Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

A propo forum - jak widzę Cenegę i napis "już wkrótce" to aż się uśmiecham... ;D (trochę tendencyjne, ale jakby nie patrzeć Cenega daje do tego powody...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:13, Zaix... napisał:

A propo forum - jak widzę Cenegę i napis "już wkrótce" to aż się uśmiecham... ;D (trochę tendencyjne,
ale jakby nie patrzeć Cenega daje do tego powody...).


Zawsze to lepiej niż jakby mieli napisać że będzie ... "w ciągu tygodnia" ;]

No aż jestem ciekaw wyglądu i wogóle całego forum, nie omieszkam zajrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy otrzymał dzisiaj ktoś sms, że wygrał coś w konkursie Superseller? :P Szczerze powiedziawszy wysłałem o takiej porze, że nie wierze do końca, że prześcignęło mnie 10 ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem nagrodę w konkursie SS :) Udało się wymienić GTA:SA na Obliviona. Naprawdę śliczne jest to polskie wydanie, chyba najładniejsze spośród moich wszystkich gier, a mam ich naprawdę dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:13, jarken napisał:

Dziś otrzymałem nagrodę w konkursie SS :) Udało się wymienić GTA:SA na Obliviona. Naprawdę
śliczne jest to polskie wydanie, chyba najładniejsze spośród moich wszystkich gier, a mam ich
naprawdę dużo :)


A kiedy wygrales/kiedy wyslana? J a nadal czekam na nagrode wyslana w piatek (?), nie wiem tylko, czy poszla kurierem, czy poczta, bo idzie razem z zakupami. A mieszkam w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:05, bonbon napisał:

ciach

Wygrałem 17 października, a wysłana (pocztą polską) została w ostatnio piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:11, jarken napisał:

> ciach
Wygrałem 17 października, a wysłana (pocztą polską) została w ostatnio piątek.

No, to zaczynam sie niepokoic... Paczka z Wirtusa wyslana w piatek potrafila dojsc nawet w sobote, z kolei moje pierwsze zamowienie w sklepie Cenegi sprzed roku szlo ponad dwa tygodnie, i dotarlo w dzien po tym, jak je zareklamowalem (i wyslano je powtornie kurierem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj ponownie wygrałem coś. Dane znowu posłałem tobie na maila, razem z kolejną prośbą, jak będziesz miał chwilke czasu to skrobnij coś na maila ^^

Btw. Taktyczne FPP chyba mnie kochają, dzisiaj Ghost Recon, przedwczoraj Rainbow Six: Lockdown :/ Chyba jedyny typ gier, którego nie znosze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:59, Mistic napisał:

Hej, dzisiaj ponownie wygrałem coś. Dane znowu posłałem tobie na maila, razem z kolejną prośbą,


a czy przypadkiem nie wystarczy tylko raz podać dane?
pytam bo wygrałem drugi raz i sądziłem, że nie musze ich powtórnie wysyłać do nata lub czekać na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla bezieczeństwa zawsze wysyłam do nathanadlera, przy okazji wysyłam też małą prośbe o wymiane, bo akurat taktyczne FPP mi kompletnie nie pasują. Aczkolwiek będe zadowolony ze wszystkiego co mi przyślą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nathanadler mógłbyś skomentować to wyżej?
tzn. jeżeli raz dane zostały podane to czy trzeba je podawać za każdym razem, gdy się coś wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:39, Konrades napisał:

A propos ile sie czeka na telefon - bo u mnie już tydzień minął wczoraj :)


chyba zle liczysz. Lista wygranych z calego tygodnia splywa w piatek/ponieedzialek. Od tego dnia mozesz liczyc, ile czekasz na telefon. Do mnie tez jeszcze nikt nie dzwonil w sprawie wygranych sprzed tygodnia.
Swoja droga, w sms-ie jest napisane: zadzwonia w ciagu KILKU dni... A podobno proces dzwonienia zostal ostatnio zoptymalizowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:40, scooby01 napisał:

nathanadler mógłbyś skomentować to wyżej?
tzn. jeżeli raz dane zostały podane to czy trzeba je podawać za każdym razem, gdy się coś wygra?

Powiem tak. Całą sprawą konkursu zajmuje się marketing. Ja biorę od was namiary gdyż chcę wam przyśpieszyć i ułatwić sprawę. Jeśli wygraliście raz to ponowne podawanie danych nie jest konieczne (chyba że chcecie wymienić grę itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:53, nathanadler napisał:

Powiem tak. Całą sprawą konkursu zajmuje się marketing. Ja biorę od was namiary gdyż chcę wam
przyśpieszyć i ułatwić sprawę. Jeśli wygraliście raz to ponowne podawanie danych nie jest konieczne
(chyba że chcecie wymienić grę itp)


Heh, wygrałem w konkursie Paradise i nadal nie otrzymałem gier :(. Wiem, że forum to zły środek komunikacji, ale już maila do was wysłałem (przed chwilą także do ciebie) i teraz piszę na forum, by być zauważonym. Szczególnie, że gry miały być wysłane kurierem, tymczasem ten kurier już miesiąc się spóźnia. Nie wiem co myśleć, zostałem wykluczony czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 02.11.2006 o 23:28, Dowodca_Pawel napisał:

Heh, wygrałem w konkursie Paradise i nadal nie otrzymałem gier :(. Wiem, że forum to zły środek
komunikacji, ale już maila do was wysłałem (przed chwilą także do ciebie) i teraz piszę na
forum, by być zauważonym. Szczególnie, że gry miały być wysłane kurierem, tymczasem ten kurier
już miesiąc się spóźnia. Nie wiem co myśleć, zostałem wykluczony czy co?


Wiem dostałem. I obstawiam winę kuriera. Akurat te przesyłki wysłałem osobiście a staram się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i abyście Wy Gracze byli zadowoleni. W mailu dostałes więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować