Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Jakies słabe punkty napewno jeszcze będą, lecz o nich dowiemy się jesienią, kiedy to gra będzie już na naszych twardzielach. Zresztą jaki Necron będzie w stanie powstrzymać eldarskie Pryzmaty i Pająki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo, to SM bedę mieć nową jednostkę - weteranów , IG zaś dostanie Heavy Weapon Teams! Pozostałe rasy narazie tajemnica ... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to, że będą nowe jednostki do starych ras jest pewne na 100%. Na stronie relic podane są nazwy nowych unitów. Nie pamiętam wszystkich ,ale wiem, że marine dostaną grey knight (na stronach gamespot jest juz filmik prezentujący ich możliwości - jest na co popatrzeć ;)) a chaos demon prince-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym dodatku najważniejsi są Nekroni - w grach fantasy zawsze lubiałem grać martwymi :) Mam jednak nadzieje że nacje będą zbalansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem wszystkie filmiki na gamespot i ciekawy jestem jak będą prezentowali sie IG mam nadzieje że staną sie trochę silniejsi bo to co sie dzieje w tym momencie to lekka kpina (tak pospuć w stosunku do innych tą rase) :>:>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 23:34, dziongas napisał:

Przejżałem wszystkie filmiki na gamespot i ciekawy jestem jak będą prezentowali sie IG mam
nadzieje że staną sie trochę silniejsi bo to co sie dzieje w tym momencie to lekka kpina (tak
pospuć w stosunku do innych tą rase) :>:>:P

ZGADZAM sie z pszedmowca!!!!!!!!!!!!!dajcie LEPSZE IG !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc w grze będą teraz:
Kosmiczni Marines
Orkowie
Marines Chaosu
Eldarzy
Gwardia Imperialna
Nekroni
Imperium Tau

Więc ze świata Warhammera 40000 zostaną tylko Mroczni Eldarzy i Tyranidzi ;P Ciekawe czy zrobią trzeci dodatek ale mi sie wydaje ,że zrobią poprostu drugą część Dawn of War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest nowy filmik na gamespot ukazujacy daemon prince w akcji hmm obawiam sie ze moje kochane IG znow bedzie bez urzyteczne :( a szkoda bo mają fajny klimat gry:) A tak wogóle co byście proprawili w IG co bvyscie chceli zeby było zmienione??

jak dla mnie to:
1. Kasyrkin w tier 2 (można ich osłabić)
2. Leman russ zwiekszyc jego parametry mozna by mu dodac jakies upgreade lub dać 2 rodzaj (demolisher - lub jakos tak to sie nazywa)
3. Bane blade zdecydowanie ulepszyc jego statystyki bo jak na razie jest tylko pojazdem ktorego zadaniem jest wziecie na siebie ognia :/
4. dodac mozliwosc zrzutów w tier 3:):)
5. cos do walki wręcz na poziomie podstawowym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:18, dziongas napisał:

A tak wogóle co byście poprawili w IG co bvyscie chceli zeby było zmienione??

Ja bym chciał:
1. Żeby Land Raidery SM były nieco osłabione i tak jak w podstawce byłoby ich kilka, a nie tylko jeden.
2. Przynajmniej 2 nowych bohaterów dla Eldarów
3. Zwiększenie nieco wytrzymałości i siły ognia Sentineli
4. Mniejsze koszty badań dla IG o kilkanaście procent
5. Zwiększenie siły Opętanych Marines Chaosu- skoro trzeba tak długo czekać na możliwość ich zwerbowania, powinni byc silniejsi
5. Wprowadzenia nowego pojazdu dla Chaosu, np Drednota Chaosu
6. Dodania jakiegoś uzbrojenia dla Rhino lub zastąpienia ich jakimiś innymi uzbrojonymi transporterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 21:33, Arclight napisał:

Jesteś pewny, że Chaos miał Drednoty? Bo ja nie mogę sobie przypomnieć. Land Raiderów nie osłabią,
bo to sprzeczne z grą figurkową.


Tak, Chaos oprócz Plugawicieli ma też Drednoty. Tu masz przykład Drednota Chaosu
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=4313&sid=62ae47df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz dobrze napisana, ale mam jedno ale:P Czemu niby pisza, iz reszta ras nie dostanie jednostek dodatkowych, przeciez nawet w demie jest wyraznie napsiane co dochodzi do kazdej z ras i jest pokazana nowa jednostka marinsow:P Bardzo czekam na ten dodatek!!!:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 23:34, dziongas napisał:

Przejżałem wszystkie filmiki na gamespot i ciekawy jestem jak będą prezentowali sie IG mam
nadzieje że staną sie trochę silniejsi bo to co sie dzieje w tym momencie to lekka kpina (tak
pospuć w stosunku do innych tą rase) :>:>:P


dlaczego popsuc? Na chwale Zlotego Tronu,Gwardia Imperialna wymaga poprostu innej taktyki niz do przodu i niszczyc. Ogyny i karskini sa idealnymi jednostkami piechoty do wykonywania uderzen na flanki, a zasieg dzial basilisk daje mozliwosc ustawiania piechoty przeciwnika tak jak nam sie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować