Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Ci Necroni mi sie osobiscie niepodobają możesz ich tłuc i znów ich ,, nekromanta'''' znow ich ozywi i tak bez końca az go nie zatłuczesz co by znow ich nie zabijac wolałbym Tyranidów za to Tau sa juz ok. Jesli oslabia piechote Sm i cały ich sprzet to nie bedzie juz tak fajnie nimi grać, zwłaszcza że dotad czuło sie wyrażnie ich sile i pancerza i piechoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 14:18, Jacob Aaron napisał:

Kiedy będzie polska premiera W40K:DoW-Dark Crusade?

Było już o tym mówione w tematach o DoW... Także w tym. Wystarczy uważniej przejrzeć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie jest preorder. cena 50 wiec nawet w normie. jedyne zastrzezenia mam do nosnika bo jakos cd mi bardziej sie podoba (chyba chodzi o stary amigowski nawyk z zonglerka dyskami i za tymi wspanialymi czasami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się wypowiedziec w kwestii IG. moim zdaniem dodanie HB team dubluje działanie wieżyczki z ciężkim bolterem. grając w WA brakowało mi przede wszystkim jednostek zwiadu(z infiltracją), które zwiększałyby celnośc ciężkiej artylerii. oczywiście zdaję sobie spawę że w DoW:WA gramy cadiańczykami aled jeśli ktoś czytał "Pierwszy i jedyny z Tanith" to zrozumie o co mi chodzi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i masówka ale w tej konfiguracji sprawdza się głównie w obronie. już rosjanie przekonali się, że metoda ''rozpozanie walką'' powoduje ogromne straty (do 80 %) i grając ig również łatwo się przeliczyc. kolejne argumenty za: 1. zwiadowcy-snajperzy występiują w systemie figurkowym. 2. dobrze pasują do klimatu. 3. drużyny zwiadowcze + artyleria dają spore możliwości taktyczne takim frakcjom jak SM, CSM, Ork, TAU. Oczywiście nie zapominam, że do IG dołączyc mozna assasina ale on jest jeden, wolno się szkoli i szybko ginie. Brak zwiadu po prostu osłabia inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marnowac punkty w jednostkach i w rekwizycji tylko po to zeby wzmocnic ostrzal altyrelii mobilnej? Mija sie to z celem bo 1. kazda technicznie zaawansowana frakcja SM czy TAU wykryja ich moment 2. cala chmara gwardzistów moze zdziaalac wiecej bedac na spicy i tym samym odsłaniiajac teren dla ów altyrelii 3. Pozatym benjiro Gwardia to napewno a nie może masowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tu się odnieść do wypowiedzi kolegi o nicku Arclight - "Nie dodadzą reszty ras, bo engine gry nie wyrobi. Dlatego mają zamiar robić DoW 2, na engine''ie którego da się dodać Tyranidów."

Troche mnie zdziwił twój komentarz o tym, że engiene nie wytrzyma [ w jakim sensie nie wytrzyma ? :/ ] i moim skromnym zdaniem siejesz ploty na tym forum fakty są takie że powstał MoD do DoW z Tyranidami [ które nawiasem mówiąc wyglądają super jak na tak stary engine]

a tu zamieszczam linka :
http://dawnofwar.filefront.com/file/Tyranids;49127

Konkluzja jest taka, że jak powstał MoD to nic nie stoi na przeszkodzie wypuścić kolejnego dodatku z Tyranidami...

Poprawcie mnie proszę jeśli się mylę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 23:06, Rafal22060 napisał:

Poprawcie mnie proszę jeśli się mylę…


Myslisz sie. Relic niejednokrotnie na forum wspominal, ze Tyranidow zobaczymy najwczesniej w DoW2. Podobno wszystko jest wynikiem ograniczen enginu. Czyms sie kieruja, moze nie chca zeby wszystko wygladalo jak orki na sterydach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garett - Myslisz sie. Relic niejednokrotnie na forum wspominal, ze Tyranidow zobaczymy najwczesniej w DoW2. Podobno wszystko jest wynikiem ograniczen enginu. Czyms sie kieruja, moze nie chca zeby wszystko wygladalo jak orki na sterydach.


To ja może coś zacytuje z tego forum :"If you look at the video interview with Buggo, John Ebert says the game engine can support tyranids, but they weren''t included because he felt they deserve more time being put into them with there own economy. The "the engine can''t support it" reason I think was a short answer to shut everyone up until now when he got to fully explain himself."


Czy teraz sam widzisz Garett czemu tak desperacko szukam wyjaśnienia na temat Tyranidów...

cytat był wzięty z oficjalnego forum relica : http://forums.relicnews.com


i jeszcze jedno tutaj daje linka do tego wywiadu jeśli chcecie informacji z pierwszej ręki [i znacie Angielski] zapraszam : To ja może coś zacytuje z tego forum :"If you look at the video interview with Buggo, John Ebert says the game engine can support tyranids, but they weren''t included because he felt they deserve more time being put into them with there own economy. The "the engine can''t support it" reason I think was a short answer to shut everyone up until now when he got to fully explain himself."


Czy teraz sam widzisz Garett czemu tak desperacko szukam wyjaśnienia na temat Tyranidów...
cytat był wzięty z oficjalnego forum relica : http://forums.relicnews.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie DA się zrobic Tyranidów tylko ,że nie można by było wykorzystać w pełni ich możliwości (czyli hordy jednostek). Tyranidzi biją na łeb liczebnością nawet orków. W grze byłyby ogromne przeciążenia związane z zbyt dużą ilościa jednostek na ekranie itp. jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam przeciązenie...nażekali by tylko ci co mają słabe sprzęty..choć przyznam że Tyranidzi byli by ciekawym dodatkiem ;) DoW2 O.o ... a to ciekawa informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego gram.pl zawyżylo wymagania DoW i WA.NaPisal,że minimalna szybkośc procka to 2 giga a zalecane 2.4.Otóż ja mam 1.6 giga ustawaimi na maksymalne ustawienia grafiki i nic mi sie nie przycina,tyljko troche marudzi jak na calej powierzchni są jednostki.Dark Crusade tez wymaga min. 2giga i tak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować