Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Painkiller Hell & Damnation. Premiera już za dwa miesiące?

7 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Już dziś możesz dowiedzieć się, czy Twój komputer poradzi sobie z Painkiller Hell & Damnation. Zarówno minimalne, jak i rekomendowane wymagania sprzętowe gry właśnie trafiły do sieci.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Painkiller Hell & Damnation. Premiera już za dwa miesiące?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha rekomendowane prawie identyczne jak moje, poza kartą :D ale jakby nie patrzeć to 4850 prawie odpowiednik 9600gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, 4850 znacznie mocniejsza jest niż 9600GT, prędzej odpowiednik 9800GTX właśnie w okolicach.

Co do wymagań - ?! co to ma być, oni to przepisali całą gre na inny silnik czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 20:46, Drazok napisał:

Ciekawe czego się można po tym spodziewać … jedynka była dobra, ale kolejne dodatki

Pierwszy dodatek - czyli Battle out of Hell też był zacny, więc nie wiem dlaczego wszystkie dodatki uważasz za złe? Tym bardziej, że to chyba JEDYNY dodatek - reszta to były kolejne części, które faktycznie subtelnie mówiąc łba nie urywały. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 22:41, Juri_gag napisał:

Co do wymagań - ?! co to ma być, oni to przepisali całą gre na inny silnik czy jak ?

UE3.
Te wymagania trochę wysokie- ue3 dotąd nie wymagał nic od procesora- ostatnio choćby bulletstorm, alicja, mas efekt3. Wszystko śmigało, ten silnik nigdy nie potrzebował 4 rdzeni.
Gram w betę tego paina w FHD bez aa (nie da się ustawiać żadnych opcji) na c2d@3GHz i gtx260(192sp)@700MHz i gdy pojawia się więcej przeciwników spada do 30fps... przy użyciu gpu 60-65%, a oba rdzenie po 90-95%. Czyli już procek ogranicza. Norma (gdy nic/niewiele się dzieje) to jakieś 40-45 fps przy użyciu gpu 99%.
A gra wygląda w zasadzie tak samo jak oryginał... Jedynie tekstury zauważalnie lepsze. Za to gorsza fizyka i feeling broni- to właśnie będzie najtrudniej przeportować. No ale na razie to beta.

Co mogę powiedzieć poza tym- gra się świetnie, przynajmniej w singla. Stary dobry pain! Przeszedłem ten jeden etap (multi mnie nie interere) na "normalu" (nie pamiętam już nazw) i zaraz wziąłem się za granie na wyższym, choć oryginał ogrywałem wiele razy- nadal chce się grać... Kupię na bank, spadki do 30fps to nie taka katastrofa. Zresztą 1- to beta, 2- może obniży się detale (w becie nie można) i będzie lepiej (choć obawiam się że nie- to raczej fizyka obciąża proca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować