Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: screenshot z reboota Prince of Persia?

19 postów w tym temacie

Szczerze bardziej mi to przypomina Assassin''s Creed:Egypt? W końcu w Assassin''s Creed 2 były nawiązania do Egipskich Assassynków. Była nawet związana z tym postać, czyli posąg i pieczęć. W końcu sam Ubisoft potwierdził że cofanie się do życia przodków jest możliwe tak aby cofnąć się do roku np.504.n.e a później do 504.p.n.e.
Trzymamy kciuki za nowe AC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 10:32, Outlander-pro napisał:

Nawet jeśli miałby to być reboot serii ... to co to za łysol, gdzie Książę? :F


Reboot DMC: "Gdzie Dante?! Co to za dzieciak?!" Oby tutaj nie było tak samo...

@CharonPL
Przeczytałeś uważnie tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda zdecydowanie bardziej jak AC, do PoP'a jakoś mi nie pasuje super realistyczna grafika. Chyba lepiej już żeby w ogóle odpuścili PoPa i dalej jechali taśmowo z AC, nie wybaczył bym im gdyby z jednej z moich ulubionych serii zrobili kolejnego nużącego AssCrack''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 11:29, Sipso2008 napisał:

@CharonPL
Przeczytałeś uważnie tekst?


Nie dość, że przeczytałem, to nawet przyjrzałem się screenshotowi :P I na screenshocie widnieje "DX11".

W tekście natomiast:
"Prince of Persia Zero było roboczą nazwą używaną przez Ubisoft dla gry przeznaczonej na PS2, w której książę zostałby przeniesiony do czasów współczesnych. Projekt został odwołany, zatem nawet jeśli rzeczony obrazek naprawdę pochodzi z Prince of Persia, mógł on zostać wygrzebany z archiwów i nie stanowi tak naprawdę wskazówki, że powstanie nowa gra z tej serii."

Przyznasz chyba, że obrazek rzekomo wyciągnięty z archiwum anulowanego projektu na PS2 nieco gryzie się z owym DX11, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 11:50, CharonPL napisał:

> @CharonPL
> Przeczytałeś uważnie tekst?

Nie dość, że przeczytałem, to nawet przyjrzałem się screenshotowi :P I na screenshocie
widnieje "DX11".

W tekście natomiast:
"Prince of Persia Zero było roboczą nazwą używaną przez Ubisoft dla gry przeznaczonej
na PS2, w której książę zostałby przeniesiony do czasów współczesnych. Projekt został
odwołany, zatem nawet jeśli rzeczony obrazek naprawdę pochodzi z Prince of Persia,
mógł on zostać wygrzebany z archiwów
i nie stanowi tak naprawdę wskazówki, że powstanie
nowa gra z tej serii."

Przyznasz chyba, że obrazek rzekomo wyciągnięty z archiwum anulowanego projektu na PS2
nieco gryzie się z owym DX11, hm?



Chodziło o to, że screen ten pochodzi z innego - nieznanego projektu, nie z POP Zero, a z POP Zero 2, dlatego nie musi być wskazówką, że powstanie nowa gra. Ale masz rację, dziwnie to brzmi - poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie z tego Assassin''s Creed w Persji/Egipcie!

Jestem przekonany, że ktoś tam im krzyknął przed E3, że to nie ma być PoP tylko właśnie AC i teraz przerabiają to na AC w 2013 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książe z Persji nie był przecież murzynem...
To coś wygląda nawet jakby miało otwarty świat, co nie pasuje rzeczonej wcześniej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 11:58, therionee napisał:

Chodziło o to, że screen ten pochodzi z innego - nieznanego projektu, nie z POP Zero,
a z POP Zero 2, dlatego nie musi być wskazówką, że powstanie nowa gra. Ale masz rację,
dziwnie to brzmi - poprawione.


No właśnie jak dla mnie ta sugestia o wygrzebaniu z archiwum wprowadzała w błąd. Dlatego dzięki za sprostowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny reboot serii? Czemu nie, jeżeli tylko gra rzeczywiście będzie się różniła od poprzedniczki i to nie tylko nowym głównym bohaterem, ale i światem przedstawionym. Pamiętam że gdy zapowiadali ostatniego Prince of Persia (Zapomniane Piaski), większość narzekała na jakość produkcji. Zagrałem po premierze i bardzo mi się spodobało, nawet bardziej niż poprzedniczki. Dlatego liczę na nową część serii Księcia Persji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos srednio mi to PoPa przypomina... prince chyba nie był czarny z tego co pamietam...(pop bez znanego nam price to ) mogli by zrobić w końcu naprawde dobra czesc bo ostatni dobra czesc to była dusza wojownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować