Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

InSane skasowane! THQ tnie koszty

12 postów w tym temacie

Liczę na to, że premiera Darksiders 2 pozwoli im się trochę odbić i nie będą zmuszani do anulowania jakiegokolwiek tytułu. Mam również nadzieję na to, że CoH2 nie jest zagrożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że skasowali Insane. Bardzo niepewny projekt, nie mieliśmy praktycznie żadnych detali na temat tej gry, a sprzedać by się mogła tylko ze względu na nazwisko Del Toro podejrzewam. Jednak mam nadzieję, że nie upadną bo wciąż są takie fajne marki jak Saints Row, Red Faction, Warhammera chyba też wciąż mają u siebie. Także trzymaj się THQ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 11:14, bobobo napisał:

Na 99% upadną do końca roku,i bardzo dobrze. Już skasowali dwie bardzo interesująco się
zapowiadające gry.


Szczerze wątpię czy upadną. Ostatni kwartał to dla nich 15 mln czystego zysku a Darksiders II raczej bardzo dobrze się sprzeda. A kasują niepewne projekty, które wyglądają na ciekawe, ale nie gwarantują pewnego zysku co tej firmie jest aktualnie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 12:01, Saref napisał:

Szczerze wątpię czy upadną. Ostatni kwartał to dla nich 15 mln czystego zysku a Darksiders
II raczej bardzo dobrze się sprzeda. A kasują niepewne projekty, które wyglądają na ciekawe,
ale nie gwarantują pewnego zysku co tej firmie jest aktualnie potrzebne.


KAŻDEJ firmie jest potrzebny pewny zysk. Czy to znaczy, że mają wydawać tylko sequele prequeli sequeli znanych marek ? Duży minus dla THQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że każdej, ale zrozum gościu, że jak masz nóż na gardle to lepiej wydać pewniaka niż ryzykować z nową marką. Jak jesteś na dużym plusie i możesz sobie pozwolić na niewypał to wtedy możesz spróbować wydać nową markę. THQ musiało ciąć koszty i uwierz mi jest to logiczne, że anulują nowe projekty a zostawiają sequele/prequele, bo robienie na odwrót byłoby co najmniej(pod względem finansowym) głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 12:40, Hulk131 napisał:

KAŻDEJ firmie jest potrzebny pewny zysk. Czy to znaczy, że mają wydawać tylko sequele
prequeli sequeli znanych marek ? Duży minus dla THQ.


Jak padnie to nie będzie żadnej gry. Może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 11:14, bobobo napisał:

Na 99% upadną do końca roku,i bardzo dobrze. Już skasowali dwie bardzo interesująco się
zapowiadające gry.


Pewnie, niech zostaną tylko Activision i EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 16:50, ScaredOfGhosts napisał:

Pewnie, niech zostaną tylko Activision i EA :P


Ta,bo THQ jest od nich lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 18:56, bobobo napisał:

Ta,bo THQ jest od nich lepsze...


Oj THQ jest lepsze od Activision czy EA. Ja jak narazie to THQ jeszcze (przynajmniej mi) nie podpadł, nie puszcza tasiemców, inwestuje w nowe marki i narazie nie w głowie mu zabezpieczenia typu DRM czy ich własne Steam''y czy Origin''y. Nie napotkałem się także żeby ktoś masowo na nich narzekał więc w moich oczach nie są źli.

Jednak bardziej niż o THQ martwię się o Volition''a który produkuje dla nich gry, według mnie Volition jest alternatywną wersją Valve, oby nigdy nie zabrakło im kasy na ich projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować