Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 17:58, dark master napisał:

Patrzę na nick autora - skądinąd znany ;]
Bambusek, ty się w to "zawodowo" bawisz, czy "napisałeś, wysłałeś, opublikowali"?


Zalezy co rozumieć przez słowo zawodowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 20:01, DEViANCE napisał:

Niestety raczej bym na to nie liczył w najbliższej przyszłości, gdyż planowane już są zapewne następne dodatki z kolejnymi rasami ;)


No jaaak to? :P Czyli jeśli chcę pograć to muszę kupować każdą część osobno (opróćz packu DoW + WA)? Dziadostwo i zdzieranie kasy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Na to czekam i tylko na to... zanosi się, że to będzie przez bardzo długi czas jedyny mój zakup gry na PC (nie licząc zamówionych H5)... Cudo, cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Już nie mogę się doczekać tego wspaniałego dodatku! Ściągałem z strony www.dowfiles.com mody ras i z niecierpliwością czekam na Nekronów. Tau mają bardzo dobrych strzelców ale są beznadziejni w walce wręcz. Mam nadzieję, że gra trafi na półki sklepowe na jesieni tego roku! Jest zbyt pięknie żeby to było prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche podreperuje kompa i bedzie smigac ;) , wystarczy czekac na edycje kolekcjonerska :]

i odrazu podstawka i 2 dodatki ;]

zapowiada sie gorąco ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź całkiem dobrze napisana, ale nie ma w niej nic, o czym bym wcześniej nie wiedział. W sumie zresztą jak wielu fanów tej gry, którzy wszystkie newsy śledzą na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie MASAKRA!!!Będzie SUPER!!!Będzie PIĘKNIE!!!Czekam na Dark Crusade''a z niecierpliwością.DOW był super, WA był też super więc z kolejnym dodatkiem nie może być inaczej.Jeszcze te 2 nowe frakcje(co po zsumowaniu daje 7!) i masa fantastycznej zabawy z jednym z najlepszych eRTeeSów w jakigo grałem(a może graliśmy).Czekajmy i Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 21:13, Czedwik napisał:

Zapowiedź całkiem dobrze napisana, ale nie ma w niej nic, o czym bym wcześniej nie wiedział.
W sumie zresztą jak wielu fanów tej gry, którzy wszystkie newsy śledzą na bieżąco.


Standard w obecnych czasach :) Fani zawsze wiedzą wszystko szybciej, bo przy obecnym dostępie do netu to 0.0001 sekundy po tym, jak Relic coś opublikuje to juz maja to na relicnews, a stamtąd idzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, mapa planety, podbijanie regionow, az do twierdzy wroga... emperor? dune 2? :D nie moge sie doczekac.

jedyny problem to rosnacy stos plyt - juz jest 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta,zdieranie kasy,skoro szkoda ci kasy na gre którą wydaje sie raz na poł roku załóżmy to po co ci ją wogóle kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:19, Maxtreme napisał:

ta,zdieranie kasy,skoro szkoda ci kasy na gre którą wydaje sie raz na poł roku załóżmy to po co ci ją wogóle kupować?


Zauważ znaczek ";]" na końcu mojej wypowiedzi. Fragment o zdzieraniu kasy był napisany raczej żartobliwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 13:45, gmx napisał:

hmm, mapa planety, podbijanie regionow, az do twierdzy wroga... emperor? dune 2? :D nie moge
sie doczekac.

jedyny problem to rosnacy stos plyt - juz jest 5 :(

Dokładnie. Mogliby by pomyśleć o jakiejś reedycji wszystkiego na 1 lub 2 DVD. Tak to przy każdej instalacji gry jest żonglerka CD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu w dzisiejszych czasach nie mieć DVD to naprawdę być już "lekko" opóźnionym tak jak kiedyś ludzie zasuwali na dyskietkach a napędy CD wchodziły na rynek to teraz wymienić lepiej to wkońcu na DVD gdzie już wchodzi na HD-DVD i Blu-Ray naprawdę DVD nie jest drogi wydatek rzędu 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:58, Puszkin napisał:

Jezu w dzisiejszych czasach nie mieć DVD to naprawdę być już "lekko" opóźnionym...

dvd to nie problem - w40k zostal w polsce wydany tylko na cd (przynajmniej jak sie kupowalo oddzielnie podstawke i dodatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na dzieje że gwardia imperialna nie będzi walczyć z Kosmicznymi Marins to było by suche
A nekroni w WA nie byli tacy super żadko kiedy do chodzili kogrzej z monolitami bo w WA miało się tytana do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować