Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Druga połowa najnowszego Tomb Raidera będzie mniej ponura

15 postów w tym temacie

Dajcie od razu streszczenie fabuły. Banda idiotów. Kiedyś gry zaskakiwały. Dzisiaj wiemy o nich prawie wszystko jeszcze przed premierą bo idioci mówią o wszystkim. O mechanice, fabule, pokazują poszczególne etapy i zwroty akcji. Po prostu wszystko.

Kretynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:55, dariuszp napisał:

Dajcie od razu streszczenie fabuły. Banda idiotów. Kiedyś gry zaskakiwały. Dzisiaj wiemy
o nich prawie wszystko jeszcze przed premierą bo idioci mówią o wszystkim. O mechanice,
fabule, pokazują poszczególne etapy i zwroty akcji. Po prostu wszystko.

Kretynizm.


Spoko,kupujmy gry w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co kolega dariuszp. Jedynym wyjściem jest odpuszczenie sobie newsów bądź ich dawkowanie. A co do kupowania w ciemno - jedynym sposobem na sprawdzenie czy twórcy nie kłamią przechwalając się swym produktem jest wersja demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 22:06, bobobo napisał:

> Dajcie od razu streszczenie fabuły. Banda idiotów. Kiedyś gry zaskakiwały. Dzisiaj
wiemy
> o nich prawie wszystko jeszcze przed premierą bo idioci mówią o wszystkim. O mechanice,

> fabule, pokazują poszczególne etapy i zwroty akcji. Po prostu wszystko.
>
> Kretynizm.

Spoko,kupujmy gry w ciemno.


Dlaczego w ciemno ? Lata temu spokojnie mogłem sobie pobrać demo, zagrać i ocenić czy warto kontynuować rozpoczętą historię. Nawet dzisiaj się to zdarza chociaż producenci coraz rzadziej wypuszczają dema. Co niektórzy robią beta testy itp.
Można ? Można. Więc kupowania w ciemno tu nie ma. Mogę ocenić grę od strony technicznej a jeżeli początek fabuły lub mechanika mnie zaciekawią to na pewno kupię pełniaka.

Dzisiaj raczej robi się rozdmuchane marketingowe akcje żeby wypromować dany tytuł nie dając dema które mogło by odrzucić. Popatrz na wszystkie obietnice i marketing wokół Dragon Age II. Machina ruszyła bardzo wcześnie. Efekt ? Taki że puścili demo i szybko okazało się że machina kłamała a gra to gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem byłoby po prostu dawkowanie newsów, bo jednak nie lubię kupować w ciemno, chyba że to pewniak nad pewniaki. Demka również nie są miarodajne, za przykład może posłużyć tutaj nowy Sniper Elite - demko było świetne, zaliczyłem je kilka razy, a pełniak to średniawa, dość nudna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 23:45, Kopiec napisał:

Diablo 3 chyba ostatecznie udowodniło, że nie ma czegoś takiego jak pewniak.


Jedna jaskółka wiosny nie czyni. ;P Poza tym to kwestia czysto subiektywna, są przecież ludzie dla których gra była pewniakiem i wcale się nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkie doświadczenia, które staną się udziałem Lary sprawią, że pod koniec będzie gotowa na nowe przygody, jednak – jak zapewnia Stewart – nie będzie przypominała bohaterki z początku „Lary Croft 1”."
ehhh... czyli nie będzie już taka fajna jaka była na początku... mają rację... lepiej pozbyć się dobrych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że gra miała być survivalem, sandboxem (chyba) i wiedzieliśmy jedynie że przeżył po za Larą jedynie jakiś facet a na wyspie była banda dzikusów. Przez ostatnie prezentacje sporo się zmieniło. Gra zaczęła przypominać Uncharted, twórcy już nam zdradzili że na wyspie będzie masa ludzi i bandytów. Zastanawiam się po kiego ciula nam pokazują w trailerach np. kogo zabije bandyta.
Czekałem na tą grę ale lepiej wolę spodziewać się najgorszego, bo tajemniczy klimat z pierwszej prezentacji gdzieś się ulotnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 08:23, Macio25 napisał:

Czekałem na tą grę ale lepiej wolę spodziewać się najgorszego, bo tajemniczy klimat z
pierwszej prezentacji gdzieś się ulotnił.


And just like that, the magic was gone... Zupełnie jak w 3 sezonie LOST wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować