Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagłosuj na nieoficjalny, polski serwer Guild Wars 2

37 postów w tym temacie

Ciesze się, że uważacie Polski serwer za pełen gibusów i jak to tam jeszcze zwiecie. Dzięki temu oni myślą tak samo i pójdą na serwery te co wy. Choć więcej chamstwa doświadczyłem od graczy z innych narodowości. Przykładem może być L2 eu od innovy, gdzie z 30% stanowią Polacy, a tak naprawdę największa chołota to Czesi i Bułgarzy. Bynajmniej to moje zdanie. Nie chcecie grać z Polakami to nie. Ja grać nie chcę z wami!!!
Bym zapomniał. Polski serwer i tak zapewne będzie wymiatał na WvWvW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał znać wybór głównego i zapasowego serwera kilka dni wcześniej niż 25... Nie wiem po co tak długi czas trwania ankiety.
No, chyba, że obecna tendencja (wyraźne prowadzenie dwóch serwerów) utrzyma się i wynik będzie przesądzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co grać z Polakami... jak można z nimi NIE grać? :D
Bo Polska ''społeczność'' w internecie jest jaka jest... ("ty ku*** **** ******* i twoje nogi też, oddawaj itemki")
Ale pomysł fajny, trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli otworzą te serwery, żeby tam trzymać całą polską hołotę, i żeby na innych serwerach był spokój, to dla mnie spoko :D Zaraz za "polaczkami" są Czesi i Ruscy, też straszna plaga i rzadko kiedy można trafić na kogoś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam "bynajmniej" to już słowo legenda.
Słowo klucz rzekł bym...
Poznasz po nim bowiem każdego analfabetę :) [taki co chciał być "modnry" i wszystkim "zaimponić", w sumie jest jeszcze kilak takich zwrotów-kluczy, przynajmniej wiesz komu nie odpisywać bo szkoda klawiatury]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa. Już wiem jakich serwerów mam unikać. Wybaczcie ale gram w MMO od lat i niestety Polska społeczność na ogół jest poniżej krytyki. Wyjątkiem jest chyba tylko EVE gdzie można trafić na świetne corpy pełne naszych. Ale tutaj raczej powodem jest średni wiek graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 16:34, dariuszp napisał:

Bardzo fajna inicjatywa. Już wiem jakich serwerów mam unikać. Wybaczcie ale gram w MMO
od lat i niestety Polska społeczność na ogół jest poniżej krytyki. Wyjątkiem jest chyba
tylko EVE gdzie można trafić na świetne corpy pełne naszych. Ale tutaj raczej powodem
jest średni wiek graczy.


No już kiedyś pisałem - świetnym przykładem może tu być serwer BL z WoW, gdzie po paru latach od premiery bardzo dużo ludzi z zachodu używa zwrotu "kurwa people...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny pomyslowi, pamietam jak po wprowadzeniu polskiego kanalu w GW wialo po tygodniu pustkami. nie przecze, ze pomysl ma plusy, chociazby szukanie wiary do party lub gildii.
tak patrzac po innych wpisach... na obcojezycznych kanalach nasi kochani rodacy przynajmniej maja problem z rozbudowanym slownictwem wulgarnym ;)

p.s. chociaz milo by bylo zobaczyc "polish server wins WvW" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to duży krok w tył w stosunku do GW. Co mnie jako gracza obchodzi gdzie leży serwer i jak się nazywa? Mnie obchodzi wyłącznie czy mogę grać i nic więcej. To gra powinna się z automatu przełączać na serwer z którym ma najlepsze połączenie (i nie jest zapchany do maksimum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 19:27, Olamagato napisał:

Dla mnie jest to duży krok w tył w stosunku do GW. Co mnie jako gracza obchodzi gdzie
leży serwer i jak się nazywa? Mnie obchodzi wyłącznie czy mogę grać i nic więcej. To
gra powinna się z automatu przełączać na serwer z którym ma najlepsze połączenie (i nie
jest zapchany do maksimum).


Wybranie głównego serwera jest tylko po to, by być przyporządkowany do drużyny podczas walki WvWvW.
Nie licząc tego, będzie można bez problemu skakać po wszystkich możliwych serwerach jakie są, niezależnie czy są to amerykańskie, czy europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 19:06, hammerfall87 napisał:

Rosjanie chcą wymusić nie dość ,że serwer to i rosyjską wersję gry :D

Wcale im się nie dziwię.
ps. przecinek po słowie i przed spacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować