Zaloguj się, aby obserwować  
Lokers

Jaka strategia najlepsza przez neta?

32 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 13:46, Modest-Vermin napisał:

>
> StarCraft to przezytek... ile mozna grac w jedno i to samo?
>

Czemu patrzysz pod swoim kątem? Ci którzy nie grali z pewnością takiego typu RTS napewno się
spodoba :)



Osoby, ktore nie graly powiedza... leee, ale dena grafa... e jakies malo ciekawe to... a filmiki tez do bani...

Prawda jest taka, ze ta gra nie odnioslaby sukcesu w dzisiejszych czasach, a wiekszosc ludzi na nowe, czy nieznane sobie gry patrzy pod kontem grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:28, Night Elf napisał:

Prawda jest taka, ze ta gra nie odnioslaby sukcesu w dzisiejszych czasach, a wiekszosc ludzi
na nowe, czy nieznane sobie gry patrzy pod kontem grafiki...


To jak mi wytłumaczysz fenomen Tibii w "dzisiejszych czasach" ? Mało wymagający gracze może tak twierdzą, Ci którzy wymagają czegoś więcej od gry niż ładnych efektów na monitorze tak by już nie powedzieli. Nie ma co się oszukiwać, gry nie przechodzą renesansu , a przynajmniej jak twierdzisz nie odniosłaby sukcensu. A wierz mi że gdyby wyszła kontynuacja StarCrafta to nieźle by namieszała w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:14, Modest-Vermin napisał:

> Prawda jest taka, ze ta gra nie odnioslaby sukcesu w dzisiejszych czasach, a wiekszosc
ludzi
> na nowe, czy nieznane sobie gry patrzy pod kontem grafiki...

To jak mi wytłumaczysz fenomen Tibii w "dzisiejszych czasach" ? Mało wymagający gracze może
tak twierdzą, Ci którzy wymagają czegoś więcej od gry niż ładnych efektów na monitorze tak
by już nie powedzieli. Nie ma co się oszukiwać, gry nie przechodzą renesansu , a przynajmniej
jak twierdzisz nie odniosłaby sukcensu. A wierz mi że gdyby wyszła kontynuacja StarCrafta to
nieźle by namieszała w branży.


Tibia swoich fanow ma od dawna, tak jak Starcraft, czy UO w ktore tez gram... jakby dzisiaj Tibia wyszla i bylaby platna nikt by w nia nie gral, a ludzie nowi graja, bo i zarobic sie na niej da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko. A grafika jak na ten rok była wspaniała. SC ma już 8 tal chyba(nie jestem pewien) a wejdź na Battle Net i zobacz ile osób w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft III Reign Of Chaos i Frozen Throne, nie trzeba tłumaczyć czemu każdy kto grał będzie wie dlaczego WC (swoją drogą fajny skrót =]) jest najlepszy, po za tym wcale nie potrzeba do niego super sprzętu.

Jeśli masz lepszy sprzęt to Age of Empires III, wysoka grywalność, dużo jednostek i to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:16, Lumbago napisał:

Grafika to nie wszystko. A grafika jak na ten rok była wspaniała. SC ma już 8 tal chyba(nie
jestem pewien) a wejdź na Battle Net i zobacz ile osób w to gra.


A czy ja mowie, ze dla mnie sie liczy? Wiekszosc osob na BattleNet''cie to wyjadacze, a nie nowi gracze. Mowie, ze jakby w dzisiejszych czasach wyszla ta gra, czylu zero fanow, zero starych wyjadaczy, to ta gra by sie nie przebila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoE III na sieci to jest wg. mnie esencja gier, ta gra ma w sobie coś co przykuwa do kompa na długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee godziny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 19:04, lOkErS napisał:

tak jak w temacie. mam zamiar z kolega kupic sobie jakas gre na wakacje, przy ktorej mozna
by spedzac wieczory i nocki. I tak sobie pomyslalem ze moze jakas strategia bylaby fajna...
jaka polecacie? jaka ma fajnie rozbudowany tryb multiplayer?


Zależy czego oczekujesz - realizmu bitew, realizmu mechaniki wojennej, realizmu sfery gospodarczo-politycznej?
Czasów starożytnych, średniowiecznych, nowożytnych, XIX w., IIWŚ czy futurystycznych?

Sprecyzuj trochę to z pewnoscią coś doradzę :].

Polecam również stronę: www.sztab.com - największą zajmującą się strategiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W StarCrafia grają dzisiaj tylko zagorzali fani tej gry. Nowi gracze nie przyzwyczają się do grafiki, a mniej maniakalnym starym graczom już się zapewne znudziło.
Ale WarCraft III jest bardzo podobny, może klimat inny, no i grafika bardzeij strawna.
Jakkolwiek strategie przez internet nigdy mi za dobrze nie szły i właściwie to w nie nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:56, lampak napisał:

W StarCrafia grają dzisiaj tylko zagorzali fani tej gry. Nowi gracze nie przyzwyczają się do
grafiki, a mniej maniakalnym starym graczom już się zapewne znudziło.


Niestety muszę z całym bólem przyznać rację :]. Nawet mnie po porządnej dawce nowoczesnej grafiki trochę wbiło w fotel jak odpaliłem SC czy War2, ale zaraz się przyzwyczaiłem :].
Natomiast czuję, że dla młodych są to "antyki".

Nawet jakiś gość opisywał w KŚG w dziale retro, że Warcraft II jest beznadziejny jak na dzisiejsze standardy, bo nie ma ciekawej grafiki. Fakt faktem, ale beznadziejny redaktor nie wspomniał nic o wspaniałej fabule i klimacie, a to one tworzą prawdziwy klimat. Co da ładna grafika, gdy gar jest głupia. Ludowe porzekadło mówi "z gówna obwarzanka nie ukręcisz " :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować