Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Hmmm właśnie kupiłem gre cenegi z serii kolekcja klasyki czyli tej nowej ich serii. Pierwsza dziwna rzecz: cena była na opakowaniu 24,90 a obok była naklejona cena sklepu 19,90 czyli kupiłem gre taniej :D. A druga to już bardziej denerwująca rzecz i to tylko dla mieszkańców Łodzi (czyli mnie) była w opakowaniu zniżka 50% na pizzę z Tellepizzy. Wszystko fajnie tylko pod spodem było napisane, że powyżej zakupu ileśtam zł i "Nie dotyczy Łodzi". Myślałem, że mnie szlag trafi... :D Hehe kurde ja mam pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te punkty są O WIELE lepsze niż wPLN, ponieważ ilu z was zalega ta wirtualna kasa, z którą właściwie nic nie mozecie zrobić, jeśli nie kupujecie gier? Gdyby były jakies gadżety do kupiena za wPLN to spox, ale jak narazie to lipa totalna. A za punkty moża różne fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Cenega mam super gre i zaluje ze nie zrobil jej CDP ta gra to Comanndos 3 Kierunek Berlin wspaniala gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:20, olki77 napisał:

A punkty za co sie zdobywa i na co moźna je wydawać


Zdobywa się za zakup gier (liczba punktów analogiczna do ceny), a na co będzie można wydawać? Zobaczymy już za niecałe 2 godziny. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w klubie i teraz wyskoczyło, że jak chce w pełni korzystać z klubu muszę zarejestrować ich grę. :/ Tutaj czegoś takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 07:11, Kukowsky napisał:

Zarejestrowałem się w klubie i teraz wyskoczyło, że jak chce w pełni korzystać z klubu muszę
zarejestrować ich grę. :/


Ale w końcu zarejestrowałeś się? Ja tego raczej nie przeskoczę, nie mam żadnych nowych gier wydawanych przez Cenege. A chciałem zobaczyć na czym ten cały KGC polega. Jeżeli jesteś zarejestrowany to mógłbyś po krótce napisać co tam się znajduje? BTW: tam ktoś inny zarejestrował się tam na moim nick''u, impertynencja ludzka nie zna granic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinian zaspokoje niec Twoją ciekawosć prosze o to screen jak widzisz nic tam na razie ciekawego nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm taa ja też się zarejestrowałem ale myślałem, że już ten KGC funkcjonuje. Ale ciekawe jak te punkty można będzie wydawać. I dziwne nie znalazłem żadnego odnośnika na stronie głównej do KGC tam gdzie można rejestrować gry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega bedzie teraz troszke chciala rzucic klody pod nogi gram.pl wiec na ich stronie powinny pojawic sie calkiem ciekawe rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że gram.pl będzie kontratakować i może dadzą jakieś interesujące obniżki cen... xD Dawno nie było gry za "złotówkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie zarejestrowałem... cały czas jest z resztą teraz ten zegar. Na początku prosili o rejestrację gry, a potem pisze, że wystartuje dopiero za jakiś tam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze ktos tam mojego nicka walna ktory to przyznawac sie:)) ie moglem sie moim nickiem zarejestrowac wiec wpiaslem Ponury Zniwiarz real:)) Ale itak pewne tam sie nie bede udzielal bo walsciwie nie mam gier z cenegi same albo z cdp albo z techlandu ew lema cenegi tylko te z czasopism

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:01, Ponury rzniwiaż napisał:

Qrcze ktos tam mojego nicka walna ktory to przyznawac sie:)) (...)


Parę postów wyżej opisałem ten sam problem, tylko tym razem to mi ktoś podwinął nick''a. Myślę, że tu działa jakaś mafia kradnąca nasze e-imiona. Później dostaniemy ''ekskluzywne'' i wprost nie do odrzucenia propozycje wykupienia kont na Klubie Gracza Cenega z naszymi nickami. Jeżeli zostaną odrzucone to nicki zostaną wystawione do sprzedaży na allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moglem wpisac sojego nicka, wiec wpisalem Jozeph'' :D Moze Cenega postarala sie zeby ludzie nie mieli takich samych nickow jak na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałem się zaraz po tym jak się dało... :) Nie zdążył nikt podwędzić mojej ksywki... :) Jak na mój gust te nicki kradną wielcy fani Cenegi, gdyż nasze nicki są już lepiej znane w sieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zazwyczaj wpisuje nick "Matej" ale alternatywny to MatejM taki jak tu. I tam niestety też musiałem się rejestrować pod MatejM. Ale mogłem M_to_the_JJ :D xD lubie ten ostatni O_O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nikt nie zaklepał nicka (i dobrze :) Ten klub gracza dopiero za 7 dni startuje. Poczekam i zobaczę, co będą mieli do zaoferowania. Żeby mogli przebić Gram.pl musieliby monitory dawać za zebranie 100 punktów. Inaczej im nie wypali, bo Gram.pl jest za mocne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować