Zaloguj się, aby obserwować  
roxide

Forum, posty

24 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2005 o 19:48, roxide napisał:

Czy mógłby ktoś powiedzieć od ilu postów są poszczególne stopnie na forum (np robotnik przodownik)?

Wszystko to zawsze było jest i będzie tajemnicą. Nie ma podanych granic(i dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:50, WoWmen napisał:

> Czy mógłby ktoś powiedzieć od ilu postów są poszczególne stopnie na forum (np robotnik przodownik)?
Wszystko to zawsze
było jest i będzie tajemnicą. Nie ma podanych granic(i dobrze).


ee to znaczy że kładziesz się spać obywatelem a w pewien piękny słoneczny poranek budzisz się robotnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:12, shinian napisał:

> > Czy mógłby ktoś powiedzieć od ilu postów są poszczególne stopnie na forum (np robotnik przodownik)?
> Wszystko
to zawsze
> było jest i będzie tajemnicą. Nie ma podanych granic(i dobrze).

ee to znaczy że kładziesz się spać obywatelem
a w pewien piękny słoneczny poranek budzisz się robotnikiem?

Nie, awans dostajesz w zależności od ilości postów. Ilości wymagane nie są znane. Jest już temat o stopniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:48, roxide napisał:

Czy mógłby ktoś powiedzieć od ilu postów są poszczególne stopnie na forum (np robotnik przodownik)?


Jeżeli chcesz awansować to radzę ci pisać kilka postów na godzinę i musisz długo siedzieć na forum bo czas też jest brany pod uwagę np. ja 10 dni temu poraz pierwszy zalogowałem się na forum i to był piątek coś tam pisałem ale nie dużo ale prawię całą sobotę i niedzielę pisałem na forum i w niedzielę zostałem robotnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 19:48, roxide napisał:

Czy mógłby ktoś powiedzieć od ilu postów są poszczególne stopnie na forum (np robotnik przodownik)?



Tego nie wiedzą nawet mędrcy (np. kNOT, TYHE) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 21:42, MiPek napisał:

A ile trzeba mieć postów/czasu siedzieć na forum, żeby mieć stopień ''moderator'' :P ...


żeby zostać moderatorem trzeba przestrzegać reguł i nie wdawać się z nimi w zatargi przynajmniej tak mi się wydaje a co do czasu i ilości postów to wrzystko jest owiane mgłą tajemnicy (choć może CDP wybiera moderatorów byćmoże nie zależy to od ilości postów i czasu na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle że ja moderatorem napewno nie zostanę dla mnie taki gościu ma zadużo roboty: pilnować aby forumowicze nie naginali regulaminu, ciągłe przeszukiwanie tematów w celu znalezienia błedów zrobionych przez forumowiczów np. nie zamieszczali takich samych tematów itp. itd. (nie chodzi mi o błędy ortograficzne oczywiście) no a jeżeli jakimś cudem zostałbym moderatorem to z pewnością szybko bym tę posadę stacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą tylko na to forum żeby nabić sobie posty i opływać w tytuły ;p Przecież forum jest też po to żeby coś przeczytać i się dowiedzieć a nie na siłe pisać niepotrzebnego posta ;) - tak jak ja to teraz zrobiłem ;p;p;p Pozdro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:16, TYHE napisał:

nie, to tajne
;p


Gdyby było tajne to byś o tym nie wiedziała ;p
Po prostu wiadome tylko szczególnemu gronu osób, do którego zwykłym śmiertelnikom nie dane jest wstąpić ;]

--->MiPek
Spróbuj przez zasiedzenie, TYHE się ta sztuka udała ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 21:42, MiPek napisał:

A ile trzeba mieć postów/czasu siedzieć na forum, żeby mieć stopień ''moderator'' :P ...

To już nie stopień, tylko zaszczytna funkcja. Nie ma limitu postów, zapewne trafiłbyś na takiego moderatora, który w momencie zostania moderatorem miał 0 postów i na takiego, po 2-3 tysiacach. Przy czym bardziej liczy się jakość postów niż ilość. Na starym forum, o ile mnie pamięć nie zawodzi, RobeN był księciem, Tyhe miała własny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:02, Daimon_Frey napisał:

Gdyby było tajne to byś o tym nie wiedziała ;p


kajaj się i dodaj "racz wybaczyć mi tę zuchwałość" bo na długo utkniesz z bieżącym tytułem ;]
... BTW wątek będzie raczej żył własnym życiem aż do faktu zamknięcia, bo zawsze znajdzie się ktoś kto dorzuci swoje trzy grosze ;]

[po namyśle] to zdecydowanie zabrzmiało groźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:02, Daimon_Frey napisał:

Spróbuj przez zasiedzenie, TYHE się ta sztuka udała
;>


To się spróbuje :P... ''Zaleganie'' na forach mam już opanowane :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 00:13, KrzysztofMarek napisał:

> A ile trzeba mieć postów/czasu siedzieć na forum, żeby mieć stopień ''moderator'' :P ...
To już nie
stopień, tylko zaszczytna funkcja (...)


To był po prostu ''głęboki'' sarkazm :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a propos forum, może jakoś podzielić na kategorie, bo na razie są dwie "Wątki przypięte oraz odpowiedzi" i "Pozostałe wątki". Możnaby dalej podzielić pozostałe wątki np. "O grach (tematy ogólne)" ; "Stopnie na forum"; "Tematy zablokowane" itd. Połowa tematów już się dublują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować