• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Fjuczers666

Warhammer 40 000 Dawn of War - Problem z patchem 1.40

Pytanie

Mam problem z patchem 1.40... wszystki poprzednie pacze (1.01 ; 1.10 ; 1.20 ; 1.30) instaluja sie poprawnie, ale przy instalacji 1.40 mam zawieche systemu... odpalam wybieram jezyk, daje dalej a jak juz jest setup to on sie wogole nie rusza (nawet po 20minutach nie pojawil sie pasek postepu). W managerze zadan Windows, rozmiary plikow pamieci wirtualnej zatrzymuja sie na danej wartosci i stoja...

a moze ktos zna jakies "pewne zrodlo" do pacza ??? (z servera gram.pl probowalem ale wyglada na to ze archiwa na serverze sa uszkodzone). Bo zassysalem z roznych stronek...

PLZ HELP !!!. Czytałem ze ten pacz 1.40 wprowadz OGROMNE ZMIANY !!!. Chce sobie pograc juz bez bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

51 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Karol7477-przykro mi, ale mam ten sam problem... Ściągałem z trzech albo czterech różnych miejsc, nawet 4 zł na Gry Online zapłaciłem za ściągnięcie i nic! Wysłałem mejla do CDP - niby czeka się 48 godzin, ale ja już czekam tydzień, albo dwa... Jeśli nie wejdzie w ten temat ktoś z CDP to chyba jesteśmy "zgubieni"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jeszcze jedno wyjście. Jeśli nie szkoda Ci kasy (mi szkoda nie jest i tak zrobie) to zakup sobie Winter Assault-jest od razu spatchowane do ostatniej wersji. Pozatym teraz coraz więcej ludzi zaczyna grać w Winter Assault i może być ciężko znaleźć w necie kogoś kto będzie w DoW''a grał.

P.S. Single wcale nie jest taki zły-kampania fajna, a potyczke można na maksa ustawić ;) . Pozdrawiam Bracia ;p !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie ja też mam problem z patchem jak instaluje 1.40 po instalacji klikam restar i pojawia sie informacja: Nie odnaleziono sterownika. Upewnij sie że pakiet DirectX został prawidłowo zainstalowany. I co ja robie no dobra przeinstalowałem DirectX 9.0c przeinstalowalem grę instaluje patche a tu, to samo no dobra ściagam 1.41 instaluje moze pomoże i nic nie działa dalej kur**** no i niby co mam zrobic.Powoli CDP zaczyna mnie denerwować!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety zainstalowanie Winter Assault nie popmaga dzisiaj właśnie dostałem grę więc liczyłem że wreszcie pogram z kumplem a tu nic, naprawde trzeba coś z tym zrobić może CDP odezwał się do kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2005 o 17:34, Kartel napisał:

Jakbym już tego nie próbował...


Patch dostępny na gram.pl jest wadliwy. Spróbuj ściągnąć poprzez aktualizację w czasie podłączania się do serwera w grze sieciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbowałem też ściągnąć aktualizacje przez grę czekałem dosyć długo i się niestety nie udało jak coś podajcie jeszcze inną stronę skąd można ściągnąć napewno dobry patch i mnie dziwi to że przecież nie którym ludziom działa patch z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2005 o 18:00, Kartel napisał:

Próbowałem też ściągnąć aktualizacje przez grę czekałem dosyć długo i się niestety nie udało
jak coś podajcie jeszcze inną stronę skąd można ściągnąć napewno dobry patch i mnie dziwi to
że przecież nie którym ludziom działa patch z gram.pl


To dziwne, bo patch z gram.pl ma 21 MB, a z fileplanet 27 MB. Tu musi leżeć przyczyna błędów podczas instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2005 o 17:05, gumeczka napisał:

ja wszystkie patche sciagnalem z gram.pl,z 1.40 tez mialem problem ale przeniosłem go do katalogu
z gra i poszedł bez problemu

a czy jest różnica gdzie znajduje się patch?? ale jak przeniosłeś instalke patcha do katalogu z grą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

patch instalowałem w katalogu Patch G:\Program Files\THQ\Dawn of War\Patch .do 1.30 wszystko było ok ale 1.40 sie zatrzymywał,wiec przeniosłem go do katalogu z gra G:\Program Files\THQ\Dawn of War i tam odpaliłem i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować