Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagrody serwisu IGN za prezentacje na targach E3 2006

43 postów w tym temacie

[...]
No no Wiedzmin pierwszy na targach E3 to jest juz wielkie osiagniecie gratuluje zespolowi. Sam sie nie moge doczekac QW ciekawe czy bedzie lepsze od starego dobrego ET. Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepsze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kastor Krieg

Serwis IGN przyznał nagrody w rozlicznych kategoriach, dla wszystkich obecnych na targach platform - PC, Nintendo DS, PS2, PS3, PSP, Wii, Wireless, XBox 360 oraz w ogólnym zestawieniu najlepszych gier targów. W rozwinięciu garść szczegółów, z pominięciem tematu konsol. Gry PC były wyjątkowo silnie reprezentowane na targach - stąd chociażby nagroda "Największa Niespodzianka" za jakość tytułów na tę platformę.

Przeczytaj cały tekst "Nagrody serwisu IGN za prezentacje na targach E3 2006" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widźmin już zaczyna podbijac świat. No i dobrze. Niech nasza rodzima produkcja osiagnie najwyższe laury. Tegoroczne targi to dopiero początek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe no i super nie zostaje mi nic innego jak pogratulowac tworca Wiedzmina :). Dzisaj targi E3 a jutro caly swiat! hehehehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od jakis 4 lat slysze o The Witcher i ???
Moze w koncu faktycznie wiosna przyszlego roku ...
Misie kolorowe albo go wypuscicie teraz (w kwestii wiosna) ze stajni ... albo możecie od razu dać go do gazety :)

Ale oczywiście GRATZY za nominacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że najlepszym FPS został Crysis by Crytek - do tego finansowana przez Electronic Arts - zapowiada się więc ogrom dobrej rozrywki dla fanów tego gatunku. Zgarnięcie nagrody dla najbardziej wyrafinowanego technologicznie produktu oraz za najlepszą grafikę w grze na PC też mnie nie dziwi - mam tylko nadzieje, że kod gry jest ciągle optymalizowany i będzie można tę grę odpalić nie tylko na wypasionym high end komputerze, ale również na dość mocnych konfiguracjach.

Nie jestem również zaskoczony - ale bardzo dumny z CDProjekt - że najlepszym pecetowym RPG targów została gra z ich stajni, czyli The Witcher (nasz, polski Wiedźmin). Tutaj też liczę na oryginalną - może nie wybitną - ale na pewno bardzo, bardzo dobrą grę.

Muszę natomiast zacząć czytać o grze, o której dotąd nic nie słyszałem/czytałem, mianowicie Spore, najbardziej obsypanej przez IGN nagrodami. "Hodowlana strategia" ze stajni Maxis i Electronic Arts? Toż to musi być cudo dla miłośników symulacji tego typu. Zaczynam szukać... Jej! Została grą targów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos ze wiedzmin zostal wytypowany przez ign jako the best rpg of e3 mnie nie zdziwilo az tak jak to, ze data wydania zostala przesunieta na koniec 2006 roku. z tego co wiem to oficjalne info (raczej ign nie wyssalby sobie tego z palca), ale jakos cdprojekt nie kwapi sie by odwolac poprzednia date wydania czyli q2 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram... Crytek to przyszlosc, juz od dawna ogladajac demko gry nie szukalem szczeki pod stolem, masakra... (jedyny minusik to taki ze chyba znowu trzeba bedzie co nieco z sakiewki wyciagnac zeby sie tym nacieszyc jak trezba :( )

ogolnie jestem tez bardzo zaskoczony tytulami na PS3... zawsze bylem za ta konsola choc xbox360 zrobiol na mnie spore wrazenie i zasial zarnko niepewnosci to teraz musze szczerze powiedziec ze proporcionalnie z PS3 to xbox360 ciekawszych miom zdaniem gier ma duzo duzo duzo.... wiecej!! wiec upada powoli argumnet co poniektorych ze "nie wazne ze mozliwosci podobne, wazne sa gry..." bo gry juz sa to jest I liga a nie jakies tam byle co...

ehhh juz sam nie wiem... pewnie i tak poczekam az wyjdzie Sonka, porownam a w maju 2007 sie zdecuduje ale bravo dla MS, juz drugi raz d... nie dali :) (ten pierwszy to XP, ktory uwazam za najlepiej dopracowany system jaki do tej pory z ich stajni wyszedl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes musi być super, skoro wybrano grę na najlepszą strategię targów przy takiej konkurencji jak Supreme Coomander, Warhammer Mark of Chaos czy Medieval 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 10:15, Bambusek napisał:

Company of Heroes musi być super, skoro wybrano grę na najlepszą strategię targów przy takiej
konkurencji jak Supreme Coomander, Warhammer Mark of Chaos czy Medieval 2.


NIe mam co do tego wątpliwości w końcu robi go "Relic" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na ta strone wyroznionych gier a tam widze ze ghotic 3 na 2 miejscu a Wiedzmin na pierwszym! :D jak ktos nie wierzy to sami sobie zobaczcie http://pc.ign.com/articles/709/709220p2.html wiedzialem ze ten dzien bedzie piekny i sloneczny i na dodatek Ghotic 3 na drugim miejscu poprostu cudownie! Poprostu Wiedzmin RoX i tyle na ten temat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Mr Black:
raczej cała gromada a nie jeden... i moim zdaniem nie idiotów; nie oceniaj - oni raczej wiecej zobaczyli, mieli styczność z oboma produktami wiekszą niż ty, wiec coś ich musiało przekonać (klimat itp). nic tylko się cieszyć, że można trafić już niedługo na gierkę ''lepszą" od Gotica. Nawet jeśli zakochałeś się w tej serii - możesz mile zostać zaskoczony. trzeba poprostu poczekać

No i przede wszystkim - gratulacje dla ekipy Wiedźmina.Trzymam kciuki, żebyście na finiszu się nie potknęli i wypuścili swoje dzieło bez opóźnień. Kto wie? Może świat padnie przed wami na kolana ;D

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować