Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W GRID 2 nie będzie widoku z wewnątrz pojazdu... na życzenie graczy

32 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2012 o 12:17, Kadaj napisał:

Dla mnie najgorsze, nie wiem nawet czy jadę środkiem czy poboczem, w którym momencie
skręcać itd.


Też tak miałem, ale da się do tego przyzwyczaić - trzeba tylko trochę pograć. Podejrzewam że osoby które jeżdżą autem nie mają takiego problemu. ;)
Mimo wszystko szkoda że nie będzie tego widoku. W GRIDa i DiRTa 2 fajnie się z nim grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:28, Reffanov napisał:

Też tak miałem, ale da się do tego przyzwyczaić - trzeba tylko trochę pograć.

Przyzwyczajać się do czegoś, co na pierwszy rzut oka wygląda dziko lub wrzucić widok TPP i od razu dobrze się bawić... Chyba jednak do końca zabawy z grami zostanę przy widoku z tyłu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w GRID jezdzilem tylko i wylacznie korzystajac z widoku z kokpitu, sprawialo mi to ogromna frajde a teraz chca mi to zabrac;/ mam nadzieje ze jeszcze zmienia zdanie bo czekalem na ta gre bardzo dlugo a tu taka niby blachostka moze mi zepsuc cale wrazenie z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:26, Kadaj napisał:

Nie, a jako pasażer preferuję miejscówkę na tylnym siedzeniu. ;p


I tu może leżeć odpowiedź na moje nie zadane pytanie: ciekawe dlaczego? :)
Podejrzewam, że jeśli kiedyś zrobisz prawko i zaczniesz prowadzić wehikuł, zmienisz sposób postrzegania i odbierania "sygnałów" wozu w czasie jazdy ;)
W każdym razie życzę dobrej zabawy w GRID 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako kierowca ciężko mi jeździć na innym widoku niż widok z wnętrza pojazdu z widoczną kierownicą.

Btw. w grach się jeździ trudniej niż prawdziwym wozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie prowadzisz normalnie samochodu to rzeczywiście może być trochę trudno przestawić się na widok z kabiny. Ale naprawdę warto się chwilę pomęczyć, bo wrażenia są genialne. Jak ktoś gra na porządnej kierownicy, bez asyst, to praktycznie tylko widok z środka daje odpowiednie czucie samochodu. Tak z ciekawostek napiszę tylko, że łatwiej mi się prowadzi w grach samochody z kierownicą po lewej, bo do kierownicy po prawej zawsze muszę się przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:45, pawbuk napisał:

Ale naprawdę warto się chwilę pomęczyć, bo wrażenia są genialne.
Jak ktoś gra na porządnej kierownicy, bez asyst, to praktycznie tylko widok z środka
daje odpowiednie czucie samochodu.


Tyle,że Kadaj nie prowadzi w prawdziwym życiu, i to co my mamy na myśli pisząc o odczuciach i wrażeniach to dla niego tak naprawdę tylko bełkot lub "czarna magia", bo to się czuje dopiero trzymając kierownicę w dłoni i operując pedałami. To tak jak jadąc jako pasażer podczas szybkiej jazdy myślę czasem: dzizas, zaraz wylecimy na pobocze, zwolnij człowieku, a potem prowadząc samemu okazuje się, że był tam jeszcze duży margines zostawiony. Perspektywa ma spore znaczenie w tym przypadku moim zdaniem. No i doświadczenie tego na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pieprzę ich. Zostaję przy Shift 2. Jak grać w taką wyścigówkę jak Grid 2 na kierownicy, kiedy nie ma widoku z kokpitu?
A niech się walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ojeju. Teksty w stylu "to ja nie zagram", "nie kupuję" itp. są śmieszne. W jedynkę graliście tylko dla widoku z wnętrza samochodu? No cóż, szkoda gadać. Wielkiej krzywdy twórcom nie zrobicie, bo i tak większość osób, które z tego widoku nie korzystały i tak w grę zainwestują.

A połowa tych malkontentów też kupi, bo najpierw się obrażą myśląc, że to coś da i twórcy zmienią zdanie, a później stawią czoła rzeczywistości. "

Tak grałem tylko z takiego widoku, bo jest to jedyny słuszny dla mnie widok. Innego używam tylko do powtórek.
Nie kupię tej gry nawet za 1 Pln jeśli nie będzie widoku z wewnątrz. Nie dam się dymać. Szkoda im wyłożyć trochę więcej kasy? Nie chcą ponosić kosztów dla 5% graczy? Ich sprawa. Tyle , że te 5% to jakieś rzeczywiste 30-40 (IMHO) i wsród moich znajomych 4 klientów już stracili bo tylko 2 na 6 gra z widokiem z za samochodu. Życzę im jak największej porażki z tym tytułem. Kur..stwo się strasznie rozprzestrzeniło w świecie gier. Zrobił się z tego biznes pełną gębą. KasaKasaKasa. Wina niestety leży w dużej mierze po stronie graczy, bo dają się rolować. Jakby nie kupowali DLC za grubą kasę, gier w wersji pre-alpha (bo inaczej tego nie da się nazwać) albo DLC pod nazwą kolejnego tytułu tylko z innym numerem to świat gier wyglądałby inaczej. A tak na własne życzenie jest jak jest. Ja zainwestowałem kasę w Project Cars (grę w której wiele zależy od graczy- inwestorów) i czekam cierpliwie grając co tydzień w kolejny build jeszcze wczesnej alphy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu nie mogłem edytować poprzedniego posta... Sorry.
Zapomniałem dodać. Wiele zależy od tego tytułu. Jak jajogłowi stwierdzą, że sprzedali (wyrolowali ludzi ) odpowiednią ilość kopiii i zarobili na tym sporą kasę, to można się będzie spodziewać sytuacji, że grach od arcade''owych do pół-arcade''owych (colin, TDU i inne) nie będzie już widoku z wewnątrz. Bo po co jak ludzie i tak kupią? Dla ludzi chcących poczuć namiastkę prawdziwych wyścigów zostanie tylko kilka pojedynczych tytułów rfactor, iracing... Problem jest tylko taki, że nie wszyscy chcą grać w symulatory wyścigów. Niektórzy chcą się pościgać ale właśnie w grach pół arcade''owych (Grid1) z nutką realizmu jakim jest właśnie widok z kokpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować