Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiedy pojawią się polskie napisy do konsolowych wersji Max Payne 3? Znamy odpowiedź!

21 postów w tym temacie

Ja nie rozumiem dlaczego do takiego MP3 jest taka afera o napisy i wszyscy tak ich pragną, a taki konsolowy Skyrim wychodzi sobie full eng i nikt nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 10:41, vegost napisał:

Lepiej późno niż wcale nie ? :)


Dzięki takiemu myśleniu Cenega ma w dupie graczy i robi sobie co chce. Za pół roku ściagną blokadę ze Steama na Skyrim i wszyscy znowu się ucieszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@leszeq

My nie mamy wpływu na to co na steamie się pokazuje ani na to co jest tam blokowane, co już kilka razy tłumaczyłem.

@Maciej2801

Spolszczenie do MP powstawało wspólnymi siłami Cenegi i R*, aczkolwiek samo wydanie patcha już faktycznie leżało w ich gestii, stąd tak długo nie była znana konkretna data wydania łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kenshin
To ciekawe, chciałbym naprawdę się dowiedzieć dlaczgo tak. Kto jest za to odpowiedzialny Bethesda? Dlaczego blokuje Skyrima na steamie na Węgrzech, w Czechach i w Polsce, gdzie wspólnym mianownikiem jest Cenega? Ok może nie Wasz oddział, ale podejrzewam, że to niestety wina 1C, które jest właścicielem tamtych 3 krajowych oddziałów. Prawda? Faktycznie Wy nie jesteście wtedy wini, ale niestety to Wam się obrywa i według mnie zasłużenie :/.

Szkoda, bo omijają nas Steamowe proomcje tego produktu, a bez promocji sam również nie kupię :(. Nie widzę sensu, blokowania przez nich dystrybucji (mieli by na pewno więcej kopii sprzedanych, w tym moją), chyba że wschodni dystrybutor ma taką ładną umowę, ale tego się nie dowiemy normalni gracze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 11:02, leszeq napisał:

Dzięki takiemu myśleniu Cenega ma w dupie graczy i robi sobie co chce. Za pół roku ściagną
blokadę ze Steama na Skyrim i wszyscy znowu się ucieszą...


Problem dotyczył tylko wersji na konsole. Na komputerach polska wersja była. Więc problemem był jak widać Rockstar. Z resztą wszystko jest dobre od pełnej angielskiej wersji. Cieszmy się chociaż z tego, że wyjdzie. Bo przecież mogli by zrobić jak EA. Nie robić nic i sprzedawać za 250 zł gry nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 11:22, Kenshin_Cenega napisał:

My nie mamy wpływu na to co na steamie się pokazuje ani na to co jest tam blokowane,
co już kilka razy tłumaczyłem.


Na wiele rzeczy jakoś nie macie wpływu albo też podajecie nie prawdziwe informacje. O Skyrim była już mowa, ale weźmy taki Batman: Arkham City i DLC. Wy twierdzicie, że polacy nie mogą nabyć tych DLC, bo europejska premiera jest na jesieni (a sami dawaliście klucze na DLC do wydania premierowego w zeszłym roku...). Jak widać Wielka Brytania nie jest krajem, który leży w europie. Ja mając konto zarejestrowane na Wielką Brytanię bez problemu kupiłem wszystkie DLC do Batman: Arkham City i mam je w polskiej kinowej wersji językowej, koledzy którzy DLC dostali wraz z grą i mają polskie konta GFWL nie mogą się nimi cieszyć do dzisiaj. Może zacznijcie mieć w końcu na coś wpływ, zamiast zwyczajnie spławiać klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@akakus

Dlaczego tak jest to Ci nie odpowiem, bo to trzeba by zajrzeć do umowy pomiędzy Bethesdą a Steamem, do której my nie mamy wglądu.

@Wojman

O batmana popytam, bo jeżeli jest tak jak mówisz, to nie wiem czemu są problemy z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że za spolszczeniem stoi Rockstar. Niemniej jednak Cenega postępuje bardzo brzydko sprzedając grę jako wersję PL. Na ich stronie jak wół przy Max Paynie 3 (od momentu premiery na konsoli) widnieje napis "Wersja językowa: PL" . Tak wiem, że dodany jest w opisie gry napis informujący, że wersja PL dopiero się pojawi ale w takim razie skoro się dopiero POJAWI to znaczy, że jeszcze jej nie ma więc po co w ogóle zaznaczać, że gra jest po polsku?

Oczywiście chodzi o kaskę bo ktoś kto nie wejdzie w "opis szczegółowy" i nie doczyta tej informacji to zakupi grę jako wersję PL. Powinni normalnie oznaczyć, że jest to angielska wersja językowa i w opisie podać, że wersja polska dopiero się pojawi. Strasznie nie lubię takich chwytów...swoją drogą wyczekiwałem na polskie napisy trzy tygodnie potem nie wytrzymałem i przeszedłem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 14:06, Kenshin_Cenega napisał:

Dlaczego tak jest to Ci nie odpowiem, bo to trzeba by zajrzeć do umowy pomiędzy Bethesdą
a Steamem, do której my nie mamy wglądu.

O batmana popytam, bo jeżeli jest tak jak mówisz, to nie wiem czemu są problemy z DLC.



Skąd wiedziałem, że taka będzie odpowiedź? :)
Jak mówi się, że jest źle, to odpowiedzi są: przecież jest dobrze, kiedyś było źle ale teraz jest cudownie. Nie ma problemów, a jeśli są to niezależne od nas.
A jak da się konkretny przykład, to jakoś nabieracie wody w usta i odpowiedź to zawsze: tak jest? Nie wiedzieliśmy, że tak jest. Musimy to zbadać, popytać, dowiedzieć się. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.
Różowo normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 11:22, Kenshin_Cenega napisał:

@leszeq

My nie mamy wpływu na to co na steamie się pokazuje ani na to co jest tam blokowane,
co już kilka razy tłumaczyłem.


W co oczywiście nikt z nas nie wierzy - i słusznie.

@vegost
Wiem o tym, tyle że identyczna sytuacja była ze Skyrimem i Falloutem New Vegas, też wydawanymi przez Cenegę. Przypadek ? Nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 13:41, Wojman napisał:

> My nie mamy wpływu na to co na steamie się pokazuje ani na to co jest tam blokowane,

> co już kilka razy tłumaczyłem.

Na wiele rzeczy jakoś nie macie wpływu albo też podajecie nie prawdziwe informacje. O
Skyrim była już mowa, ale weźmy taki Batman: Arkham City i DLC. Wy twierdzicie, że polacy
nie mogą nabyć tych DLC, bo europejska premiera jest na jesieni (a sami dawaliście klucze
na DLC do wydania premierowego w zeszłym roku...). Jak widać Wielka Brytania nie jest
krajem, który leży w europie. Ja mając konto zarejestrowane na Wielką Brytanię bez problemu
kupiłem wszystkie DLC do Batman: Arkham City i mam je w polskiej kinowej wersji językowej,
koledzy którzy DLC dostali wraz z grą i mają polskie konta GFWL nie mogą się nimi cieszyć
do dzisiaj. Może zacznijcie mieć w końcu na coś wpływ, zamiast zwyczajnie spławiać klientów.



Pierdu pierdu wojman. Mam batka od Cenegi (premierowa wersja), polskie konto GFWL i normalnie kupiłem DLC do Batmana (jedno dostałem przy premierze) i normalnie się instalują i można w nie grać po polsku.
Jak widać jesteś kolejnym hejterem cenegi - pierdzielisz bez ładu i składu i nawet nie sprawdzasz czy to co piszesz jest prawdziwe, czy to zwykłe kłamstwo.

20120809170850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:09, KrzysztofT napisał:

Jak widać jesteś kolejnym hejterem cenegi - pierdzielisz bez ładu i składu i nawet nie
sprawdzasz czy to co piszesz jest prawdziwe, czy to zwykłe kłamstwo.


Po pierwsze - nie takim językiem. Po drugie bez prób wywołania flame war, jakbym Ci odpowiedział, że jesteś fanboyem to zaraz by była niepotrzebna awantura. Po trzecie sprawdziłem i sama Cenega twierdzi, że DLC do Batmana w Europie będzie na jesieni. Ja zrobiłem rozeznanie w temacie, ty nie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=1163
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=1177
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=1179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:29, Wojman napisał:

> Jak widać jesteś kolejnym hejterem cenegi - pierdzielisz bez ładu i składu i nawet
nie
> sprawdzasz czy to co piszesz jest prawdziwe, czy to zwykłe kłamstwo.

Po pierwsze - nie takim językiem. Po drugie bez prób wywołania flame war, jakbym Ci odpowiedział,
że jesteś fanboyem to zaraz by była niepotrzebna awantura. Po trzecie sprawdziłem i sama
Cenega twierdzi, że DLC do Batmana w Europie będzie na jesieni. Ja zrobiłem rozeznanie
w temacie, ty nie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=1163
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=1177
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55630&pid=1179


1). Jakim językiem - "upadły" moderku? Kłamiesz i dziwisz się, że ktoś cię nazywa tak jak na to zasługujesz?
2). Nazywaj mnie jak chcesz. Czy mnie nazwiesz fanbo"j"em, czy nie - mam to w rzyci.
3). Ja nie zrobiłem rozeznania - to pewnie mam niebywały fart bo DLCki do batka normalnie u mnie da się pobrać, zainstalować i grać. A tak - konto GFWL mam pewnie "h"amerykańskie i to temu. Albo nie - pewnie mam PIRATA - dzwoń do ABW "upadły" moderku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:59, KrzysztofT napisał:

1). Jakim językiem - "upadły" moderku?

Uwagi ad personam mają zerową wartość w dyskusji.

Dnia 09.08.2012 o 17:59, KrzysztofT napisał:

Kłamiesz i dziwisz się, że ktoś cię nazywa tak jak na to zasługujesz?

Nie "ktoś" tylko Ty. I proponuję przyglądać się argumentacji przeciwnika i z nią polemizować, a nie radośnie obrzucać kogoś etykietkami ze świętym przekonaniem, że masz do tego prawo (nic bardziej mylnego).

Degrad -2. To ostatnia szansa dla Ciebie, bo widzę że nijak nie dotarły do Ciebie moje poprzednie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować