Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatalna premiera sieciowej strzelanki Hybrid

11 postów w tym temacie

Tylko że w Diablo 3 były one przeciążone, a tutaj nikt wejść nawet nie może, więc M$ nie może powiedzieć, że ludzie się tak rzucili, że serwery nie wytrzymały, bo to oni spieprzyli coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, parę godzin tych ludzi nie zbawi. To szukanie sensacji w niczym. Chociaż, też jakieś zagranie marketingowy, bo dzięki temu newsowi dowiedziałem się o grze ^^''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki może być najgorszy scenariusz w dniu premiery gry, w którą można grać wyłącznie przez sieć? Taki jak w Ghost recon future soldier. Premiera prawie 2 miesiące temu, a gra dalej nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 22:54, Cysiek11 napisał:

Jaki może być najgorszy scenariusz w dniu premiery gry, w którą można grać wyłącznie
przez sieć? Taki jak w Ghost recon future soldier. Premiera prawie 2 miesiące temu,
a gra dalej nie działa.


W Necrovision multiplayer nie działa od premiery, pomimo zapewnień twórców, że naprawią i będzie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 22:54, Cysiek11 napisał:

Jaki może być najgorszy scenariusz w dniu premiery gry, w którą można grać wyłącznie
przez sieć? Taki jak w Ghost recon future soldier. Premiera prawie 2 miesiące temu,
a gra dalej nie działa.


Prosze Cie nie siej ziarna nieprawdy trollu i nie ośmieszaj sie. Ja mam przegrane grubo ponad 5 dni (120h) więc jednak działa chłopaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i nie chciało mi się kończyć nawet samouczka. Całość jest jakaś dziwna, pokręcona, nieintuicyjna... Szkoda na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować