Zaloguj się, aby obserwować  
moonman

Hidden & Dangerous Antologia - Kolekcja Klasyki

121 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 21:01, Ryan Kam napisał:

Nikt jeszcze nie stworzył gry idealnej ale gdyby polaczono Calla ( dynamizm i waliki w grupie)
Hidena ( mozliwosc korzystania z pojazdow i innych samczków ) i medala ( modele twarz i dzwieki
) to byąłby gra super :D

Mozepogramy prze neta :D ?

Pozdro

nie ja nie gram w to, gram w Call''a:) z klanem:)
ale jak by była taka gra.....ale by miała wymagania:)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejsciu Hidena 2 wgrałem sobie Drużynę Szabla .

szkoda ze ;

nie można wszedzie wejsc ( w podstawce można było wejsc prawie wszędzie )
jest tak mało misji

Dobrze ze

Dialogi anglików sa teraz angielskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pograniu w takie produkcje jak Cod czy Moh ciezko przyzwyczaic sie do wymogow tej gry :D Ale jak sie przyzwyczaji to wtedy jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hidden & Dangerous 2 to klasa sama w sobie! Tylko nie umiem sobie poradzić z grą w sieci - po prostu nie da się dołączyć do innych serwerów! :-( That''s sucks, ale to porządna, czeska gierka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:49, Wieśniakoo napisał:

Hidden & Dangerous 2 to klasa sama w sobie! Tylko nie umiem sobie poradzić z grą w sieci -
po prostu nie da się dołączyć do innych serwerów !


Myślałem, że tylko ja mam ten problem ^^ Co do samej gry natomiast - jest całkiem niezła, i gdyby poprawiono AI naszych ludzi (trochę więcej samowoli, choćby ukrywanie się, gdy wróg do nas strzela) byłoby świetnie ! I pamiętam, że za pierwszym razem odpaliłem trzeci z czterech stopni trudności, czego efektem były zapisy na misje i zasada 1 strzał = 1 trup ... Doszedłem w ten sposób do pierwszej misji w Afryce, i stwierdziłem, że to nie na moje siły. I skradanie w tej grze jest zbyt ... losowe. Raz nas rozpoznają, a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:42, Ryan Kam napisał:

Chciałbys pograć prze neta :)


Sorry, nie mogę - mam kompa zwalonego i praktycznie niedającego się używać do grania w chwili obecnej. Wybacz, maybe next time.

A GG nie używam - strata czasu, według mnie. Jak będę już po naprawie - dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:42, Ryan Kam napisał:

Chciałbys pograć prze neta :)
( jutro bym pograł :)


Ta gra jest świetna, jest ona jedną z moich ulubionych a samo HD 2 kupiłem dwa razy, raz kiedy się pojawiło w sklepach, dwa - w tej antologii po to aby mieć dodatek :D

Ja bym pograł przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:31, JaqbD napisał:

Ta gra to majstersztyk gikieer taktycznych. Jest tyle sposobów aby ją przejść.

Fajna jest misja z porwaniem jakiegoś ważnego naziola z pustyni samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:36, witek194 napisał:

Fajna jest misja z porwaniem jakiegoś ważnego naziola z pustyni samolotem

Aaaa. Ja zawsze przebranym żołnierzem śmigałem to Pzkpfw VI E (Tygrys) i ze squadem kosiłem całe lotnisko, samoloty, inne czołgi. Na samym końcu pakowałem się po oficera i kończyłem misję. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:39, JaqbD napisał:

> Fajna jest misja z porwaniem jakiegoś ważnego naziola z pustyni samolotem
Aaaa. Ja zawsze przebranym żołnierzem śmigałem to Pzkpfw VI E (Tygrys) i ze squadem kosiłem
całe lotnisko, samoloty, inne czołgi. Na samym końcu pakowałem się po oficera i kończyłem misję.
Super.

może byś my zagrali razem w Multi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:41, witek194 napisał:

może byś my zagrali razem w Multi?:D

We dwóch ? Hmmmm. Jak próbuję się połączyć z serwem to wyskakuję "niewłaściwy klucz CD". Cenega dała plamę i Polacy nie mogą grać przez neta. Wyszedł chyba jakiś patch, ale mi nic nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:43, JaqbD napisał:

> może byś my zagrali razem w Multi?:D
We dwóch ? Hmmmm. Jak próbuję się połączyć z serwem to wyskakuję "niewłaściwy klucz CD". Cenega
dała plamę i Polacy nie mogą grać przez neta. Wyszedł chyba jakiś patch, ale mi nic nie pomógł.

ja za chwile zainstaluję H&D2 i sprawdzę.Mam wersje jeszcze w papierowej okładce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:36, witek194 napisał:

> Ta gra to majstersztyk gikieer taktycznych. Jest tyle sposobów aby ją przejść.
Fajna jest misja z porwaniem jakiegoś ważnego naziola z pustyni samolotem


Fakt, ale była stosunkowo trudna - nawet w kamuflażu naziści rozpoznawali moich ludzi ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:41, MateoKiszlo napisał:

> > Ta gra to majstersztyk gikieer taktycznych. Jest tyle sposobów aby ją przejść.
> Fajna jest misja z porwaniem jakiegoś ważnego naziola z pustyni samolotem

Fakt, ale była stosunkowo trudna - nawet w kamuflażu naziści rozpoznawali moich ludzi ;\

ja sie w mundurze Luftwaffe skradał od tyłu do nazioli(nie wolno podchodzić do nich od tyłu) i jak tylko była okazja to zdejmowałem z noża ...bez rzadnego zuwaznie zrobiłem ta misje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:41, MateoKiszlo napisał:

> > Ta gra to majstersztyk gikieer taktycznych. Jest tyle sposobów aby ją przejść.
> Fajna jest misja z porwaniem jakiegoś ważnego naziola z pustyni samolotem
Fakt, ale była stosunkowo trudna - nawet w kamuflażu naziści rozpoznawali moich ludzi ;\


Najłatwiejszym sposobem na przejście tej misji wykonując wszystkie zadania, te opcjonalne również, jest... wzięcie czołgu. Tak, jest tam jeden pusty czołg. Jeśli odpowiednio misje na początku rozegramy, można do niego swobodnie wsiąść i bez problemu skasować wszystkich na zewnątrz. Potem wystarczy wparować do budynków gościem w kamuflażu i MP40 i bez problemu wyczyścić wszystkie wnętrza.

Co do majstersztyku gier taktycznych to bym polemizował... Chyba że chodzi o FPSy, to się zgadzam. Ale ten tytuł chyba nie ma żadnej konkurencji. ;) A sposobów aż tyle nie ma. Niektóre misje są strasznie skryptowane, chociażby 3 faza Operacji Snowblind - zostawiłem żołnierzy zaraz przy porcie, by jako tako oczyścili port gdy do niego wrócę z pilotem. Czwartym żołnierzem przeszedłem przez bagno po pilota, oczyściłem po cichu całą strefę na około domku, wziąłem pilota i... zgadnijcie co się stało? Moi trzej żołnierze, mimo że byli ukryci, praktycznie nie do zauważenia, zostali zdjęci przez niewidzialnego snajpera. Jeden z nich nawet leżał nisko na schodach, prawie przy wodzie, więc to byłoby normalnie niemożliwe. Takie schematy nie są mile widziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z założeniem serwera w HD2. Wszystko jest niby ładnie, pięknie, mapki do wszystkich trybów są, lecz lista map do Coopa jest PUSTA. Nie wiem co zrobić, może ktoś coś doradzić? Z góry dzięki, pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować