Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść nowych screenów z Doom 3: BFG Edition

11 postów w tym temacie

Mnie tam tylko cieszy i interesuje fakt, że to będzie edycja zbiorcza. Tam na podrasowanie grafiki nawet nie śmiem patrzyć (jak w niemal wszystkich przypadkach z dopiskiem HD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...dawno temu grałem w dooma 3 hmmm właśnie spoglądam na półkę na której stoi :) ... może czas sobie odświeżyć - ale wracając do tematu może nie pamiętam już dokładnie ale nie widzę różnicy - jak pokażą film prezentujący obie wersje jednocześnie być może zmienię zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odświeżałem sobie D3 razem z dodatkiem i w tych screenach nie ma absolutnie nic nowego od strony graficznej. Bo co - antyaliasing? Przecież to można sobie zawsze było po prostu wymusić w sterownikach i działało tak samo. Ech, skok na kasę, i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cała kolekcja serii doom (ultimate, 2, master levels of doom2, final doom, 3 i Ressurcection of evil) była na steam za 8,74€ myślę że każdemu to wystarczy do pełni szęścia szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 23:35, Rayearth napisał:

Bardzo kiepsko to wygląda, prawie jak oryginał. Szkoda szasu developerów na prawie taki
sam produkt.


Nie myślałeś chyba, że dostaniesz odświeżoną grę ? Czyli nowe nagrania, nowa grafika.. To się zdarza bardzo rzadko i nie u wszystkich. Większość tylko podbija textury do wyższej rozdzielczość i to wszystko co w tym temacie robią. I potem ponownie sprzedają odgrzewanego kotleta. Zarabiają dwa razy na tym samym, cudnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 02:21, vegost napisał:

Większość tylko podbija textury do wyższej rozdzielczość i to wszystko


Problem w tym, że tu nawet tekstury nie wydają się być odświerzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekstury minimalnie ulepszone, postacie niezmienione albo zmienione w najmniejszym stopniu.
Takie tam. Trzeba będzie znowu nagrywać sikkmod lub GTX Doom3 + wulfen textures, ech.
@Reyer Quake odświeżany jest przez fanów, najciekawszy zbiór można znaleźć na moddb, Quake Epsilon, czyli darkplaces + textury z normalami i parallaxami, usprawnienia postaci, dźwięków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować