Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rynek gier na - uwaga, uwaga - telewizory będzie w 2016 r. warty aż 1,6 miliarda dolarów

13 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Na naszych oczach otwiera się nowa gałąź przemysłu elektronicznej rozrywki - gry na tzw. Smart TV, czyli telewizory z dostępem do internetu. Analitycy przewidują, że nowy sposób dystrybucji może przynieść ogromne zyski.

Przeczytaj cały tekst "Rynek gier na - uwaga, uwaga - telewizory będzie w 2016 r. warty aż 1,6 miliarda dolarów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja jestem ciekawy jak tych graczy będziemy nazywać :) ?

Czyżby do wojen konsolowo - pecetowych mieli dołączyć "telewizorowcy" (nazwa robocza) ?

Nice :) Gromko powitajmy ich w growym bagienku, hjehjehje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jakiś czas temu był artykuł na gram.pl o tematyce grania w chmurze. Bardzo ciekawy artykuł z tego co pamiętam. Kiedy w Polsce na prawdę bardzo dobrze rozwinie się internet szerokopasmowy., wtedy może w naszym kraju stanie się to popularne, o ile właśnie ceny nie będą bardzo straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mowa oczywiście o graniu w chmurze, które jest już dostępne z poziomu telewizora. Takie rozwiązania w oferowanych przez siebie sprzętach stosują już firmy Samsung i LG. "

Mam TV Samsunga z serii ES8000 . I niby gdzie mam w nim granie w chmurze? Nie ma żadnej aplikacji do tego zainstalowanej, nie ma do ściągnięcia, nigdzie też o tym nie czytałem... Mogę tylko ściągać paro megabajtowe, durne gierki z Samsung Apps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze śmiesznej, bo wewnątrz telewizorów będzie jedna wielka wojna domowa.

"Gry na moim Samsungu wyglądają lepiej niż na twoim Sony!"
"Weź się schowaj ze swoim LG, tragiczny framerate"
"AA w Final Fantasy XV na moim Panasonicu jest najlepsze!"

:E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że fajnie by było gdyby Sony wypuściło serie telewizorów dla graczy z wbudowanym od razu PS3. Telewizory są teraz na tyle cieniutkie że gdyby nawet powrócili do trochę grubszych modeli ale z wbudowaną od razu konsolą było by fajnie. I chyba lepiej było by mieć trochę grubszy telewizor niż zajmować miejsce pod nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizor z oznaczeniem PS? Czemu nie, jeżeli będzie miał np wbudowaną konsolę. Czytnik płyt Blu-Ray (czy tam jakiś innych, większych, szybszych:P ), możliwość podpięcia pada itp. Do 100% grania w chmurze jestem na razie sceptycznie nastawiony. Wolne łącza w Polsce, gry dużo zajmują, wątpię by w przeciągu kilku lat granie w chmurze było aż tak bardzo opłacalne. Niemniej jednak ciekawy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Osti

Sony nie zawiązało jakiejś tam umowy, tylko po prostu kupili Gaikai. :) Z Twojego tekstu można wysnuć wniosek, że to tylko współpraca.


Anyway - i tak brzmi to o lata świetlne lepiej niż to durnowate 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować