Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Super... no to teraz mam zarejestrować grę, żeby zobaczyć co to w ogóle jest... fajna rzecz, miło dla klienta

W sumie zastanawiałem się w niedługim czasie nad Thiefem... mam nadzieję, że to się da zarejestrować elektronicznie

Swoją drogą... Myślałem, że to już działa... a tutaj mi się odlicza, że jest start za 18 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klub wystartował. Szkoda, że nie mam żadnej gry Cenegi, bo sprawdziłbym jak on się w pełni prezentuję. Teraz codziennie mają odsłaniać co można w tym klubie robić. Jestem bardzo ciekaw czy odniosą sukces. :) Oczywiście ja zostaję z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:39, Kukowsky napisał:

Klub wystartował. Szkoda, że nie mam żadnej gry Cenegi, bo sprawdziłbym jak on się w pełni
prezentuję. Teraz codziennie mają odsłaniać co można w tym klubie robić. Jestem bardzo ciekaw
czy odniosą sukces. :) Oczywiście ja zostaję z gram.pl

Nie trzeba rejestrować gry by zobaczyć co oferują. A szczerze mówiąc sprzęt oferują całkiem niezły,szkoda tylko że system puntków za wysoki, i lepiej samemu uzbierać na taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:09, Probos napisał:

Jestem świeżo po odwiedzinach w Klubie Gracza Cenegi i powiem jedno.
ZOSTAJE NA GRAM.PL!!!
:)


JA TEŻ GRAM.PL FOREVER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki kiepawy ten klub gracza i jak widać trzeba wydać ponad 500 PLN na gry by móc sobie coś kupić :/
Nie wiedzieć czemu KGC kojaży mi się z dziećmi co grają w gry +18 i nic więcej :/
Zostaje na gram.pl for ever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że za 1000 punktów mozna dostać głośniki 5.1 :-D Uśmiałem sie z tego powodu bo za 300zł można normalnie takie dostać ;-) Zobaczymy co klub cenegi zaoferuje w poniedziałek bo podobno promocje te mają się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega próbuje się pokazać, że wcale nie jest gorsza od CDP i chce troche urozmaicić ofertę... Ale to zależy też od jakości produktów jakie dana firma wydaję...

IMHO Klub Gracza Cenegi - chwyt marketingowy, by przyciągnąć społeczeństwo graczy do Cenegi, tak by stworzyć klona gram.pl. Gram.pl lepsze i definitywnie bardziej rozbudowane, zorganizowane itd.

Mam nadzieję, że CDP nie pozostanie dłużny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm... to ja się wtrącę tylko. Chyba czegoś nie rozumiecie. W zależności od kupionej gry dostajecie punkty [100zł - to 100pkt.]. Ale dostajecie je gratis do gry! Chciałbyś za dwie gry dostać zestaw głośników? Chyba przesadzasz. Mnie ten system wcale nie dziwi. Jest zbalansowany tak, żeby oferta była w miarę atrakcyjna, ale żeby nie dokładać do interesu. Następnym razem się troszkę zastanówcie zanim będziecie psioczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:33, ddd-d2 napisał:

To wy kupujecie gry dla nagród ?

Nie, ale miło być rozpieszczanym przez małe prezenty ;)
W dzisiejszych mrocznych czasach wszystko się graczowi sprzyda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deklaracje "zostaje na gram.pl" nie maja raczej sensu, bo nie ma sie gdzie przenosic :-). Cenega widocznie uwaza, ze forum jest niepotrzebne. Bardzo mnie to dziwi. Tak samo zreszta jak robienie wielkiej burzy wokol swoich przedsiewziec, ktora coraz bardziej okazuje sie byc jednak burza w szklance wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:07, DoomnY napisał:

"Miło nam poinformować, iż już 21 maja w niedzielę o godzinę 23:59 uruchomiony zostanie
kolejny etap Nowego Wymiaru Rozrywki - specjalna strona – Klub Gracza Cenega, który aktualnie
znajduje się w fazie ostatecznych testów. Dzięki temu gry na PC z logiem Cenega wydawane po
19 maja będą mogły być rejestrowane elektronicznie. Za każdą zarejestrowaną grę gracz otrzyma
specjalne punkty (ilość punktów odpowiada kwocie wydanej na grę, np. jeśli gra kosztowała 99,90
PLN – otrzyma 100 punktów, jeśli 24,90 PLN - 25 punktów, itd.). Za zdobyte w ten sposób
punkty członkowie Klubu Gracza Cenega otrzymywać będą już wkrótce bardzo realne korzyści!"


I co powiecie? gram.pl vs KGC :>


Dla mnie to klub Cenega to jest o wiele gorsza kopia gram.pl . Gram.pl i tak jest lepszy. Cenega podpatrzyła pomysł CD-PROJEKTU. Ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to możliwość wymiany punktów na różne gadżety jest dobry, bo te wirtualne pieniądze to raczej się do niczego nie przydają jak ktoś nie kupuje gier w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:40, Yarr napisał:

Ehm... to ja się wtrącę tylko. Chyba czegoś nie rozumiecie. W zależności od kupionej gry dostajecie
punkty [100zł - to 100pkt.]. Ale dostajecie je gratis do gry! Chciałbyś za dwie gry dostać
zestaw głośników? Chyba przesadzasz. Mnie ten system wcale nie dziwi. Jest zbalansowany tak,
żeby oferta była w miarę atrakcyjna, ale żeby nie dokładać do interesu. Następnym razem się
troszkę zastanówcie zanim będziecie psioczyć ;P

Po pierwsze: Trzeba najpierw takich 10 gier kupić:)
Po drugie: Te 10 gier musi mi się podobać żeby je kupić, a aktualnie interesują mnie tylko 3.
Po trzecie : Gier z Cenegi mam pełno,ale co z tego jak,wszystkie nie miay kart rejestracyjnych,gdy je kupowałem.
I po czwarte: Trochę trzeba czekać na te 1000 punktów,bo nikt nie wchodzi jerdnego dnia do sklepu,i nie kupuje gier za 1000 zł.

Ja już wolę zwyczajnie kupić sobie takie głośniki,bo kupując gry, to bym chyba na nie zbierał z półtora roku.
Ale prawdą jest że Cenega nie głupia, nikt nie będzie rozdawać głośników po 300 punktów,czyli po trzech grach,jak to trafnie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:15, Misiek690 napisał:

Według mnie to możliwość wymiany punktów na różne gadżety jest dobry, bo te wirtualne pieniądze
to raczej się do niczego nie przydają jak ktoś nie kupuje gier w sklepie gram.pl.

Tez tak uwazam. Kumuluja mi sie te WPLN bo CDP nie oferuje dla mnie w swoim sklepie nic ciekawego. O wiele fajniej bedzie, jesli bede mogl kiedys od Cenegi dostac np. darmowa ksiazke. (Ksiazka powinna chyba kosztowac mniej punktow niz sprzet...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:43, Derrvin napisał:

No ale mp3 player za 1500 pkt?!?! Lekkie przegięcie, nie sądzisz?

Właśnie o to chodzi. Takiego mp3 playera można mieć (najlepszego) za 300zł,podczas gdy w Cenedze niby dostanę go do gier, ale równowartość tych punktów to przecież 1500 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:43, Derrvin napisał:

No ale mp3 player za 1500 pkt?!?! Lekkie przegięcie, nie sądzisz?


Akurat ten model kosztuje koło 400 zł , więc przlicznik jest całkiem przyzwoity. Ogólnie to zauważyłem ,że ilość pkt/4 daje przybliżoną cenę nagrody. Całkiem znośny przelicznik moim skromnym zdaniem. Jeśli tylko jeszcze nawiążą współpracę z jakimś wydawnictwem i będą książki za np. 150 pkt, czy filmy na DVD za 200-250 pkt to bedzie już naprawdę super. O tym ,że zdałyby się jakieś gry od cenegi jako nagrody za punkty to już nie wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować