Zaloguj się, aby obserwować  
fanfilmu_pl

FIFA World Cup Germany 2006 - gra

39 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 11:28, BlackBomb napisał:

Jest już patch to tej gry??? A tak wogóle to czemu jak są pokazani kibice to mają takie szare
tekstury?


Chbya w każdej FIFe oszczędzano na kibicach; są tacy tekturowi, sztywni... Oszczędzili na tym... Choć FIFA 06 moim zdaniem ma złą swobodę ruchu - źle mi się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:11, ZOOO napisał:

Czy do tej gry są kody???????

http://www.google.pl/search?hs=bT0&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl-PL%3Aofficial&q=Kody+do+FIFA+World+Cup+ 2006&btnG=Szukaj&lr=lang_pl
Jeśli link nie chodzi, wejdź na www.google.pl i wpisz "Kody do FIFA World Cup 2006". Na pierwszych stronach na pewno znajdziesz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 17:43, pro evo napisał:

> Ja zdobyłem mistrzostwo Trynidadem i Tobago.


Na amatorze też potrafię.


A ja przeszłem na najwyższym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna gra, ale jednak zwykła fifa 06 była lepsza. jednak wkurzające jest to, że strzelam obok bramki a uznają mi gola. na początku było śmiesznie ale z czasem stawało się to denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat prawie martwy, ale mam pytanie i mam nadzieje że ktoś zauważy potrzebującego :P

Grę pożyczyłem od kolegi no i nie mam instrukcji. O co chodzi z tym kółeczkiem co się pojawia po naciśnięciu 2 4 6 8 lub 5 na klawiaturze numerycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 08:16, Tyraf napisał:

Widzę że temat prawie martwy, ale mam pytanie i mam nadzieje że ktoś zauważy potrzebującego
:P

Grę pożyczyłem od kolegi no i nie mam instrukcji. O co chodzi z tym kółeczkiem co się pojawia
po naciśnięciu 2 4 6 8 lub 5 na klawiaturze numerycznej?


to jest nastawienie drużyny ofenstwne strałka po nacisnieciu 5 do góry, do doły ofensywne, 8 to kontraatak, 2 to chyba gra skrzydłami,4 wezwanie zawodnika. Q+Num to ustawienia obrony . Wszystko jest chyba w poradniku w opcjach wytłumaczone, już niepamietam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wróciłem do grania w grę. Powiem szczerze, że na padzie się gra o niebo lepiej niż na klawiaturze. Gra się super. Komentarz beznadziejny, ale jaka grywalność... Polecam kupić grę wraz z jakimś padem z Logitehu, bo prawie przy każdym jest ona dodawana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos wytlumaczyc do czego sluza te taktyki ktore uruchamia sie w defensywie i ofensywie ? wiecie co jest takie koleczko i na nim pozna zaznaczyc taktyke jaka maja grac nasi druzynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 18:51, jackass napisał:

moglby mi ktos wytlumaczyc do czego sluza te taktyki ktore uruchamia sie w defensywie i ofensywie
? wiecie co jest takie koleczko i na nim pozna zaznaczyc taktyke jaka maja grac nasi druzynowi



to jest nastawienie drużyny ofenstwne strałka po nacisnieciu 5 do góry, do doły defensywnie , 8 to kontraatak, 2 to chyba gra skrzydłami,4 wezwanie zawodnika. Q+Num to ustawienia obrony . Wszystko jest chyba w poradniku w opcjach wytłumaczone, już niepamietam dokładnie. Kilka postów wyżejxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować