Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: Call of Duty ma już za sobą szczyt popularności

21 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Choć analitycy przewidują, że Call of Duty: Black Ops II znajdzie mniej nabywców niż poprzednie odsłony serii, i tak sprzeda się przynajmniej w kilkunastu milionach egzemplarzy, lepiej niż konkurencyjne tytuły.

Przeczytaj cały tekst "Analitycy: Call of Duty ma już za sobą szczyt popularności" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobne, że któraś gra z serii nie pobije rekordu poprzedniczki, niż że pojawi się jakiś godny konkurent. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja słyszę to pieprzenie... "Chyba", "prawdopodobnie", "właściwie nie wiem"... Ja też sobie mogę gadać bzdury, szkoda, że mi za to nie płacą. Wie ktoś, gdzie powinienem się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się już chce tymi newsami z serii "analitycv przewidują". Nie ma nic ciekawego na newsa, że piszecie o takich pierdołach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie ''''szczyt popularnosci spadl o 99% po wydaniu Modern Warfare 2 ;p
Jedyny CoD w ktorego gram namietnie do dzísiaj jest dwojka i jej multiplayer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sram na zdanie tych całych "analityków". Szczególnie Patcher doprowadza mnie do szału. Zgarnianie kasy za gadanie (żeby nie napisać pier....) głupot. Black Ops 2 sprzeda się na poziomie jedynki lub lepiej. A teraz gdzie moja kasa? Tylko analitycy ją dostają? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam tak przeszkadza że zarabiają? Wiem że każdy Polak wie najlepiej ile kto powinien zarabiać i każdy musi zaglądać innym do portfela, ale c''mon.
Poza tym, niektórzy chyba mylą analityków z wróżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy są po to, żeby analizować. Zestawili sobie zeszłoroczne części i porównali, która gra gorzej się sprzedała. Teraz wróżą z fusów bo inaczej tego nazwać nie można, że CoD się już nie będzie sprzedawać. Popyt na puste strzelanie jest, był i będzie. Nie tylko CoD, ale BF też. Choć wiadomo, kto zarabia i sprzedaje więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takticalpl
zgadzam się. mnie skręca jak słyszę Pachter. po 1 jest oczywiste, że cod ma za sobą szczyt popularności, nie trzeba być analitykiem, żeby to stwierdzić. po drugie on i tak gada głupoty tylko po to, żeby gadać bo później i tak wychodzi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 09:38, jakubcjusz napisał:

Powiem szczerze, że dziwi mnie w ogóle to, że ktoś tę telenowelę jeszcze kupuje... Która
to już część CoD''a?


Chyba 9 lub 10 już trochę rachubę straciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 09:53, Saref napisał:

Chyba 9 lub 10 już trochę rachubę straciłem ;)


Ciekawe, kiedy w napisach końcowych zaczną dodawać: "W następnym odcinku:" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiam się, czy tym gościom, którzy pracują chyba dla Kapitana Oczywistego, ktoś płaci za rozgłaszanie rzeczy, które wie na prawdę każdy średnio ogarnięty gracz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy szanse na miejszą sprzedaż ze względu na to kto tę część robi, bo na PC i PS3 to była kpina co odstawili na xpudle też za lekko nie było. A na PC ci mistrzowie kodu chcą dodać DX11 po tym co odwalili w BO wiadomo że tego technologicznego gniota kupic po spadku ceny oraz po tym jak załatają to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować