Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagrody serwisu IGN za prezentacje na targach E3 2006

43 postów w tym temacie

Ludzie nie zapominajcie o Bioshock, który dostał tytuł najlepszej gry targów ogółem. Pokazywana była wersja na Xboxa 360, ale gra wychodzi też na PC. Szykuje się jedna z najlepszych gier w historii!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 10:15, Bambusek napisał:

Company of Heroes musi być super, skoro wybrano grę na najlepszą strategię targów przy takiej
konkurencji jak Supreme Coomander, Warhammer Mark of Chaos czy Medieval 2.


Widziałem trailer i nic nie wskazywało, że CoH jest jakaś przełomowa. No zobaczymy.
Ja się z gamespotem zgadzam, że SupCom najbardziej na tą nagrodę zasłużył. Mimo to najbardziej niecierpliwie czekam na M2TW ;)

Spore to już od dłuższego czasu jest robione, ale pomysł jest conajmniej ciekawy. A co z tego wyjdzie to już inna bajka.

re Bezimek
Co do wyższości gamespot''a to powiedz to fanom Gothica... zabrakło wśród finalistów trzeciej części.
Natomiast co do ET - QW się zgadzam^^

I oczywiście gratulacje dla teamu CDProjekt Red :) Wygrana z taką konkurencją, no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 09:34, cienislaw napisał:

jakos ze wiedzmin zostal wytypowany przez ign jako the best rpg of e3 mnie nie zdziwilo az
tak jak to, ze data wydania zostala przesunieta na koniec 2006 roku. z tego co wiem to oficjalne
info (raczej ign nie wyssalby sobie tego z palca), ale jakos cdprojekt nie kwapi sie by odwolac
poprzednia date wydania czyli q2 2007.


Data nie została przesunięta, nadal jest to q2 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dla CDP Red!!! Nie spoczywajcie na laurach! BTW serwis www.gametrailers.com także przyznał swoje nagrody następujących kategoriach (sorry, nie chce mi się tłumaczyć, ale i tak każdy kto zna parę słów po angielsku będzie wiedział o co chodzi, ja tylko podopisywałem tytuły zwycięzców i komentarze):

General Awards:

Best of Show - Assassin''s Creed
Best Trailer - MGS4
Most Innovative - WarioWare Smooth Moves (panienki z trailera wymiatają! - dop. ŁU)
Best Graphics - Crysis
Best Hardware - Xbox 360 (! - dop. ŁU)

Genre Awards:
Best Shooter - Crysis
Best Action/Adventure - Zelda Twilight Princess (ja też bym tak zagłosował;) - dop. ŁU)
Best Puzzle - LocoRoco (musicie to zobaczyć! - dop. ŁU)
Best Strategy - Supreme Commander
Best Role-Playing - Mass Effect (a Witchera nie uwzględnili, buce - dop. ŁU)
Best Sports - Wii Sports (prezentacja m.in ping-ponga i tenisa ziemnego na Wii - dop. ŁU)
Best Online - Tabula Rasa (a gdzie ET:QW??? - dop. ŁU)
Best Racing - Test Drive Unlimited
Best Fighting - Virtua Fighter 5
Best Simulation - Guitar Hero 2 (to w ogóle symulacja??? - dop. ŁU)

Platform Awards:
Xbox 360 - Gears of War
Playstation 3 - Resistance Fall Of Man
Wii - Zelda Twilight Princess
Nintendo DS - Legend of Zelda Phantom Hourglass (normalka :P - dop. ŁU)
Sony PSP - Tekken 5 Dark Ressurection
PC - Crysis (wolałbym QW :P - dop. ŁU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chyce być nieuprzejmy, ale to może jest w drugą stronę. Pozatym co ty możesz wiedzieć oni widzili prezentacje obydwu gier, więc wiedzą lepiej. Tak na marginesie w serii Gothic nie podobają mi sie postacie nie wyglądają tak jak powinny(sam nie wiem co jest z nimi nie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 12:59, Lumbago napisał:

Nie chyce być nieuprzejmy, ale to może jest w drugą stronę. Pozatym co ty możesz wiedzieć oni
widzili prezentacje obydwu gier, więc wiedzą lepiej. Tak na marginesie w serii Gothic nie podobają
mi sie postacie nie wyglądają tak jak powinny(sam nie wiem co jest z nimi nie tak).


Czepiasz się. Ale Gothic 3 NA PEWNO wygląda lepiej niż Wiedźmin. Postacie nie są tak kanicaste, a i potwory wyglądają ładniej.
Co prawda Wiedźmin też mi się podoba, ale wątpię, aby wygrał w bezpośrednim starciu z Gothic 3. Poza tym na obie gry jeszcze sporo poczekamy, zwłaszcza na Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym gamespotem... Oni potrafią coś docenić, jeśli producent tego czegoś im zapłaci. Jeśli chodzi o RPG, to widać że doceniają najbardziej postępowe tytuły (NWN2... dość już tej szmiry... NWN2 poza grafiką nie będzie się różnił od NWN1, ani też od NWN10)
Miło widzieć, że The Witcher znalazł się w grupie finalistów kategorii RPG... ale żeby nie było tam Gothic 3
Wsadzili za to jakieś erpegi na konsole... czyli pewnie tradycyjną siekaninkę, albo coś na kształt fable (o... jedno to czyste anime przeniesione na konsolkę... czyli "miodne" jRPG :P )


Kategoria biggest surprise... Overlord,i DMoMM, Heat, Metal Gear Solid i Nta gra na podstawie Star Wars... Nawet nie poszukają tytułów, które są znane przez mniejszą ilość graczy niż 90% ogółu...
Do tego ocenianie każdej platformówki na konsole... Trudno tam znaleźć informacje na temat normalnych gier.

Takie serwisy są typowo komercyjne... szanujący się gracz nie powinien polegać tylko na nich, bo tak naprawdę, nic one nie pokazują. To, jak szeroki zakres dziedzin starają się objąć w takich raportach sprawia, że nie znajdzie się na nich porządnych informacji ani dla graczy PC, ani dla graczy konsolowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pogratulować!!! Napewno nie było łatwo:D No i po takim osiągnieciu pozostaje tylko odpocząć tydzień i od nowa wziąść się solidnie za robotę, żebym na następne urodziny(30.01) mógł sobie kupić Wiedźminka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "nagrody" mnie bawią. Zamiast oceniać rzeczywiste gry, to oceniają wypociny grafików. Połowa z tych gier się nawet w tym roku nie pokaże, a nie zdziwiłbym się, jakby z 10% w ogóle zostało skasowanych przed ukończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze Wiedzmin wygra ;].
No, to teraz juz mozemy wiedziec ze gierka bedzie swietna :D.
Ogolnie wyniki uwazam za sluszne (szczegolnie Wiedzmin i Crysis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 13:41, R4v napisał:

Te "nagrody" mnie bawią. Zamiast oceniać rzeczywiste gry, to oceniają wypociny grafików. Połowa
z tych gier się nawet w tym roku nie pokaże, a nie zdziwiłbym się, jakby z 10% w ogóle zostało
skasowanych przed ukończeniem.


A myślisz, że co redaktorzy tych serwisów widzieli? Trailery i screeny? Oni oglądali działające gry w akcji (przynajmniej w przypadku Wiedźmina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje CD-P :) !!!!!!!
Widać, że Wiedźmin to nie byle jaka gra.
Na targach E3 pokazał klasę i jak widać słusznie przyznano mu miano najlepszej gry RPG !! :)

Ciekawe tylko co sie stało z Gothic''iem 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 15:04, Fallen Zen napisał:

A myślisz, że co redaktorzy tych serwisów widzieli? Trailery i screeny? Oni oglądali działające
gry w akcji (przynajmniej w przypadku Wiedźmina :).


Wiem co się pokazuje, to co dziennikarze mają zobaczyć. Najlepsza jest kategoria MMORPG (z takiego mmorpg.com). Vaporware górą. Nie twierdzę, że Wiedźmin jest gorsze czy lepsze od konkurencji. Po prostu jeszcze go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować