Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Diablo III dostępne dla wszystkich

16 postów w tym temacie

Diabła kupię jak cena zejdzie bliżej 100zł. Płacić teraz 200zł za te wszystkie cyrki co robią + brak PvP to ja dziękuje. Poza tym średnio widzę, to przenoszenie wszystkiego z dema do pełnej wersji. Więcej jak pewny jestem, że jakieś problemy z tym będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@icearas
Głupoty piszesz straszne, czemu mają być problemy z przeniesieniem postępu do pełnej wersji gry? Tak samo jest w World of Warcraft jak grasz na trialu, kupujesz pełną wersję gry i dalej grasz na tym samym koncie tyle że bez ograniczeń, to samo jest w Diablo 3 więc nie rozumiem czemu tak piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :P Meh- znowu nowe konto trzeba tworzyć na jakimś tam serwisie, ale... Czemu by nie przetestować Diabola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rambos - szczerze nie grałem w WoW-a, także może i głupoty piszę. ;) Po prostu po premierze D3 zraziłem się do Blizza okropnie. Czekam ciągle aż dadzą PvP bądż więcej jakiegoś contentu, bo dla samego singla/coopa, to nie widzę sensu kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli demo nie różni się niczym od wersji z guestpassa , a i nie zapomnijcie przy okazji tego newsa też wspomnieć , że "D3 ssie a blizzard to zlodziejska banda nieudaczników. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagonki ciąg dalszy :P Mnie gra się podoba, co prawda akt II na inferno jest dla mnie frustrujący, ale cóż... inferno jest dla tych, którzy mają mnóstwo czasu, żeby farmić, zbierać przedmioty i złoto na AH. Ktoś mówił, o potencjalnych problemach z przejściem z wersji starter na pełną - bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 11:39, damlon napisał:

Nagonki ciąg dalszy :P


Nagonka trwa, a Blizzard liczy kasę z milionów sprzedanych egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa , mozna sobie pograc:D
załozylem konto na battle.net , ściągnałem starter Diablo3 po zainstalowaniu diablo przy logowaniu się do battle, blokuje mi konto , ze ponoć wykryto nieautoryzowane logowanie czy cos takiego , Konto jest i już 4 razy hasło mi kazali zmieniać i tak w kkoło macieja :) z przeglądarki wszystko ok , do czasu aż się zaloguje z gry Diablo i blokuje konto - wyrzucam ten syf z kompa i nie chce miec nic wspolnego z tymi battle.net .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda, cały system kont na battle.net to jedna wielka kaszanka. Ludziom potrafią dziać się takie jaja, że to się w pale nie mieści. Kupujesz oryginalną grę i nie możesz grać, fajny prezent dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 18:51, Morte napisał:

taaa , mozna sobie pograc:D
załozylem konto na battle.net , ściągnałem starter Diablo3 po zainstalowaniu diablo
przy logowaniu się do battle, blokuje mi konto , ze ponoć wykryto nieautoryzowane logowanie
czy cos takiego , Konto jest i już 4 razy hasło mi kazali zmieniać i tak w kkoło macieja
:) z przeglądarki wszystko ok , do czasu aż się zaloguje z gry Diablo i blokuje konto
- wyrzucam ten syf z kompa i nie chce miec nic wspolnego z tymi battle.net .

Heh, też to miałem przeszedłem z jednego komputera do drugiego, czyli jakieś 3 metry i bum konto zablokowane, bo wykryto nielegalny dostęp. :/ Dziwne, ze jak grałem w WOW, to nie było takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale czy to już tak bedzie cały czas? napisałem pod adres info-pl @ blizzard.com , zobacze co odpiszą
.. ten syf battle.net to wiadomo , ale jak ja mam zagrac w diablo i przetestować czy mi się podoba , albo jakbym kupił w sklepie to też pewnie ten problem bym miał i jak tu grać? jak tu żyć? " panie premierze" hehe
a tak serio .
czy ktoś sobie z tym poradził? teraz znowu mi zablokowało , ..nie mam juz pomysłu na hasła XD z 10 sztuk poszło .

Ps a może to firewall Comodo cos zmienia z DNS (bo ponoc korzysta z bezpiecznych DNS czy jakoś tak ) i oni widzą jakby była próba włamania? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 21:11, Morte napisał:

Ps a może to firewall Comodo cos zmienia z DNS (bo ponoc korzysta z bezpiecznych DNS
czy jakoś tak ) i oni widzą jakby była próba włamania? nie wiem


Raczej nie, ja używam ZoneAlarm i jest to samo. Pewnie to sam bnet wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować