Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: Już o 15:00 relacja na żywo z konferencji prasowej Ubisoftu - śledź ją razem z nami!

21 postów w tym temacie

Michał Serafin

Przykra niespodzianka ze strony francuskiego producenta i wydawcy gier, firmy Ubisoft. Konferencja prasowa tej spółki zorganizowana z okazji targów Gamescom 2012 nie będzie transmitowana na żywo.

Przeczytaj cały tekst "[Aktualizacja] Gamescom 2012: Ubisoft odwołuje transmisję wideo ze swojej konferencji prasowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 14:35, bercik128 napisał:

Dajcie ac 3 bo nie wytrzymie :D
P.S:
Ten gość na tle "GROM" nie ma chyba jednej dłoni. :D



Ma tylko się wydaje że nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi na FB kilkadziesiąt minut temu: "Ubisoft Gamescom Press Conference will start today at 15:00 local time. Unfortunately we won’t have any live feed available but you can still follow us on our Twitter during the presentation. And we’ll post the video of the conference as well as the unveiled trailers straight after. So stay tuned!".

Więc nie będzie livestreama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy powiedzą, że dali Ghost Recon: Future Soldier PC partaczom do zrobienia, którzy już ponad miesiąc nie potrafią postawić tej gry na równe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAMY - z przyczyn nie zależnych od nas (brak transmisji wideo) jesteśmy niestety zmuszeni do odwołania relacji na żywo z konferencji Ubisoftu. Mamy nadzieję, że mimo to wciąż będziecie śledzić wiadomości z tego show na gram.pl.

Ubisoft poleca śledzenie "ćwierków" z ich konferencji, które publikowane będą na ich profilu w serwisie Twitter: https://twitter.com/Ubisoft

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@vegost

Wszyscy gramowi newsowicze, w tym ja, właśnie wyłapują wszystko, co wypływa z rzeczonej konferencji. Możecie liczyć na to, że pierwsze wiadomości pojawią się na naszym łamach już za dosłownie kilka minut! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wygląda na to, że konferencja w całości będzie poświęcona gierkom free-to-play, także raczej nic straconego, że nie ma live''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 15:22, Michael-O napisał:

@vegost

Wszyscy gramowi newsowicze, w tym ja, właśnie wyłapują wszystko, co wypływa z rzeczonej
konferencji. Możecie liczyć na to, że pierwsze wiadomości pojawią się na naszym łamach
już za dosłownie kilka minut! :)


W porządku, więc czekamy na newsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 15:00, Nerevar napisał:

Ciekawe czy powiedzą, że dali Ghost Recon: Future Soldier PC partaczom do zrobienia,
którzy już ponad miesiąc nie potrafią postawić tej gry na równe nogi.



od samego początku single player jest w 100% grywalny. w mutli problemami była stabilność serwerów..

wczoraj dali patcha który niweluje wszystkie błędy jaki udało mi się znaleźć w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 15:46, 1t4chi napisał:

> Ciekawe czy powiedzą, że dali Ghost Recon: Future Soldier PC partaczom do zrobienia,

> którzy już ponad miesiąc nie potrafią postawić tej gry na równe nogi.


od samego początku single player jest w 100% grywalny. w mutli problemami była stabilność
serwerów..

wczoraj dali patcha który niweluje wszystkie błędy jaki udało mi się znaleźć w tej grze


Do dnia dzisiejszego nie moge zmienic ustawien rozdzielczosci i niektorych funkcji graficznych. W multika nie gralem bo nie moge sie polaczyc a jak juz mi sie uda to rozlacza mnie po kilku sekundach. Dalej mam wymieniac ? Czekam i czekam na jakiegos porzadnego patcha i nie moge sie doczekac. Wydaje mi sie, ze Ubi tej gry nie poprawi, wyda jeszcze kilka DLC i da sobie z nia spokoj. A ja wydajac prawie 100 zł chcialbym wkoncu wlaczyc ta gre i przejsc chociaz singla.

FAIL roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować