Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adrian Chmielarz wraz z pozostałymi założycielami studia rozstaje się z People Can Fly. To pewne

85 postów w tym temacie

Zdecydowanie nie rozumiem takiej decyzji. W takim razie po co zakładali PCF ? Żeby potem do nich odejść ? Phi. Widać polak potrafi wszystko zepsuć. Gdybym był pod skrzydłami Epic Games to na pewno nie szukałbym innej pracy, skoro ta daje mi wynagrodzenie. Takie latanie z miejsca na miejsce w tych czasach nie jest rozsądne i powiedziałbym, że to głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:11, DoMiNo1992 napisał:

"Chmielarz ma pracę i nie zamierza szukać innej" - ech... p

Spoiler

ieprzon

a hipokryzja...

Hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:12, Madoc napisał:

> "Chmielarz ma pracę i nie zamierza szukać innej" - ech... p

Spoiler

ieprzon

a hipokryzja...

Hipokryzja?


Sam przecież to powiedział ostatnio na twitterze, czy innym facebooku, a teraz jednak odchodzi... Śmieszą mnie już wszystkie te ostatnie "niekontrolowane przecieki", odchodzenia z firmy, potem zarzekanie się tego a potem i tak odejście... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo PCF nie znajduje się już w rękach twórców?
A obecni włodarze być może nie godzą się na propozycje założycieli i twardo wytyczają ścieżkę rozwoju firmy, kierując się tylko słupkami w rocznym zestawieniu kosztów i przychodów?

Myślałeś chociaż o tym?

Bo jesli tak stało się w rzeczywistości, to tylko nalezy pogratulować Chmielarzowi postawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:08, vegost napisał:

Zdecydowanie nie rozumiem takiej decyzji. W takim razie po co zakładali PCF ? Żeby potem
do nich odejść ? Phi. Widać polak potrafi wszystko zepsuć. Gdybym był pod skrzydłami
Epic Games to na pewno nie szukałbym innej pracy, skoro ta daje mi wynagrodzenie. Takie
latanie z miejsca na miejsce w tych czasach nie jest rozsądne i powiedziałbym, że to
głupie.

Niektórzy ludzie mają ambicje i nie jest dla nich problemem odejście z jednej pracy, by spełnić się w drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:15, DoMiNo1992 napisał:

> > "Chmielarz ma pracę i nie zamierza szukać innej" - ech... p

Spoiler

ieprzon

a
hipokryzja...
>
> Hipokryzja?

Sam przecież to powiedział ostatnio na twitterze, czy innym facebooku, a teraz jednak
odchodzi... Śmieszą mnie już wszystkie te ostatnie "niekontrolowane przecieki", odchodzenia
z firmy, potem zarzekanie się tego a potem i tak odejście... ech...


Żadna hipokryzja w momencie pisania miał prace i jak na razie nie szuka nowej wieć jak dla mnie wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak ktoś ma pysk od ucha do ucha (on takowy ma) i nie potrafi wykorzystać takiej szansy jaką dostał (nie jedna firma, i to niekoniecznie polska, chciałaby pracować dla EPIC) to potem własnie tak kończy. A takie chrzanienie to jego typowy bełkot znany jeszcze ludziom od czasów Amigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomka że przeciętny Kowalski siedzi w jednej pracy do emerytury i za 1200zł słowa nie powie na drącego ryj szefa, bo "przecież wyrzucą i gdzie ja pracę znajdę"...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:08, vegost napisał:


Co zepsuć? Jaka głupota? Nie mamy żadnej wiedzy na temat tego dlaczego odchodzą, nie wiemy jak się naprawdę układały stosunki z Epic, a stwierdzenie "po co zakładał PCF..." nie ma najmniejszego sensu. Jak rozumiem, skoro zakładali firmę X lat temu to już wtedy powinni wiedzieć jaka będzie sytuacja w 2012 roku? Głupie jest przeświadczenie, że praca pod Epic jest taka wspaniała i płynąca miodem. Szczególnie, że o ile przy Bulletstormie jeszcze Epic przypominał, że gra jest robiona przez PCF, tak w przypadku najbliższego GoW zachowują się tak jakby nikt spoza ich grupy palcem nawet przy tej grze nie kiwnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek zakłada studio po to, żeby realizować własne projekty, swoje wizje. O ile w przypadku Bulletstorma można mówić jeszcze o ich projekcie, to nowy GoW nad którym pracują jest pomysłem Epica, oni tylko mieliby to wykonać, gotowy plan. Bardzo dobrze, że są w branży ludzie, którzy wolą zrezygnować z takiej posady na rzecz realizacji marzeń. Duży plus dla Chmielarza i reszty założycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:31, meryphillia napisał:

No wiadomka że przeciętny Kowalski siedzi w jednej pracy do emerytury i za 1200zł słowa
nie powie na drącego ryj szefa, bo "przecież wyrzucą i gdzie ja pracę znajdę"...

;)


Za to Kowalski, który zmienia pracę co 1.5 roku, po 10 latach będzie miał szansę na lepszą pracę... ta "panie, w ciągu 10 lat zmieniał pan pracę jak rękawiczki, dziękujemy panu".
Nie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:29, TobiAlex napisał:

Cóż, jak ktoś ma pysk od ucha do ucha (on takowy ma) i nie potrafi wykorzystać takiej
szansy jaką dostał (nie jedna firma, i to niekoniecznie polska, chciałaby pracować dla
EPIC) to potem własnie tak kończy.

LOL zazdrościsz, że mu nie zależy dla pracy dla Epic? Każdy może robić co chce... Widocznie ma większe ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Mój Boże... Bo Bullet... to była gra PCF a Gears of War nie jest grą PCF? Głupie przeświadczenie o pracy dla jednej z lepszych firm? Ta, to tak jakby nie zagrać nawet za darmo w filmie Woodego Allena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować