Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Lucas the Great

W ponurej przyszłości Czterdziestego Millennium istnieje tylko wojna. Gdzieś w tej zawierusze kręcił się też przez chwilę, wysłany z misją zwiadowczą, nasz autor - Bambusek. Gdy wrócił opowiadał coś w kółko o Mrocznej Krucjacie, Reliktach, Gwiezdnych Wampirach i szkieletach z jakiejś nekrodermy...

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dodatek będzie miał nowe intro? I czy będzie ono lepsze od intra w DoW (chyba lepsze już być nie może, ale chłopaki z Relic nie raz pokazali, że z czegoś super da się zrobić coś jeszcze lepszego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro do DoW robiła osoban firma na zlecenie http://www.blur.com/indexl.html watpie zeby relic zleciło im zrobienie intra do drugiego dodatku skoro do pierwszego nie zrobili poprostu Intro z DoW jest intrem do Podstawki i wszytkich dodatkow ujmuje ono cała genialność W40k a jakby dodatki miałby intra gorsze a napewno byłby gorsze to ludzie by narzekali ze raz sie postarali a teraz laca w kulki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że trailer Dark Crusade po przeróbkach bedzie intrem. na pewno coś z nim zrobią (tzn z trailerem), jest zbyt dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... Drugi dodatek zapowiada się znakomicie, już widzę te nieprzespane noce nad budową bazy Tau :-).

PS: ale i tak czekam na tyranidów :->.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Black Crusade pewnie zrobią nowe intro z uwagi na Nekronów. Gra zapowiada się przefantastycznie!!! A ten nowy tryb rozgrywki mniam, mniam, mniam. Orkz boyz rlz! Kill da humiez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Nekroni będą wyrównani... bo na razie regeneracja i wskrzeszanie poległych zwiększa siłę tej rasy... I tak zostanę przy Space Marines :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każdy zdobyty sektor da kontrolującej go nacji określone bonusy, chociażby większy przyrost punktów rekwizycji lub dodatkowy oddział wspierający kolejny atak."


nie rekwizycji tylko inkwizycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat rekwizycji (requisition), chyba, że miał być to dowcip tematyczny ;).

A co do Tyranidów - Relic powiedział, że raczej w DoW 1 ich nie będzie, gdyż engine gry nie nadaje się do przedstawienia ich niszczycielskiej siły w zaspokajający ich fanów sposób.
Pozostaje czekać na DoW 2 =].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż CDP wyda podstawkę + dwa dodatki w jednym packu i za rozsądną cenę. :D Ciekawę tylko, kiedy to nastąpi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, już się nie moge doczakać tylko jedno mi nie daje spokoju: "Odpowiedzi poznamy na jesieni, kiedy Dark Crusade pojawi się na półkach sklepowych. " na jesieni? coś to zbyt piękne żeby było prawdziwe.
Oby moje obawy się niesprawdziły, ale coś czuje, że wcześniej jak na święta to nie będzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 18:25, glizda101 napisał:

Ja poczekam aż CDP wyda podstawkę + dwa dodatki w jednym packu i za rozsądną cenę. :D Ciekawę
tylko, kiedy to nastąpi. :)


Niestety raczej bym na to nie liczył w najbliższej przyszłości, gdyż planowane już są zapewne następne dodatki z kolejnymi rasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować