Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored na nowych screenach

27 postów w tym temacie

Jedno jest pewne. Ten dziwny klimat nowego i ciekawego świata jest odczuwalny i to mi się najbardziej w tej produkcji podoba. Pal licho tą oprawę. Liczę też na ciekawą ścieżkę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 20:29, Monotyp napisał:

Mam straszne uczucie że ta gra to będzie crap


Dlaczego? Zapowiada się przynajmniej niezła przystawka przed Thiefem 4, a twórcy chyba wiedzą, co robią, bo ciągle to udowadniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może i nie powala (przynajmniej na screenach), ale mam nadzieję, że klimatem ta gra odbierze mi kilkadziesiąt godzin życia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:42, Demagol napisał:

A nie Thief z zabijaniem zamiast kradzieży?

Ta gra ma z Thiefem niewiele wspólnego moim zdaniem. Zarówno pod względem klimatu, jak i fabuły, jak i gameplaya. Na siłę szukacie powiązań, których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, tym razem ty szukasz jakichś dziwnych powiązań, zwłaszcza, że w kwestii gameplayu i konstrukcji świata jest wyjątkowo zainspirowana Thiefem, przecież twórcy sami o tym mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mówisz, że nam tym filmiku nie ma postaci wyjętych rodem ze świata Fable (charakterystyczna postura etc.), a co za tym idzie i Wiktoriańskiej Anglii (broń zarówno palna, jak i sieczna), sci-fi (gwardziści na ulicach etc.) oraz BioShocka (sposób przedstawienia świata, bardzo charakterystyczny klimat)? I to są tylko "dziwne powiązania", tymczasem z Thiefem powiązania są oczywiste i widać je na każdym kroku...

No to wymień te powiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:55, Demagol napisał:

Sorry, tym razem ty szukasz jakichś dziwnych powiązań, zwłaszcza, że w kwestii gameplayu
i konstrukcji świata jest wyjątkowo zainspirowana Thiefem, przecież twórcy sami o tym
mówili.


Elementy stealth rzeczywiscie sa inspirowane seria Thief. Reszta to zupelnie inna bajka.

Darksiders 2 i Dishonored...must have w tym roku;) Jesli wszystko zagra jak nalezy to mamy doczynienia z jedna z najlepszych gier pod wzgledem klimatu i prezentacji swiata od czasu Bioshock.
Oby tego nie spieprzyli bo w tym przypadku nie daruje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie sci-fi, jak to świat fantasy jest.

Jakieś tam drobnostki to jeszcze nie miks, przecież w to ewidentnie będzie się grało jak w Thiefa - widok FPP, konieczność planowania i ukrywania się (dobra, można też atakować wszystkich, ale to też wymaga planowania), względnie można powiedzieć, że to Assassin''s Creed zrobiony jak należy, zwłaszcza, że akcja jest odpowiednio efektowna.

No i miasto, które jest miejscem akcji Dishonored budzi pewne skojarzenia z Miastem z Thiefa, chociaż jest inspirowana epoką wiktoriańską, a nie jest to późny gotyk z przemysłowym posmaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 22:16, Demagol napisał:

No i miasto, które jest miejscem akcji Dishonored budzi pewne skojarzenia z Miastem z
Thiefa, chociaż jest inspirowana epoką wiktoriańską, a nie jest to późny gotyk z przemysłowym
posmaczkiem.

Taka "drobna" różnica. Ale co tam, powiązanie i tak jest, bynajmniej nie dziwne -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2012 o 22:16, Demagol napisał:

No i miasto, które jest miejscem akcji Dishonored budzi pewne skojarzenia z Miastem z
Thiefa, chociaż jest inspirowana epoką wiktoriańską, a nie jest to późny gotyk z przemysłowym
posmaczkiem.


No coz. ja patrzac na ta gre widze mlodszego brata Bioshocka...ale ja sie nie znam wiec pewnie sie myle;)
Wazne zeby gra okazala sie dobra, bo to jest chyba najwazniejsze prawda?
Gra niech czerpie i z serii Thief, Bioshock czy jakiej tam jeszcze chce, oby byla warta wydania ciezko zarobionych pieniedzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 22:30, Mercuror napisał:

Taka "drobna" różnica. Ale co tam, powiązanie i tak jest, bynajmniej nie dziwne -.-


Względnie Half-Life 2, bo też mi się kojarzy, ale co ma do rzeczy grafika i jej styl oraz świat produkcji, gdy rdzeń rozgrywki jest zupełnie inny od przytoczonego przez ciebie chociażby Fable? To tak, jakbym pisał, że Alone in the Dark 3 to takie stare Red Dead Redemption: Undead Nightmare czy jak się to tam zwało, bo jest Dziki Zachód z nieumarłymi w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 22:33, Longer napisał:

No coz. ja patrzac na ta gre widze mlodszego brata Bioshocka...ale ja sie nie znam wiec
pewnie sie myle;)


Ja akurat dużo czasu spędziłem grając w Thiefy, więc nie dziwota, że gra mocno mi się z nimi kojarzy, szczególnie, że tę serię twórcy Dishonored darzą szacunkiem i sami mówili, że się nią inspirowali w tworzeniu ich gry.

Thief, Deus Ex, System Shock - do tych tytułów Dishonored nawiązuje. Szczególnie, że gameplaye mocno zalatują "Life of the Party" z The Metal Age (świetna misja, swoją drogą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2012 o 22:36, Demagol napisał:

Ja akurat dużo czasu spędziłem grając w Thiefy, więc nie dziwota, że gra mocno mi się
z nimi kojarzy, szczególnie, że tę serię twórcy Dishonored darzą szacunkiem i sami mówili,
że się nią inspirowali w tworzeniu ich gry.

''''Na temat Dishonored wiemy obecnie całkiem sporo, choć sama gra zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Tytuł zabierze nas do klimatycznego miasta, które ma szanse znaleźć sobie miejsce w sercach graczy tuż obok Rapture, przedstawionego w dwóch pierwszych odsłonach marki Bioshock.

Harvey Smith z Arkane Studios nie ukrywa, iż to właśnie ta produkcja stanowiła inspirację dla jego dzieła.

To miasto już nigdy nie będzie takie, jak przed laty. Jego dwa bliźniacze symbole już dawno zostały zrównane z ziemią...*

Bioshock jest złotym standardem klimatycznych środowisk. Rapture w pewnym stopniu stanowiło dla nas inspirację.
Harvey zauważył również, iż podobieństwa do Rapture znaleźć można nawet w... Arkham City. Niemniej jednak, Dishonored będzie odrobinę inną produkcją, aniżeli dzieło ekipy 2K Marin, o czym świadczą wszystkie dostępne w Sieci. Gra skupi się bowiem na walce wręcz, choć główny bohater, podobnie jak Splicerzy z Bioshocka, będzie władał pewnymi nadnaturalnymi mocami.''''

Zrodlo? Strona o konsoli ps3 ;) Zreszta na innych serwisach rowniez bylo. Nie tylko prezentacja i gameplay, ale jak widac bohater bedzie mial rowniez pewne moce podobnie jak postac z Bioshocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować