Zaloguj się, aby obserwować  
moonman

Hidden & Dangerous Antologia - Kolekcja Klasyki

121 postów w tym temacie

czesc mam problem
chce zagrac sobie z kumplem w multiplayerze ale jak on robi serwer to ja go mam na liscie ale jak go klikam to strasznie długo łączy az w koncu pokazuje sie komunikat ze problem z połączeniem
mamy takie same wersje wiec nie powinno byc problemów. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc grania w H&D 2 w multiplayer ale trybem tak jak 1 czesci?? Czyli kazda plansze po kolei tak jakby w single player??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie mnie, mam problem z misją w alpach. Chcę zrobić zadanie niespodziankę i napisane jest że nie mogę rozwalić wozu opancerzonego, tylko że jak zabijam załogę to on sam automatycznie eksploduje. :/ Ktoś wie jak pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie mam problem. A mianowicie, jak chcę się dołączyć do jakiegoś serwera w grze on- line, to mi wyskakuje że mam zły cd- key. :/ A gra i cd- key są oryginalne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:11, baraborek napisał:

Ej słuchajcie mam problem. A mianowicie, jak chcę się dołączyć do jakiegoś serwera w
grze on- line, to mi wyskakuje że mam zły cd- key. :/ A gra i cd- key są oryginalne.
:/

Nie mogę wejść na serwer, pisze "nieprawidłowy klucz cd" co robić?
1) wejdź w rejestr Start>Uruchom>Regedit
2) naciśnij Ctrl+F
3)w wyświetlone okienko przepisz cały Cd-key użyty podczas rejestracji ( ten z opakowania czy tam książeczki)
4) jeżeli znajdzie (MUSI) to weź użyj opcji MODYFIKUJ i zmień WSZYSTKIE duże litery z cd keya na małe
Przykład: AAA4-BBB4-CCC4-DDD4 zmień na aaa4-bbb4-ccc4-ddd4
5) klikamy zatwierdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z misją pt. Whisky Bar. Przeszukałem cały budynek, w którym znajduje się Schumann i są tylko jedne jedyne drzwi, których nie mogę otworzyć. Czy aby potrzebny jest doń klucz? Jeśli tak, to gdzie on się znajduje?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emka-siemka

gram już długo w Hiddena 2 i Drużynę Szablę, ale mam problem z grą w Sieci. Mianowicie: nie mogę stworzyć "działającego" serwera, tzn. takiego, do którego mogliby przyłączyć się inni. Przy robieniu serwa internetowego mapka się wczytuje ale nikt nie może się przyłączyć, przy robieniu serwa dedykowanego wywala mnie z gry i pokazuje się jakaś konsola (nie rozumiem jej). Więc, co do diabła? Zapora internetowa jest wyłączona, a do innych serwów mogę się dołączać...

PLz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem H&D z Kolekcji Klasyki. Niestety gra nie uruchamia się. Po próbie uruchomienia pojawia się wstęp KK z Fronczewskim, po czym wywala mnie do pulpitu bez żadnego błędu. Czyżby wina Windowsa 7? Ktoś ma pomysły? Nic na necie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 12:18, Stalker69 napisał:

Kupiłem H&D z Kolekcji Klasyki. Niestety gra nie uruchamia się. Po próbie uruchomienia
pojawia się wstęp KK z Fronczewskim, po czym wywala mnie do pulpitu bez żadnego błędu.
Czyżby wina Windowsa 7? Ktoś ma pomysły? Nic na necie nie mogę znaleźć.

Uruchomienie gry jako administrator pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem (restart misji nie pomaga)

w dodatku Hidden and Dangerous 2: Drużyna Szabla, jestem już w 3 afykańskiej misji

Zniszczłem wrak (ZALICZONE)
Zniszczłem pozostałości (ZALICZONE)

i tu problem, udać się do wyjścia z sprawym pojazdem, Podjeżdam w oznaczone miejsce kubelwagenem i nic się nie dzieje, to samo z ciężarówką, o co kaman, jestem w opowiednim miejscu, mam sprawny pojazd, a zailiczyć ostaniego zadania nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykonałeś wszystkie cele misji i ta mimo wszystko się nie kończy to wygląda mi na to że padłeś ofiarą jakiegoś buga, prawdopodobnie nawalił jakiś skrypt i być może konieczne będzie wczytanie wcześniejszego zapisu gry lub też w ostateczności powtórzenie misji od nowa. Zanim jednak to zrobisz to "pokręć" się trochę po okolicy miejsca w które trzeba się udać bowiem nie zawsze mapa jest tak dokładna i pokazuje rzeczywisty obszar do którego należy dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować