Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego w aktualizacji 1.0.4 do Diablo III?

18 postów w tym temacie

Oh już za kilka tygodni? Wspaniałe tempo.
Ciekawe czy ta zdechła gra odżyje. Szkoda, że nie można jej po prostu sprzedać bez konta, bo juz dawno bym to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to głupie, że ułatwiają Inferno. Z tego, co pamiętam przed premierą mówili, że nie będą tego robić. Inferno powinno być mega trudne i przeznaczone tylko dla garstki wytrwałych, a nie prawie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się jak głupi męczyłem na 1.0.3 na inferno, a teraz się dowiaduję, że na 1.0.4 inferno to będzie gra 3-letnich dzieciaczków. Świetnie. Ale jak będę grał nowymi postaciami to nie będę muszial farmić 50h na itemki. Może to nawet lepiej. Teraz to będzie lajcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza godzina po wydaniu opublikowaniu tej wiadomości na battle.net rynek na AH oszalał np. cena ognistej siarki (materiał otrzymywany z przedmiotów legendarnych) w ciągu 10 min z 150k wzrosła do 305 i a następnie spadła na 170k ci co trafili na odpowiedni moment i mieli trochę zapasów siarki mogli się nieźle obłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Jay Wilson nie odejdzie ,nie uwierzę w to że można naprawić D3 , co do trudności inferno to bym się nie martwił na pewno będzie nadal znacznie trudniej niż w D2 na hellu.

PS: Nie zapomnijcie przy okazji tego newsa też wspomnieć , że "D3 ssie a blizzard to zlodziejska banda nieudaczników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 15:27, L33T napisał:

Ciekawe jakie będą problemy przy instalacji a jakie po.


A tam z instalacją zawsze problem mają nieliczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 13:38, Kopiec napisał:

Oh już za kilka tygodni? Wspaniałe tempo.
Ciekawe czy ta zdechła gra odżyje. Szkoda, że nie można jej po prostu sprzedać bez konta,
bo juz dawno bym to zrobił.

Ja też bym już to badziewie dawno sprzedał gdyby nie ta sprzedaż całego konta :( Przynajmniej dwie stówy by wróciły do mnie. A tak, leży sobie gra na HDD i porasta kurzem, bo grać w to się to już nie da. Nuda, nuda i siedzenie na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 16:09, Pafun napisał:

Ja też bym już to badziewie dawno sprzedał gdyby nie ta sprzedaż całego konta :( Przynajmniej
dwie stówy by wróciły do mnie. A tak, leży sobie gra na HDD i porasta kurzem, bo grać
w to się to już nie da. Nuda, nuda i siedzenie na AH.


Za 200zł to używki raczej nikt i tak by nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 16:13, L33T napisał:

A po znacznie więcej.


Nadal mała grupa , wielu osobą na przykład SC2 po ostanie aktualizacji znacząco przyśpieszył za to jakiemuś małemu odsetkowi graczy z gry zrobił się pokaż slajdów bez widocznej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wliczając pewnego castera którego sporo osób zna. I serio SC 2 po patchu działa dziwnie, trafia się czasem fps lag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować