Zaloguj się, aby obserwować  
moonman

Hidden & Dangerous Antologia - Kolekcja Klasyki

121 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 18:19, Mate0 napisał:

czy kupiles te gre z gazety niedawno bo mam problem gra chce klucz wpisalem same xxxx.... o
przy uruchamianiu bledny cdkay


Kupiłem, problem z cd-key''em jest bardzo powszechny.
Skorzystaj z wyszukiwark jeszcze raz i wejdź w temat Hidden & Dangerous internet problem.
Tam opisałem jak sobie poradzić z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:30, MrSmok napisał:

> czy kupiles te gre z gazety niedawno bo mam problem gra chce klucz wpisalem same xxxx....
o
> przy uruchamianiu bledny cdkay

Kupiłem, problem z cd-key''em jest bardzo powszechny.
Skorzystaj z wyszukiwark jeszcze raz i wejdź w temat Hidden & Dangerous internet problem.
Tam opisałem jak sobie poradzić z tym problemem.

znalazlem na plycie ale tam sobie moge wybrac ciekawe czy zagram sobie przez neta z tym kodem co wybralem ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś strasznie polowałem na H&D2 :] jeszcze przed premierą, czekałem na ten tytuł z olbrzymim podnieceniem. Premiera nie była zbyt głośna i przeszła mi koło nosa. Po paru latkach dane mi było w końcu zagrać :) i wszystko było fajne, świetne i w ogóle ale odrzuciła mnie fizyka strzelania, wydała mi się jakaś niewygodna i nawet po paru próbach podejścia do gry nie przekonałem się do H&D. Pewnie gdyby nie to strzelanie, to z wywieszonym jęzorem biegłbym po nowy numer PLAYa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:49, 88Bonzo napisał:

Kiedyś strasznie polowałem na H&D2 :] jeszcze przed premierą, czekałem na ten tytuł z olbrzymim
podnieceniem. Premiera nie była zbyt głośna i przeszła mi koło nosa. Po paru latkach dane mi
było w końcu zagrać :) i wszystko było fajne, świetne i w ogóle ale odrzuciła mnie fizyka strzelania,
wydała mi się jakaś niewygodna i nawet po paru próbach podejścia do gry nie przekonałem się
do H&D. Pewnie gdyby nie to strzelanie, to z wywieszonym jęzorem biegłbym po nowy numer PLAYa.

a masz moze kody do versi 1.12 bo te co mam to nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:54, Mate0 napisał:

a masz moze kody do versi 1.12 bo te co mam to nie dzialaja

>

yyy gry nie mam to i kodów nie mam xD ... Śmiem podejrzewać nawet, że jakbym ją miał to cheatami nie byłbym zainteresowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:49, 88Bonzo napisał:

Kiedyś strasznie polowałem na H&D2 :] jeszcze przed premierą, czekałem na ten tytuł z olbrzymim
podnieceniem. Premiera nie była zbyt głośna i przeszła mi koło nosa. Po paru latkach dane mi
było w końcu zagrać :) i wszystko było fajne, świetne i w ogóle ale odrzuciła mnie fizyka strzelania,
wydała mi się jakaś niewygodna i nawet po paru próbach podejścia do gry nie przekonałem się
do H&D. Pewnie gdyby nie to strzelanie, to z wywieszonym jęzorem biegłbym po nowy numer PLAYa.


Fakt H&D2 miał bardzo cichą premierę, ale jak ktoś na tę grę czekał (tak jak ja) może się poszczycić wydaniem premierowym :D
Dla mnie w tej grze strzelanie nie stanowiło większego problemu.
Jedynym w grze problemem był dziwny mechanizm prowadzenia samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mogłeś jeszcze edytować post. Niepotrzebnie pisałeś dwa.
Po drugie najpierw musisz pójść do agentki ona zaproqadzi Cię do pomieszczenia z aktami. Gdy akta znajdą się w plecaku niemcy zorientują się kim naprawdę jesteś i drogę do wyjścia będziesz musiał utorować sobie MP40 ;)
Nie ma możliwości aby agentaka nie ruszyła z Tobą. Brama otwarta nie będzie. Misja kończy się w chwili gdy do niej dochodzisz wraz z agentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:51, jankiewicz napisał:

dzięki.widocznie mam jakiś błąd??!!!,bo przechodziłem tą misje pare razy i agentka nie
chce sie ruszyć ani na krok!!pozdrawiam


Zanim do niej podszedłeś to zabiłeś jakiegoś niemca? Jeśli tak to pewnie wszczęli alarm wcześniej i agentka wtedydo Ciebie nie podejdzie. To nie jest błąd gry, ale gracza ;) Musisz zacząć misję jeszcze raz i podejść do niej unikając odkrycia tożsamości ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:17, MrSmok napisał:

> dzięki.widocznie mam jakiś błąd??!!!,bo przechodziłem tą misje pare razy i agentka
nie
> chce sie ruszyć ani na krok!!pozdrawiam

Zanim do niej podszedłeś to zabiłeś jakiegoś niemca? Jeśli tak to pewnie wszczęli alarm
wcześniej i agentka wtedydo Ciebie nie podejdzie. To nie jest błąd gry, ale gracza ;)
Musisz zacząć misję jeszcze raz i podejść do niej unikając odkrycia tożsamości ;).

no nie mam pojęcia o co biega z tą agentką,podchodze do niej i nic!!(alarm nie jest włączony),tylko ona mówi żebym zabrał te dokumenty.Gdy je biore od razu włącz sie alarm i ona mówi "na co czekasz,biegnij........, ale dalej stoi jak wryta?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 10:36, jankiewicz napisał:


>
>
>

Dnia 12.03.2008 o 10:36, jankiewicz napisał:

no nie mam pojęcia o co biega z tą agentką,podchodze do niej i nic!!(alarm nie jest włączony),tylko
ona mówi żebym zabrał te dokumenty.Gdy je biore od razu włącz sie alarm i ona mówi "na
co czekasz,biegnij........, ale dalej stoi jak wryta?!?!


Naprawdę nie wiem jak Ci mogę pomóc. Spróbowałeś może instalować jakiś patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 15:39, ktoś napisał:

Wie może ktoś jak mam zabrać ubranie(kierowcy) w misji która dzieje sie w alpach przed
zamkiem.Mam także zabrać dokumenty.


Ubranie i dokumenty ma kierowca, który znajduje się w drewnianym domku na końcu drogi. Gdy wejdziesz do domku i zabijesz oficera, kirerowca sam się podda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:29, glizda101 napisał:

Mam problem. Kupiłem H&D Antologię i niestety gra, można powiedzieć nie działa. :( Zainstalowałem
pierwszą część, czyli Hidden & Dangerous Deluxe i kiedy ją włączam pojawia się jakieś
tło i okno z napisem "Wybierz profil" Niczego innego nie ma. Ale kiedy jeżdżę kursorem
po ekranie rozlegają się kliki tak, jakby znajdowały się tam także inne przyciski (co
jest oczywiste :)). Ale niestety, przycisków tych nie widać i nie mogę newet rozpocząć
gry. Jest to ewidentnie problem z grafiką. Pytanie: czy u kogoś wystąpił taki problem
i jak mogę to naprawić?


Mam ten sam problem :( Tryb Awaryjny, o którym wspominał kolega niżej również nie pomaga. Ktoś wie o co chodzi? Tak bardzo chciałem sobie w Deluksa zagrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pierwszej misji dodatku do tej gry niewiem jak mam sie dostac do wnetrza bazy.Kiedy podchodze do bocznej bramy to okazuje sie ze jest zamknieta tak jak pozostałe dalej co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 17:08, ktoś napisał:

Jestem w pierwszej misji dodatku do tej gry. Nie wiem jak mam sie dostać do wnętrza bazy. Kiedy
podchodzę do bocznej bramy to okazuje sie ze jest zamknięta. Tak jak pozostałe. Co dalej
zrobić?

Więc tak: musisz znaleźć klucz. Ma go jeden z żołnierzy - czasem ma go żołnierz w garnizonie, czasem w stróżówce. Jeśli go znajdziesz, możesz otworzyć nim bramę (nie bramę główną). Tak dostaniesz się do kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować