów. teraz zmieniają te wartości do 22 bo więcej można za nie dostać (niby są produkty tylko za wpln).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:43, strajker napisał:

Słyszałem o tym (co gospodarz to obyczaj) - wole jednak przypowieść biblijną:)

To TEZ jest przypowiesc biblijna. A dokladniej o pierwszym cudzie Jezusa, ktory sie wydarzyl podczas wesela w Ghanie Galilejskiej (czy jak to sie tam pisze?)

Dnia 27.08.2007 o 13:43, strajker napisał:

Nie bardzo rozumiem kto ma mnie zjeść?:)

Nie Ciebie ;). Cenege ;P. Za ta wersje bete, ktora robili przez tych nascie miesiecy i tak zrobili, ze nawet boja sie umiescic systemu komentarzy na niej. Ciekawe czy w ogole forum zrobia? Albo dodadza do Regulaminu zakaz krytycznych wypowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:53, Evil Khan napisał:

Z Wpln to inna bajka - kiedyś był lepszy "stosunek" do ceny. gra kosztuje 100 zł - w środku
35 wplnów. teraz zmieniają te wartości do 22 bo więcej można za nie dostać (niby są produkty
tylko za wpln).


mnie to mowisz ;] co to ja nowy na forum ? :P
co nie zmienia faktu ze koszulki w CDP tansze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 13:57, Ali G napisał:

mnie to mowisz ;] co to ja nowy na forum ? :P
co nie zmienia faktu ze koszulki w CDP tansze :P

Tobie nie mówię tylko ogółowi, że wyjadaczem jesteś to wiem ;)
- a koszulki te od cenegi jakieś chusteczkowe nadruki mają.
zamówiłeś coś w klubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować