Zaloguj się, aby obserwować  
Lokers

Jaka strategia najlepsza przez neta?

32 postów w tym temacie

tak jak w temacie. mam zamiar z kolega kupic sobie jakas gre na wakacje, przy ktorej mozna by spedzac wieczory i nocki. I tak sobie pomyslalem ze moze jakas strategia bylaby fajna... jaka polecacie? jaka ma fajnie rozbudowany tryb multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 19:04, lOkErS napisał:

tak jak w temacie. mam zamiar z kolega kupic sobie jakas gre na wakacje, przy ktorej mozna
by spedzac wieczory i nocki. I tak sobie pomyslalem ze moze jakas strategia bylaby fajna...
jaka polecacie? jaka ma fajnie rozbudowany tryb multiplayer?


Jeśli już myślisz o gierce strategicznej:) to polecam osobiście Warcrafta III z dodatkiem FT:) Jest w sklepie CDP:) No i gra w nią nadal sporo ludzi:) i będzie jeszcze długo grało:) poza tym sama gierkama fajnego singla;) więc samemu też się dobrze "zabawisz":) no i jeszcze zbalansowana rozgrywka co bardzo ważne;) A i cena jest przystępna jak na taki produkt to brać i nie zastanawiać się;) klasa sama w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



hmmm no ja juz to mam i powiem szczerze ze nigdy mi sie ta gra nie znudzi :) ale chyba mam ochote na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze HoM&M mimo ze nie jest taka w pelni strategia bardzo polecam a jak nie to naprzyklad Age Of Empires 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a ktos kto ma HoM&M 5 moglby sie wypowiedziec czy sie nie zawiodl? bo ja np na 4 sie zawiodlem i boje sie kupic 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 23:22, lOkErS napisał:

no wlasnie a ktos kto ma HoM&M 5 moglby sie wypowiedziec czy sie nie zawiodl? bo ja np na 4
sie zawiodlem i boje sie kupic 5...


A może poczekaj do premiery:) co nie?:) Ale sądzę ze HOMM 5 będzie o wiele lepszy:) grałem w bete i muszę przyznać że tak i wciąga:) nie licząć zmian to taki stary dobry HOMM:) no ale w ciemno nie ma co kupować jak się boisz.. Spoko jak tylko dostane swojego Pre-ordera to napisze relacje co, jak, z czym to się je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 19:04, lOkErS napisał:

tak jak w temacie. mam zamiar z kolega kupic sobie jakas gre na wakacje, przy ktorej mozna
by spedzac wieczory i nocki. I tak sobie pomyslalem ze moze jakas strategia bylaby fajna...
jaka polecacie? jaka ma fajnie rozbudowany tryb multiplayer?


Jeśli lubisz:
sf - Warhammer 40k Dawn of War
fantasy - Warcraft III
historyczne - Age of Empires III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz dobry sprzet to:
Bitwa o Śródziemie II
Rome Total War + dodatek
Kozacy II

jesli slabszy to:
Medieval Total War
Shogun Total War
Kozacy Powrot na Wojne (sprawdz cene w wirtusie :P )

wszystkie powyzsze to RTSy

z turówek to HoMM III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Wonders II: Shadow Magic - turówka w realiach fantasy. Małe wymagania sprzętowe; grafika izometryczna; generator losowy i edytor map; rozbudowana edycja ustawień gry; możliwość gry w sieci, online, email, hotseat; gra turowa lub równoczesna; tworzenie postaci; dowolny dobór żrodeł magii; czary globalne, lokalne, bojowe, podwyższające zdolności jednostek, przyzwania; 15 nacji; podziemia i świat z wymiaru cieni; olbrzymie pola walki, możliwość jednoczesnego starcia kliku armii; możliwość grabienia, niszczenia, odbudowywania, przenoszenia i budowania miast; questy; odrastająca mgła wojny; buntujące się miasta i jednostki; wędrowne jednostki neutralne; możliwość tworzenia własnych artefaktów; oraz wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 11:52, Modest-Vermin napisał:

Aż się dziwie że nikt nie rekomenduje StarCrafta.. czyżby za stara, ale to niewątpliwie najlepszy
RTS na multi :]


StarCraft to przezytek... ile mozna grac w jedno i to samo?

Swoja droga szkoda, ze nie ma jakiejs nowej gry w tym swiecie, bardzo mi sie podobal... np. nowe wcielenie tej strategi, albo jakies RPG, byle nie tak denne jak WoW... juz wolałbym zeby byla na singla... ale nie takie jak diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:22, Night Elf napisał:


StarCraft to przezytek... ile mozna grac w jedno i to samo?


Czemu patrzysz pod swoim kątem? Ci którzy nie grali z pewnością takiego typu RTS napewno się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować