• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Fjuczers666

Warhammer 40 000 Dawn of War - Problem z patchem 1.40

Pytanie

Mam problem z patchem 1.40... wszystki poprzednie pacze (1.01 ; 1.10 ; 1.20 ; 1.30) instaluja sie poprawnie, ale przy instalacji 1.40 mam zawieche systemu... odpalam wybieram jezyk, daje dalej a jak juz jest setup to on sie wogole nie rusza (nawet po 20minutach nie pojawil sie pasek postepu). W managerze zadan Windows, rozmiary plikow pamieci wirtualnej zatrzymuja sie na danej wartosci i stoja...

a moze ktos zna jakies "pewne zrodlo" do pacza ??? (z servera gram.pl probowalem ale wyglada na to ze archiwa na serverze sa uszkodzone). Bo zassysalem z roznych stronek...

PLZ HELP !!!. Czytałem ze ten pacz 1.40 wprowadz OGROMNE ZMIANY !!!. Chce sobie pograc juz bez bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

51 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Po pierwsze- musisz mieć na partycji z grą co najmniej 2GB wolnego miejsca na pliki tymczasowe.
Po drugie- też miałem podobny problem, wziął się z tego, że tak duży plik może ściągnąć się z błędami. Spróbuj ściągnąć ponownie.
Po trzecie zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej i DirectX 9c.
Po czwarte- jest już kilka wątków poświęconych tej grze. Nie róbmy sobie bałaganu na forum.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 20:24, Wichrun napisał:

Po drugie- też miałem podobny
problem, wziął się z tego, że tak duży plik może ściągnąć się z błędami. Spróbuj ściągnąć ponownie.


Oby w tym tkwił haczyk, reszte wymagan spełniam.

Wybacznie za nowy temat, ale jestem zdesperowany :]. zassam patcha z linkow WoWmen''a o rano powiem czy all dziala poprawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zassalem przez noc 2x pacze - jeden 180mb a drugi 187 mb... w zadnym nie widze postepow... oba zostawialem na 10minut wlaczone - niby zuzycie procka = 99% (system dziala plynnie, jakby nieobciazony), ale uzycie pamieci = 6244K a rozmiar pamieci wirtulanej = 3440K i stoia :/. Moze to sie cos dopiero odpala ???. Mowiles ze wymaga 2GB wolne (poprzednie pacze tez potrzebowaly duzo miejsca na hdd ale odrazu sie odpalaly)

moze zostawie ten setup wlaczony od 7 00 do 14 00 (o ile stary nie wylaczy PC :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

problem może tkwić w zbyt długim zasysaniu patcha, ale w to wątpie mi sie zasysało ok. 20 min (transfer ok 100 kb/s i małe wachania) i tez mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też miałem raz ten problem - po formacie systemu zniknął. Przed instalacja patcha zostawcie na wszystkich partycjach kolo 3GB wolnego miejsca i wtedy spróbójcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jesli chcesz pewne źródło - to poprostu spróbuj włączyć gre po sieci... i zanim Cie wpusci na serv gierka sama zaproponuje Ci sciagniecie odpowiedniego patcha z jakiegoś swojego adresu -i sprawa załatwiona - a jezeli i taki sposób nic nie pomoże... to... hmm... chyba tylko format:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze nie..:) Ja mam podobny problem tylko na wieksza skale. Patch 1.01 instaluje sie bez problemu natomiast dalszy patch czyli 1.10 pokazuje podczas instalacji komunikat ze jest to zla wersja jezykoa, oczywiscie sciagnalem 2 wersje,ale dalej to samo. Nawet wersa sciagnieta przez gre nie chce sie zainstalowac. Dodam tylko tyle ze probowalem sposobu napisanego wczesniej, a nawet przeistalowalem gierke:(. Blagam o pomoc bo trace nadzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 13:18, Dowodca_Pawel napisał:

Jeśli masz PL wersje nie instaluj patcha 1.01! Od razu zapodaj 1.1

Rzeczywiscie tego jeszcze nie probowalem.:) Napisze czy wyszlo jak skoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Karol7477 a jakiego masz warhammera ??? Ja mam versje ENG i wszytko zajebiscie dziala, CDP zaczna sie staczac, zamowilem DS2 i do dzis nie moge z pełną przyjemnoscia pograc, dlatego kupile warhammera eng i wszystko jest git :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 00:59, Fjuczers666 napisał:

Karol7477 a jakiego masz warhammera ??? Ja mam versje ENG i wszytko zajebiscie dziala, CDP zaczna sie staczac, zamowilem
DS2 i do dzis nie moge z pełną przyjemnoscia pograc, dlatego kupile warhammera eng i wszystko jest git :].



No coż kupilem orginalna werse polska. Probowalem patchowac z wersji ENG i Iternational. Sam nie wiem juz co mam robic. Sprobuje moze sciagnac z innego zrodla ale watpie czy to pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować