Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 09:24, libero85 napisał:

Dla mnie opcja jest fajna bo do kocna roku jest szansa na uzbieranie punktow na myszke Razera
, bede mial gry ktore chce miec i bede mial myszke ktora mi sie przyda i na ktora nie bede
musial wydac dodatkowej kasy , 2 w 1 mogli by to wreszcie niektorzy pojac.

Alleluja .Brawo przynajmniej jeden to zrozumiał .Nie mogę pojąć jak niektórzy się z tym miotają że drogo ,że się nie opłaca ;D
Ehh ludzie mają wesołe podejście do życia a prawda jest jedna .Nikt nikomu nic nie da za darmo.To jest motto przewodnie które trzeba sobie wbić do głowy i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 09:29, spider88 napisał:

a prawda jest jedna .Nikt nikomu nic nie da za darmo.


no , skonczyly sie czasy nawet darmowego lania na ulicy , teraz ci przywala , pieniadze , telefon zabiora :)
skonczylo sie :D To pewnie przez globalizacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 09:47, libero85 napisał:

no , skonczyly sie czasy nawet darmowego lania na ulicy , teraz ci przywala , pieniadze , telefon
zabiora :)
skonczylo sie :D To pewnie przez globalizacje :P

U nas jak rozmawiasz na ulicy to zartaz zjawia się patrol niebieskich i sprawdzają czy telefonik legalny ;)
Globalizacja jest odpowiedzialna za wszystko podobnie jak terroryści ;)
Politycy przynajmniej mają wymówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 09:24, libero85 napisał:

malo osob na tym forum jest wstanie pojac ze to jest gratis , bonus , prezent , ze nie mozna
przeliczac co sie bardziej oplaca. tylko sie gry kupuje i jak sie na cos uzbiera to fajnie.


ZAWSZE można przeliczać co się bardziej opłaca. żyjemy w takim kraju że jednym z kluczowych czynników przy wyborze A lub B jest cena. i jeśli mam do wyboru gry za 129 + kiedyś gratis versus obnżanie ceny i oszczędzanie kasy to zapewniam że 99% wybierze wariant numer dwa.

jeśli ktoś ma milion leżące w szufladach to nie musi przeliczać co mu się opłaca. ale paradoksalnie nie będzie też wtedy żebrał żeby myszkę dostać za zakup gier. natomiast przeciętny gracz który wydaje w ciągu roku 300 zeta na gry z czego powiedzmy połowa na cenegę ma w tyłku nagrody za 1000 punktów.

usprawiedliwianie programu lojalnościowego bo nazywa się "lojalnościowy" jest absurdalne. wszystko sprowadza się do kalkulacji ile wydam i co z tego będę miał albo ile oszczędzę. tak działa życie i świat w którym je prowadzimy. każdy kto korzystał z premiumclub czy bp wie jaka to ściema i prosty wabik na głupich klientów ciułąjących rok aby dostać piłeczkę plażową. w efekcie ludzie uparcie jeżdzą na daną stację bo liczą że coś z tego będą mieli. zamiast zastanowić się że takimi działaniami "na silę" 10 krotnie przepłacili już wartość tego co dostaną.

dlatego powtórzę - wolę wydać 20 procent mniej i z zaoszczędzoną kasą zrobić co zechę, niż zapłacić więcej i dostać coś co zalegało na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:52, Ciastuś napisał:

jeśli ktoś ma milion leżące w szufladach to nie musi przeliczać co mu się opłaca. ale paradoksalnie
nie będzie też wtedy żebrał żeby myszkę dostać za zakup gier. natomiast przeciętny gracz który
wydaje w ciągu roku 300 zeta na gry z czego powiedzmy połowa na cenegę ma w tyłku nagrody za
1000 punktów.

weź pod uwagę tzw złoty strzał gdzie np myszke dostaniesz za 60 punktów a nie 300,

Dnia 15.07.2006 o 10:52, Ciastuś napisał:

usprawiedliwianie programu lojalnościowego bo nazywa się "lojalnościowy" jest absurdalne. wszystko
sprowadza się do kalkulacji ile wydam i co z tego będę miał albo ile oszczędzę. tak działa
życie i świat w którym je prowadzimy. każdy kto korzystał z premiumclub czy bp wie jaka to
ściema i prosty wabik na głupich klientów ciułąjących rok aby dostać piłeczkę plażową. w efekcie
ludzie uparcie jeżdzą na daną stację bo liczą że coś z tego będą mieli. zamiast zastanowić
się że takimi działaniami "na silę" 10 krotnie przepłacili już wartość tego co dostaną.


Te programy tak na prwadę są dla osób i firm które dużo jeżdżą. Kumpel jest handlowcem i średno tankuje za 200 zeta na 4-5 dni w ciągu miesiąca daje to kwotę ok 1000zł Więc może sobie wybrać jakieś tam pierdołki z katalogu

Dnia 15.07.2006 o 10:52, Ciastuś napisał:

dlatego powtórzę - wolę wydać 20 procent mniej i z zaoszczędzoną kasą zrobić co zechę, niż
zapłacić więcej i dostać coś co zalegało na magazynie.


Nikt ci nie broni tego zrobić. Możesz nawet nie kupowac gier Cenegii a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydać na myszkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt ci nie daje wyboru
Albo gifty albo tansze gry. Tak nie ma.
nie masz tego na stacji benzynowej , w markecie czy gdzie kolwiek indziej.
przecietnt gracz mowisz ze wydaje w ciagu roku 300zl ? to w co ten biedak gra ? Wspolczuje.

Jak jedziesz na stacje to przeliczasz : kurde jeszcze musze wlac wachy za 10tys zl zeby dostac ten czajnik ?
Nie kupujesz wache bo chcesz/musisz przy okazji zbierasz sobie punkty , tak jest z tym klubem ,
Cena benzyny nie zalezy od tego czy sa nagrody czy nie. i tak samo z grami.

Po co mi wirtualna kasa na Gram.pl jak wszystkie gry moge kupic w promocyjnych cenach dajmy na to na allegro ?A WP mi nie ubywa ?

Wole sobie kupowac gry , cieszyc sie nimi , przy okazji odbierac nagrode i albo z niej korzystac albo ja sprzedac i miec na kolejna gre.

Albo nagrody albo nic. Nie ma wybierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:01, libero85 napisał:

Ale nikt ci nie daje wyboru. Albo gifty albo tansze gry. Tak nie ma.

wydawca miał taki wybór. wybrał gifty bo było to dla niego tańsze wiedząc że z nagród w klubie gracza nie skorzysta prawie nikt a za pół roku nie będą one warte połowę tego co teraz. jak w każdym programie partnerskim za wyjątkiem miles&more, gdzie faktycznie możesz dobrze zyskać, jeśli wydajesz ok 10 tysięcy miesięcznie na loty samolotem.
i od razu ci wytłumaczę - nie twierdzę że wpln są dobre. to nawet nie wątek do porównywania. i tak nie kupuję gier pctowycj od kilku lat. natomiast uważam że to co zaproponowała cenega nie jest ani krztę lepsze. a co najgrorsze wykonanie doprawia to wszystko smrodem żenady i braku profesjonalizmu. premium club miał przynajmniej ładne ulotki :D

Dnia 15.07.2006 o 11:01, libero85 napisał:

przecietnt gracz mowisz ze wydaje w ciagu roku 300zl ? to w co ten biedak gra ? Wspolczuje.

biedak? współczujesz? pan bogacz się odezwał i postanowił spojrzeć nad maluczkich? chyba widzę z czego wynika twój problem - na cały świat patrzysz przez pryzmat siebie i uważasz że wszyscy wydają na gry tyle co ty, kupują je ultra tanio na allegro a wplnow nie używają.
powiedz mi jeszcze tylko skąd uczeń podstawówki ma brać tysiące na gry, jeśli jego rodzic dostaje na rękę 2000 netto i jeśli dobrze pójdzie da dzieciakowi 50 zeta miesięcznie? skąd student zaczynający pracę i wynajmujący mieszkanie ma z tego 1500 netto kupować dziesiątki gier po 100 zeta i jeszcze modernizować sprzęt? nie żyjemy w laguna beach tylko w Polsce. i sądzę że te 300 zeta rocznie na gry to nawet przesadziłem - 200 max.

Dnia 15.07.2006 o 11:01, libero85 napisał:

Cena benzyny nie zalezy od tego czy sa nagrody czy nie. i tak samo z grami.

zaczynasz już tłumaczyć ideę bez patrzenia na jej części składowe. wyjaśnij mi więc z czego pokryta jest cena nagród? prezesi się szarpnęli i obniżyli dotychczasowe pensje? tak wiem, wierzysz w starodawną kalkulację "sprzedać więcej z ciut mniejszym zyskiem"? ale sam przecież sam powiedziałeś że nikt dla nagród nie będzie kupował więcej gier...

Dnia 15.07.2006 o 11:01, libero85 napisał:

Po co mi wirtualna kasa na Gram.pl jak wszystkie gry moge kupic w promocyjnych cenach dajmy
na to na allegro ?A WP mi nie ubywa ?

gdyby na allegro było tak cudownie to takie sklepy jak empik nie miałyby racji bytu. a póki co prosperują wprost przecudownie i załatwiają spokojnie 90% sprzedaży każdego wydawcy od książek po muzę - to raz. dwa, niedługo połowa gier na allegro będzie miała wyciągnięte karty rejestracji. już tak jest z grami cdp a z cenegi jest to jeszcze bardziej prawdopodobne bo ich system jest idealny dla przekrętów, handlarz będzie dostawał darmowe nagrody i także je sprzedawał - podwójny zysk, a przeciętny klient nawet nie zorientuje się że dostanie pudełko bez karty. gra będzie przecież nowa i w komplecie ze z "prawie" wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli juz kiedykolwiek cos bedzie sie dalo wymienic na te punkty, to ja wezme tylko rzeczy ze "zlotego strzalu". podkladka za 60 punktow - biore! zwlaszcza, ze mam ich okolo 300, wiec starczy tez na inne atrakcje;)


ciach

Dnia 15.07.2006 o 09:24, libero85 napisał:

Tak zle i tak nie dobrze , dogodzic dzieciaczka to sztuka najwyzsza.

ciach

btw ja zamiast gier doradzalbym poczytac troche ksiazek. bo w koncu nie bycie dzieciaczkiem do czegos zobowiazuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania to sie zgadzamy :D Klub zanim zachecil zniechecil. Az slow szkoda.

Nie pan bogacz , poprostu mam takie a nie inne priorytety , kwestia wyboru.

znow sprowadzamy wszystko do kwestji skad biedny uczen ma wziac kase.
Gry to towar luksuwosy, nie kazdy musi grac :)
Poza tym przeciryny gracz gier nie kupuje a je sciaga ;p

gifty to forma reklamy dla dajacego i dla producenta dawanego , zapewne idzie to z funduszu na reklame , co nie zmienia faktu ze jak by ich nie bylo to cena byla by taka sama.

Nie mowie ze allegro jest cudowne , ale jezeli Oblivion Cenega ceni na 129 u siebie 109 a na allegro masz nowke w foli za 100 z przesylka to bajer.

w empiku juz dawno przestalem kupowac bo to kasy szkoda.

Co do wyciagania kart rejestracyjnych nie spotkalem sie z tym osobiscie ale napewno wielu tak robi :)

Dobra ja znikam jak bede mial czas to "popoleminuje" z Toba dalej :D

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 12:02, libero85 napisał:

To smigaj dzieciaczku czytac :D


E tu sie nie popisalem :D Az mi wstyd :D Ta uwaga byla glupia :D nie bede sie usprawiedliwial :D I tak juz jestem spoznion. :) Poczytam w czasie jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie więc powiedzcie mi: działa ten Klub Gracza Cenega czy nie??

Jeśli nie to post przywołany przez Slave należy wrzucić do kwasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od zeszlego tygodnia w kazdym dniu roboczym mial pojawic sie samouczek, w piatek tydzien temu byla czesc 6 samouczka i pisalo, ze w nastepnym dniu roboczym (czyli w poniedzialek) bedzie podsumowanie i uruchomienie calego systemu klubu gracza. jednak czesc 7 sie nie pojawila do dzis a ze strony cenegi nie ma zadnego wyjasnienia tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 16:36, Slave napisał:

od zeszlego tygodnia w kazdym dniu roboczym mial pojawic sie samouczek, w piatek tydzien temu
byla czesc 6 samouczka i pisalo, ze w nastepnym dniu roboczym (czyli w poniedzialek) bedzie
podsumowanie i uruchomienie calego systemu klubu gracza. jednak czesc 7 sie nie pojawila do
dzis a ze strony cenegi nie ma zadnego wyjasnienia tej sytuacji.


Cenega zawsze miała jakieś problemy... ciągle tylko słyszę od kumpli jakieś narzekania na Cenegę a oni jak widać nawet nie myślą się z tego tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo Cenega wydaje Age of Pirates: Opowieści z Karaibów (na zachodzie znaną jako Sea Dogs II). Premierowa cena gry to 24,90 zł. Z początku myślałam, że drugą część Sea Dogs będzie wydawał CDP, ale się nieco myliłam. Polska lokalizacja dobiegła końca i jest to wersja kinowa spolszczenia. Grę ja oczywiście zamówię, ponieważ lubię gry w tym stylu. SD2 zapowiada się świetnie. Więcej info tutaj: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinowe, podobnie jak z Piratami z Karaibów ;) Jednak mi to nie przeszkadza. Ale muszę przyznać, że o wiele lepiej grało się w Baldurs Gate z profesjonalnym spolszeniem... achh cudownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 00:00, Soleila napisał:

> > ekipa@gram.pl
> >
> > lub hosting@gram.pl
> >
> > Padam z nóg ;)
> To dobranoc życzę zasadniczo ;P .

Zdecydowanie. Kolorowych ;)

(TYH .. po degradziku nam ;>)


A jaki jest degrad ze statusu CD Projekt? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować