Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia III ukaże się dopiero na nowej generacji konsol?

28 postów w tym temacie

W jedynkę nie grałem, ale dwójka bardzo mi się podobała. Nie wiedziałem do tej pory, że Mafia w ogóle będzie kontynuowana, fajnie. A czy będzie na nowe konsole czy na stare to dla mnie bez znaczenia. Na obecnej generacji takim grom jak Mafia niczego nie brakuje, dużo można zrobić, a grafika to drugi plan. Jednak jeśli gra ma wyjść jak już nowe konsole będą na rynku to czemu nie, lepiej na nowym niż na starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Dwójka nie była aż taka dobra. Była troszkę zbyt liniowa jak na mój gust biorąc pod uwagę otwarty świat i poza głównymi misjami nie miałeś tam w zasadzie nic do roboty.

Mafia ale ze światem minimum jak w San Andreas była by OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według informatorów Eurogamera Mafia III miałaby ukazać się na przełomie roku 2013 i 2014.

No to czyli na starych konsolach, bo nowe nie pojawią się przed 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:32, kesik93 napisał:

No to czyli na starych konsolach, bo nowe nie pojawią się przed 2016.

Źródło tych bzdur poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mafia 2 - gra która mi się nigdy nie nudzi. Jak dla mnie nową mafię mogli by zrobić na tym samym silniku, który jest wystarczająco dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od drugiej części tej zacnej gry. Klimat, lata 50, muzyka, przepiękna grafika, miasto żyjące życiem. Bardzo dobra fabuła. Nie wiem dlaczego tak została zjechana przez recenzentów. Pierwsza część też była liniowa. Też było wielkie miasto w którym w sumie nie było więcej do roboty niż zajmowaniem się kolejnymi zadaniami. Były co prawda zadania poboczne od Lucasa ale myślę że każdy robił te misje aby przedłużyć czas gry. Jak dla mnie dwójka była rewelacyjna. Fabuła i bardzo dobrze wyreżyserowane, nakreślone postacie. Do dziś pamiętam ich imiona a to już coś bo nie z każdej gry pamiętam kto tam był przedstawiony. Fakt pewnie Mafia II została skopana bo była jednak wycięta o te zadania poboczne no ale to nie wina Czechów tylko wydawcy 2K więc to do nich z pretensjami a nie do producentów tej gry. Mafia II pobiła według mnie takie GTA IV. Niestety ale R* czwórkę kompletnie jak dla mnie skopał. No ale jak by gra się nazywała GTA: Mafia to by były oceny 11/10 więc co się dziwić jak niektóre serwisy dawały oceny 4/10 w pełni nie zasłużenie bo widać ile czasu i wysiłku Illusion Softworks/2K Czech włożyło na wyprodukowanie tej wyśmienitej gry. Czekam na trzecią część z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante_Syn_Spardy chyba nie masz pojęcia jak miała wyglądać MAfia2. Jest chyba najbardziej pociętą grą w historii a DLC były żałosne. Sama fabuła była fajna ale płytka i skrócona. Po 15 orzdziale miały być (w zależności od wyborów moralnych) jeden z trzech epilogów. Teraz gram w GTA 4 i uważam że jest lepsza od Mafii 2 chociaż sterowanie ma gorsze od gry 2k czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh Mafia... Ostatnio miałem przyjemność grać w jedynkę i dwójkę. Jedynka z początku wiała mi nudą, później się to zmieniło. Zero regeneracji zdrówka, tracenie naboi o ile przeładowywało się giwerę po jednym strzale, goniące cię radiowozy za przekroczenie szybkości czy za przejeżdżanie na czerwonym świetle... Z pierwszą dwójką mogłem żyć ale ostatnie dwa punkty strasznie potrafiły napsuć mi krwi, zwłaszcza jak byłem świeżo po przejściu GTA IV.
Dwójka znowu, była w znacznym stopniu uproszczona...
Regeneracja zdrowia, GPS w autach, celowanie, system osłon. Brakowało mi patentu z serii GTA gdzie do domu chodziło się zapisywać grę a by rozpocząć misję wchodziło się na marker. Dostałem coś takiego dopiero w DLC. Pomijając krótką kampanię i cliffhangarowe zakończenie, gra była spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:56, byverter napisał:

"planowana była jako tytuł, który ukaże się na wciąż świetnie radzących sobie systemach."
LOL

Ta, bo gry na konsole jak i same konsole sprzedają się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:33, Henrar napisał:

Źródło tych bzdur poproszę.

Analityczne przewidywania Pachtera... znaczy się moje przewidywania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:06, dariuszp napisał:

Przesadzacie. Dwójka nie była aż taka dobra. Była troszkę zbyt liniowa jak na mój gust
biorąc pod uwagę otwarty świat i poza głównymi misjami nie miałeś tam w zasadzie nic
do roboty.

Mafia ale ze światem minimum jak w San Andreas była by OK.

Ale Mafia nigdy nie celowała w duży świat, pełen zadań pobocznych i innych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:06, dariuszp napisał:

Mafia ale ze światem minimum jak w San Andreas była by OK.

Czyli 2/3 świata nie nadaje sie własciwie do niczego i wieje szeroko rozumianą nudą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w dwójke a teraz gram w jedynkę ,jedynka bardziej mi się podoba mimo iż jest stara
obie części są liniowe i to trochę nudzi i wkurza.dwójka mi sie nie podobala gdyz byl tylko aspekt na pieniadze gdzie niby mieli byc bogaci a tak naprawde tylko tracili ,wiec trzebabyło zbierac tylko kase i ja oddawac tyle zapamiętałem z tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować