Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 15:26, Evil Khan napisał:

Ot taka niechluba historia klubu...

O historii wiem. Nie widzialem tylko nigdy obrazkow jak to wygladalo ;)

Dnia 27.08.2007 o 15:26, Evil Khan napisał:

Rada na przyszlosc. Nie sadz, ze WSZYSCY na forum maja takie same ustawienia ilosci postow na strone. W moim przypadku Twoj link prowadzi ''do nikad''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:52, Rafiki1995 napisał:

chciałbym się zapytać
czy jak się cokolwiek zamówi to za przesyłkę się płaci czy nie?

Poczytaj regulamin - odp.: tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Cenega się nie postarała; Klubowi Gracza brakuje bardzo wiele żeby mógł konkurować z Gram.pl .
Nagrody niespecjalnie mnie urzekły, no może jedynie gadżety z różnych gier; jednak inne np. głośniki, nie dość, że nie są zbytnią nowością to jeszcze trzeba na nie wydać ładnych parę tysięcy punktów. Nie rozumiem też czemu zwiększył się pułap punktów, za które można dostać nagrody; w niektórych przypadkach nawet o 1000 !! Jednak jest to wersja beta strony, więc może (oby) ją udoskonalili; wtedy może Klub Gracza stanie się godnym konkurentem dla Gram.pl ! Jednak jak na razie CDP ma powody do radości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam regulamin i natrafiam na
6.15. Cenega Poland przekaże zwycięzcy zamówioną nagrodę po opłaceniu przez niego - jako płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt. 2 ustawy o podatku dochodowego od osób fizycznych - zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10% wartości zamówionej nagrody, w przypadku jeśli wartość nagrody przekracza kwotę 750 PLN. Pozostałe nagrody są zwolnione z wymienionej opłaty, zgodnie z przepisami prawa. podsumowując to kupujemy gry i dostajemy punkty za punkty wybieramy nagrodę a za nagrodę jeszcze płacimy JAKIEŚ CHORE TO!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj nie ma co krzyczecz, ze to chore, bo... takie mamy prawo w Polsce i tyle. Od kazdej nagrody powyzej jakiejs tam kwoty (choc nie wiem czy akurat bedzie to te 750zl) TRZEBA zaplacic podatek. Niewazne czy wygrales laptopa czy samochod osobowy. Takie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:18, C-BOOL2 napisał:

[...] zgodnie z przepisami prawa.

No właśnie. Powiedz mi jeszcze, wartość której "nagrody" przewyższa cenę siedmiuset pięćdziesięciu złoty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:17, PatrolPatryk napisał:

Moim zdaniem Cenega się nie postarała; Klubowi Gracza brakuje bardzo wiele żeby mógł konkurować
z Gram.pl .

Dnia 27.08.2007 o 16:17, PatrolPatryk napisał:

Nagrody niespecjalnie mnie urzekły, no może jedynie gadżety z różnych gier; jednak inne np.
głośniki, nie dość, że nie są zbytnią nowością to jeszcze trzeba na nie wydać ładnych parę
tysięcy punktów.


Lol.
Gadżety, czyli takie pierdoły jak czapka za 355 punktów, czy koszulka (taka sama ilość punktów) to super, extra, wypasiony gadżet, a takie głośniki za kilkaset złotych, albo myszki (po 140-200zł), czy klawiatura za 160-180zł to już nic fajnego?

Wiesz, na zdrowy rozum, to Ty jakieś dziwne podejście do sprawy masz, no ale nie ma to jak kochany CDP, kochany gram.pl i kochane wPLNy...

Dnia 27.08.2007 o 16:17, PatrolPatryk napisał:

Nie rozumiem też czemu zwiększył się pułap punktów, za które można dostać
nagrody; w niektórych przypadkach nawet o 1000 !!


Podaj przykład gdzie miałeś jakiś gadżet dajmy na to za 100 punktów, a teraz masz za 1100. Bardzo Cię o to proszę.
Cenega musiała podnieść liczbę punktów, bo być może się przeliczyła na początku.

Dnia 27.08.2007 o 16:17, PatrolPatryk napisał:

Jednak jest to wersja beta strony, więc może
(oby) ją udoskonalili; wtedy może Klub Gracza stanie się godnym konkurentem dla Gram.pl ! Jednak
jak na razie CDP ma powody do radości !


Tak, daje Ci w końcu wPLNy, których my - gracze możemy używać na codzień, bez żadnych głupich myszek, padów, klawiatur, czy innego sprzętu :P Bo CDP jest kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:42, Markus89 napisał:

Lol.
Gadżety, czyli takie pierdoły jak czapka za 355 punktów, czy koszulka (taka sama ilość punktów)
to super, extra, wypasiony gadżet, a takie głośniki za kilkaset złotych, albo myszki (po 140-200zł),
czy klawiatura za 160-180zł to już nic fajnego?

Chodziło mi raczej o muzykę z gry oraz inne pierdołki, zawsze fajne urozmaicenie ! A takie głośniczki, klawa czy mycha to mnie nie kręcą; po pierwsze mam już dobry sprzęt; po drugie nigdy nie będę miał tyle punktów !

Dnia 27.08.2007 o 16:42, Markus89 napisał:

Wiesz, na zdrowy rozum, to Ty jakieś dziwne podejście do sprawy masz, no ale nie ma to jak
kochany CDP, kochany gram.pl i kochane wPLNy...

Każdy może mieć swoje podejście ! A to, że Klub Gracza do gustu mi nie przypadł, nie znaczy, że faforyzuję CDP; po prostu porównuję!

Dnia 27.08.2007 o 16:42, Markus89 napisał:

Podaj przykład gdzie miałeś jakiś gadżet dajmy na to za 100 punktów, a teraz masz za 1100.
Bardzo Cię o to proszę.
Cenega musiała podnieść liczbę punktów, bo być może się przeliczyła na początku.

Dobra tu przyznaje mój błąd, wyczytałem gdzieś na forum i głupi napisałem; dlatego przykładu nie podam !
Przeliczyła się na początku? Więc powinni od początku dobrze wszystko przeliczyć!

Dnia 27.08.2007 o 16:42, Markus89 napisał:

Tak, daje Ci w końcu wPLNy, których my - gracze możemy używać na codzień, bez żadnych głupich
myszek, padów, klawiatur, czy innego sprzętu :P Bo CDP jest kochane

Skoro wolisz Cenegę i jej program lojalnościowy twoja sprawa ! Jak już napisałem to jest moje zdanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować