Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DayZ oficjalnie osobnym tytułem, Bohemia wspiera przedsięwzięcie

27 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2012 o 15:42, Damianuss1 napisał:

Ciekawy jestem czy będzie taniej niż kupno podstawki i dodatku?


Tak, tylko w pewnym momencie mod nie będzie już wspierany a samodzielna gra tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niektórzy kupili ArmA 2 Combined Ops lub dodatek Arrowhead specjalnie dla DayZ. Przydałaby się jakaś zniżka.
Do czasu jednak, kiedy gra zostanie wydana jako samodzielna, mod będzie działał co jest dobrą nowiną. Czyli trochę czasu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka zniżka ? To kompletnie nowa gra i na dodatek w praktyce robiona przez inne studio. Nie wiem o co Wam chodzi. DayZ NIE BYŁ ROBIONY PRZEZ STUDIO ODPOWIEDZIALNE ZA ARMĘ!!

Bohemia miesza się w to zapewne z kilku powodów
~ lepiej owej grupie odpowiedzialnej za DayZ pracować z silnikiem który już znają
~ Bohemia może ich spróbować wciągnąć do zespołu
~ może odwdzięczają się z uwagi na to że od dłuższego czasu Arma która jest starą grą wylądowała tu i ówdzie w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 16:32, vegost napisał:

No to w takim razie poczekam aż wyjdzie osobno. Szkoda teraz płacić 70 zł za podstawkę
i dodatek.


30 zł na allegro.
Just sayin...
A w mailu nawet Ci podają skąd pobrać ;)

dariuszp - Zdaję sobie sprawę przez kogo to było robione, patrząc jednak na to, ze mod powstał do ARMA 2 i Arrowheada chciałbym, by cena nie przekraczała bariery 60-70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dariuszp - nie wiem czy słyszałeś, ale DayZ jest robiony przez jednego z członków Bohemia Int. ;) Tak więc widząc w tym dobry interes, firma inwersuje pieniądze w pomysł swojego pracownika.

Ale masz racje, zapewne nie będzie zniżek dla właścicieli Army, bo to na nią ludzie wydali pieniądze, nie na moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zadniem to bardzo fajna wiadomość jako osobny tytuł zostanie odseparowana od Army dzięki czemu jak gra bedzie wielkim niewypałem (mam nadzieje że nie będzie, chociaż wojna WarZ vs DayZ będzie trwać jak obie produkcje oficjalnie wyjdą) to Arma nie dostanie przy tym po ryju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 16:38, Leos8 napisał:

30 zł na allegro.
Just sayin...
A w mailu nawet Ci podają skąd pobrać ;)


Nie kupuje gier na allegro. To moja złota zasada. Chyba, że są to pudełkowe wersji od rzeczywistych sklepów a nie klucze nie wiadomo skąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są wystawiane klucze od RZECZYWISTYCH sklepów. Gamecodes.pl, go2arena, klucze inexus. Można kupić tanio.
No, ale twoja sprawa. DayZ polecam, świetnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować