Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam ujawnia wymagania sprzętowe Sleeping Dogs

47 postów w tym temacie

Pytanie tylko czy Cenega nie da poraz kolejny ciała, jak narazie widzę że Darksiders 2 na Steamie na wpis o polskim języku a Sleeping Dogs takowego nie ma.
Zaczynam się zastanawiać dlaczego dopiero co zaktualizowany profil gry nie posiada takowego wpisu, czyżby cenega znowu chciała jakieś swoje debilne pomysły wdrażać?
I nie, nie obchodzi mnie czy któraś z tych gier będzie miała polskie tłumaczenie (bo i tak zamówiłem je w UK, nie daje cenedze na sobie zarabiac od kilku lat) ale zastanawia mnie czemu premiera w przyszlym tygodniu a dalej nic nie wiadomo.
Wróć, przecież jak coś wydaje cenega to nigdy nic nie wiadomo, nawet czy gra będzie działać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 22:43, Patrisovic napisał:

różne montaże klasyczne


Żeś mnie rozwalił. Nie pisz nie na temat, na yt jest dosyć tego typu śmieci.

Co do kłótni na temat kart i osiągnięć http://www.hwcompare.com/
W jednej rubryce i drugiej wybiera się GPU aby porównać. Masa użytecznych info na temat benchmarków i informacje techniczne.
Ja do czasu konsol następnej generacji nie muszę się martwić o wymagania, to jest nie możliwe jak narazie wszystko pójdzie na maxa. Słyszeliście o hi rez texture pack pierwszego dnia wypuszczą patch http://youtu.be/qaCQlhvVobE?hd=1&t=1m11s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zaczyna sie chamskie wymuszanie zmiany systemu bez powodu, kontakty i wplywy M$ powoli robia swoje przed premiera swojego najnowszego dziecka, ktore zanim zdazylo sie urodzic, juz zostalo poddane krytyce ludzi z branzy (Win 8).

Co najlepsze - wymuszaja ta zmiany na grach ktore pojawiaja sie jednoczesnie na takiej high-endowej nowosci jak X360 z konca 2005 roku. To wlasnie lubie w pc-gamingu. Postep na papierze.

I to ze w takim Gears of War, UT3 czy Bioshocku mialem 50-60 fps w detalach "high" na karcie pokroju 9600GT, a dzisiaj dowiaduje sie ze to przestarzaly zlom. Nie zeby dzisiejsze gierki multiplatformowe byly zle zoptymalizowane, no skad :D. Technologia promocji kart NVIDII i ATI poszla do przodu.

A te Sleeping Dogs to sobie moga wsadzic. Nie dosc ze zapowida sie po prostu przecietnie, typowo dla konsolowek "bijatyki akcji", to jeszcze wpada miedzy Darksiders 2 a Borderlands 2 (obie beda dzialac na WinXP - pewnie przez to, ze maja lepsza grafike od SD) w moim planowanym budzecie. Niech te psy spia beze mnie, bo gracze pewnie i tak usna przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że ci co chcą zagrać w to od dawna mają co najmniej win vista 64 bitową jak już więc ciężko mówić tutaj o tak ciężkim przypadku zmiany systemu. Druga sprawa grafika na konsoli a grafika na PC najciekawsze to twoje przyrównanie do sytuacji za pomocą gier które nawet na UE3 są obecnie przestarzałe czyli twoje UT3,Gears of War oraz Bioshock to żaden dowód bo jak spojrzy się na nowsze tytuły na tym silniku to są one zacofane po prostu. Po prostu taka kolej rzeczy najbardziej np. na takiego Just Cause 2 narzekali za brak wsparcia dx9 i win xp. Oj pamiętam jaki shitfest się zaczął gadki że gra gorzej zoptymalizowana niż Crysis warhead podczas gdy gra lepiej działa niż można przypuszczać ba nawet jest jedną z lepiej zoptymalizowanych swego czasu. Co inna sprawa kart graficznych no Nvidia ostatnio leci w kulki ich ostatni twór GT 640 cena w dniu premiery HD 7750 a wydajność poniżej GTS 450 XD ROTFL pamiętam jak flame się zaczął po premierze tych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 11:25, Blazkovic napisał:

Widze ze zaczyna sie chamskie wymuszanie zmiany systemu bez powodu, kontakty i wplywy
M$ powoli robia swoje przed premiera swojego najnowszego dziecka, ktore zanim zdazylo
sie urodzic, juz zostalo poddane krytyce ludzi z branzy (Win 8).

Co najlepsze - wymuszaja ta zmiany na grach ktore pojawiaja sie jednoczesnie na takiej
high-endowej nowosci jak X360 z konca 2005 roku. To wlasnie lubie w pc-gamingu. Postep
na papierze.

I to ze w takim Gears of War, UT3 czy Bioshocku mialem 50-60 fps w detalach "high" na
karcie pokroju 9600GT, a dzisiaj dowiaduje sie ze to przestarzaly zlom. Nie zeby dzisiejsze
gierki multiplatformowe byly zle zoptymalizowane, no skad :D. Technologia promocji kart
NVIDII i ATI poszla do przodu.

A te Sleeping Dogs to sobie moga wsadzic. Nie dosc ze zapowida sie po prostu przecietnie,
typowo dla konsolowek "bijatyki akcji", to jeszcze wpada miedzy Darksiders 2 a Borderlands
2 (obie beda dzialac na WinXP - pewnie przez to, ze maja lepsza grafike od SD) w moim
planowanym budzecie. Niech te psy spia beze mnie, bo gracze pewnie i tak usna przy nich.

Już Battlefield 3 wymagał 7ki, więc Twoje wyrzuty są trochę spóźnione. A poza tym, nowe gry chodzą płynniej i lepiej na 7ce, kiedyś porównywałem pod tym względem Skyrima. Z resztą Siódemka to dobry system, ja nie mam mu nic do zarzucenia. Nie ustępuje XPkowi, który ma już 11 lat. Wkrótce większość gier będzie wymagać nowszego systemu. Większość i tak ma x32 XP, który obsługuje do 4 GB ramu więc jak chcesz zainwestować w kompa to i tak przesiądziesz się na 7ke. A Sleeping Dogs zapowiada się owocnie, szczególnie na PCtach. Nie ma to jak wcześnie oceniać gry ze względu na to, że producent wymaga nowszego systemu niż Ty posiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Numenpl
---

I co, ludzie dokupili nowa "grafike"(?) do tych nowych tytulow w UE 3.0 dzialajacych na X360?

Taka kolej rzeczy - ten sam silnik z 2006 roku po modyfikacjach, ta sama konsolka z 512MB RAM, ale juz nie moze byc ta sama karta graficzna na PC, bo tytuly sa bardziej zaawansowane graficznie? Sure.
Juz nie mowiac o tym ze mozliwosci DX10/11 wykorzystuje taki ogrom tytulow ze policzysz je na palcach jednej reki.

BzykuPL
---

Sleeping Dogs nie zapowiada sie owocnie z tego co wiem, ale zapewne urzedowe "siodemki" od "fachowych recenzentow" wylapie. I nie oceniem gier pod wzgledem dostepnosci systemu, przytoczonego przez Ciebie BF3 kijem bym nie tknal nawet gdyby dzialal na Win95 i Pentium II 450MHz - bo multi mnie nie interesuje, a single jest zalosny w tej gierce. Nie mowiac o koniecznosci instalacji syfu jakim jest Origin - przez to gierki EA odpadaja u mnie w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak co do tych wymagan typu XP WIN7/8 i karty NVidi. Robia gry caly czas na ten sam system konsolowy, a na PC to co chwile nowy system i jeszcze tyle kart, pewnie ze im latwiej zrobic byloby na xp i 9600GT ale co z nowszymi komputerami. A co do Nvidi kart to scam, ja mam GTX275 kupiona chyba 4 lata temu, a oni nadal sprzedają coraz to nowe karty nawet drożej niż GTX275 na starcie, a wydajność ta sama. Specjalnie na premiere BF3 upgradowałem sobie kompa bo nawet w becie mi 20fps gtx275 wyciagał, i z riserczy wychodziło mi że za nic nie udźwigne, a tu masz 45fps na max ustawianiach po premierce, a oni w tym czasie reklamowali minimum gtx 560 które na ten czas było 3 razy droższe niż gtx275.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 15:14, IMPARTIAL92 napisał:

A co do Nvidi kart to scam, ja mam GTX275 kupiona chyba 4 lata temu, a oni nadal sprzedają coraz to nowe karty nawet drożej niż GTX275 na starcie, a wydajność ta sama.


Czyli, że według Ciebie GTX 275 ma taką samą wydajność jak GTX 590? Aha, dobrze wiedzieć.

Dnia 09.08.2012 o 15:14, IMPARTIAL92 napisał:

a oni w tym czasie reklamowali minimum gtx 560 które na ten czas było 3 razy droższe niż gtx275.


W minimalnych wymaganiach był 8800GT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekaj, że konsole wstrzymują rozwój gier.
Gdy pojawi się gra, która nie jest zwykłym portem z konsoli, narzekaj na to, że gra nie obsługuje twojego kilkuletniego sprzętu i ponad dziesięcioletniego systemu operacyjnego.

PC Gamers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2012 o 15:34, kesik93 napisał:

Czyli, że według Ciebie GTX 275 ma taką samą wydajność jak GTX 590? Aha, dobrze wiedzieć.

A kto tu mówi o 590, mówię tylko że sprzedają te same karty z inną nazwą, tak jak gtx 275 i gtx570, gtx590 jest lepsza ale to jeszcze droższa karta.

Dnia 09.08.2012 o 15:34, kesik93 napisał:

W minimalnych wymaganiach był 8800GT...

ja miałem na myśli wymagania aby udźwignąć grę na wysokich detalach, i aby grać normalnie trzeba było mieć minimum 560 podobno źródło http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/battlefield-3/gpu-analyzer , która była droższa niż gtx275 w dniu premiery, dodam ze gtx275 prawie nigdzie nie szlo kupic a cena była śmieszna bo to resztki na składzie, a nie różnią się niczym w kwestii wydajności.

A to co pisze na stronie zrobione z kartą gtx275

20120809155623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź się lepiej nie odzywaj w ogóle bo przekręcasz wszystko co ludzie piszą. Napisałem przecież co innego konsole a co innego PC. Ale skoro taki mądry jesteś wymień mi wtedy ilość gier które działają w natywnym 1080p a nie upscale na xpudle. No i jeszcze gadka że Xpudło ma te same podzespoły od swojej premiery no cóż zaliczył mnóstwo rewizji co w zasadzie przeczy teorii że w konsoli podzespoły się nie zmieniają.

Druga sprawa twoja dłoń musi mieć bardzo dużo palców bo gier DX10/DX11 o wiele więcej -> Just Cause 2, Battlefield 3, Dirt 2, Dirt 3, Anno 2070, Shogun 2, Crysis 2, Metro 2033, MP3, CoH, B:AC, AVP itd.

Więc skończ obrażać gierkę tylko dlatego że ci na twoim kompie nie odpali.

@IMPARTIAL92
---

ja musiałem mieć upgrade bo stary HD 4830 512 GDDR3 (odpowiednik 9800GT w zagranicznych serwisach) na HD 5770/6770 1 GB GDDR5 (Dobre sobie w zagranicznych serwisach hd 6770=4870=GTX 260 a u nas jaja). Co do Scam w przypadku low-mainstream endowych kart to się zgodzę GT 640 wydajność znacznie poniżej gts 450(w niektórych testach przegrał z GT 240) a cena jak za HD 6770.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 15:58, IMPARTIAL92 napisał:

że sprzedają te same karty z inną nazwą, tak jak gtx 275 i gtx570

Od kiedy GTX275 i GTX570 to ta sama karta? Wszyscy zdrowi?


Poza tym, srsly, ale jak chcesz grać w BF3 na ultra (DX11 lolololo) na karcie, która obsługuje maksymalnie DX10, to ja nie mam pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mu o DX11 Henrar tylko raczej o samą wydajność w DX9/D10 bo na serio jak patrzy się na nvidię to czasem odnosi się wrażenie że oni na serio myślą że kupi się specjalnie ich karty bo mają taki i owaki znaczek czy serię. Dla przykładu ich porównanie 8600GT z GTX 550 Ti ździebko nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:50, Zgreed66 napisał:

Czasem mam wrażenie, że ludzie w jakimś kamieniu mieszkają...

Ty lepiej uważaj bo istnieje w polsce taka miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować