Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia III ukaże się dopiero na nowej generacji konsol?

28 postów w tym temacie

Też lepiej wspominam fabułe Mafii 2, niżeli pierwszej części. Na 3 część czekam ze zniecierpliwieniem, jednak to czy będzie na next genach czy nie to już nie moja bajka, z pewnością raczej zakupie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczkuję przede wszystkim od 3 części żeby nie wycinali kawałków gry i nie sprzedawali ich w Dlckach. A reszta pewnie będzie wspaniała , klimat czy fabuła o to się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:55, Kubus91 napisał:

(...)

Wiem jak miała wyglądać gra. Wiem o tym że została pocięta. Ale ja patrzę na to co dostałem. Czyli bardzo dobrze opowiedzianą historię z niesamowitym klimatem. To że pojawiły się dlc z misjami dodatkowymi to nie wina Czechów tylko wydawcy bo chciał wydoić jak najwięcej pieniędzy. Zresztą taki np; Stalker miał też być inna grą a ile z niej wycieli. Ale ludzie nie patrzyli co wycieli tylko cieszyli się z tego co dostali. Czyli też świetny klimat chociaż to dwie różne gry. Mnie GTA IV strasznie wynudziło. Niby chcieli poważniejszą grę zrobić ale to takie nudne było. Były jakieś tam misje poboczne ale co z tego jak po raz enty było to samo. Ja przyznam szczerze że nie doszedłem do końcówki ale byłem blisko. Mam nadzieje że GTA V bliżej będzie do San Andreas bo tam była fajnie historia przedstawiona z jajem a w IV zabrakło klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 00:32, Kadaj napisał:

Jeśli będzie równie dobra co "dwójka", to z chęcią zagram. ^^

O pierwszej cześci wolę w ogóle nie pamiętać. -_-


Wyczuwam bardzo głęboko zakopany sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 14:13, Piotrek_K napisał:

Info dot. Mafii III pojawi sie 05.08.2015 :). Czekam!


Odkopałeś tak stary temat, że po przeczytaniu tytułu ze zdziwieniem myślę: "Dopiero na PS5 i XTWO?!" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie tworzyc nowego (tylko po to, zeby byl), bo na razie NIC nie wiadomo, a moze gdzies jest w czelusciach jakis temat. Choc pewnie jakis user sie skusi, zeby stworzyc nowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować