Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna, bo aktualizowana na bieżąco, lista najważniejszych gier prezentowanych na targach gamescom 2012

18 postów w tym temacie

Blizzard mógłby sobie darować i Dziabolo 3 ze sobą nie przynosić. Tylko się ośmieszają. Czekam na ACIII, Sleeping Dogs i nowego King`s Bounty. Reszta gier zbędna. Raczej nowości nie będzie. Odgrzewane stoiska z targów E3 + możliwość zagrania w te tytuły dla mass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 16:14, Mirage17 napisał:

To Black opsa 2 nie pokażą i RE6?


Capcom ma pokazać RE6, DMC i Lost Planet 3 ale pewnie nie ma oficjalnego planu pokazu więc tego nie wpisali.

BO2 na pewno będzie, już parę miesięcy temu zapowiadali że zrobią coś specjalnego na gamescom, gdy się okazało, że nie będzie ich eventu (nie pamiętam jak to się nazywa, taki codowy blizzcon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rayman i dwie Castlevanie (wreszcie ma byc gameplay z LoS 2 ).....wiecej mnie nie interesuje ;)
Chyba, ze beda jakies niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 15:54, Imeilic napisał:

Members of the ArenaNet Community Team will be at gamescom this year.
źródło: facebook-owy fansite Guild Wars 2.


Będą, ale za bardzo gry nie będą pokazywali. Nie będzie tam żadnych stoisk do grania i takie tam. Będzie można natomiast tam przyjść, by porozmawiać sobie z Areną, popić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 20:57, Piotrbov napisał:

> Members of the ArenaNet Community Team will be at gamescom this year.
> źródło: facebook-owy fansite Guild Wars 2.

Będą, ale za bardzo gry nie będą pokazywali. Nie będzie tam żadnych stoisk do grania
i takie tam. Będzie można natomiast tam przyjść, by porozmawiać sobie z Areną, popić
itd.

Wiem, ale już samo to, że będą reprezentować swoją grę powinno być odnotowane. Nie będzie można pograć w demo, ale może pokażą jakieś video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 21:25, Imeilic napisał:

> > Members of the ArenaNet Community Team will be at gamescom this year.
> > źródło: facebook-owy fansite Guild Wars 2.
>
> Będą, ale za bardzo gry nie będą pokazywali. Nie będzie tam żadnych stoisk do grania

> i takie tam. Będzie można natomiast tam przyjść, by porozmawiać sobie z Areną, popić

> itd.
>
Wiem, ale już samo to, że będą reprezentować swoją grę powinno być odnotowane. Nie będzie
można pograć w demo, ale może pokażą jakieś video.

Jak sama nazwa wskazuje lista zawiera tylko najważniejsze tytuły, dotyczy największych pokazów. GW2 na CG takowym w naszej ocenie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko ja, albo w tym roku jakaś taka posucha na tym comie. Rok temu i kilka fajnych sieciówek (w tym również GW2 ;-)), i Blizzard wtedy jeszcze był na fali, i ME3, i kilka shooterów, i nawet EA miało coś ciekawego itd. Naprawdę aż chciało się oglądać te filmowe skróty wydarzeń i opowieści dziwnej treści ekipy z gramu, gdzie co chwila działy się jakieś kosmiczne jaja. ;-)
Widzę, że teraz to już nie będzie to samo. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 18:59, charnjit013 napisał:

A dlaczego AC3 znajduje się też pod Sony? Jest coś, czego nie wiem?

Będzie pokazywany na konferencji Sony, tak jak CoD na PSV od Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować