Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 19:39, Laczus napisał:

Stego co wyczytałem na oficialnym forum "Relic" wswiatowa premiera bedzie około 9 pażdziernika
a w polsce powina być ok 26 pażdziernika pozatym na SP zeczywiście będa wszyskie rasy ale zeby
je mieć na MP czeba mieć DOW + WA przynajmniej tak zrozumiałem jak źle to mnie poprawcie .


Mógłbyś zamieścić linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 19:39, Laczus napisał:

Stego co wyczytałem na oficialnym forum "Relic" wswiatowa premiera bedzie około 9 pażdziernika
a w polsce powina być ok 26 pażdziernika pozatym na SP zeczywiście będa wszyskie rasy ale zeby
je mieć na MP czeba mieć DOW + WA przynajmniej tak zrozumiałem jak źle to mnie poprawcie .



Już jest potwierdzone, że premiera Warhammer 40 000:Dark Crusade na świecie to 9 października bieżącego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to rozwiązanie nie wydaje się dziwne, no bo czemu ci którzy kupili podstawke i WA mają mieć w plecy.....Zresztą już dość dawno było wiadomo co zrobią. Chyba na forum THQ była przedstawiona drabinka jakimi rasami bedziesz mógł grać posiadając poszczególne części. Masz DoW grasz Chaosami, Eldarami, Marines''ami, i Orkami. Dokupujesz WA masz Gwardię, a przy DC to wiadomo. Posiadając samo DC nie jest powiedziane (a przynajmniej ja nigdzie nie wyczytałem) że w kampani będziesz mógł grać wszystkimi, natomiast co do tego grania w sieci to jest pewne.
PS. ludzie którzy będą grać w DC nie będą mogli grać z ludzmi którzy nie mają DC. a przecież te kombinacje w niczym nie przeszkadzają. Tak jak napisałem te kombinacje dają tylko inne rasy jakimi gracze będą się mogli posługiwać ;] jeżeli komuś nie przeszkadza że nie bedzie grał pozostałymi pięcioma a ma DC to bedzie mógł grać z resztą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nawet to znalazłem prosze bardzo :
A nawet dodatkowe info, jak ktoś chce to moge przetłumaczyć, chyba że dajecie rade ;]

"Okay people.

1. DC is STANDALONE.
2. DC Single player: Campaign or skirmish you may play as ALL 7 races. (Not online)
3. WA needs DoW to work with DC
4. You must own DC to be able to play with other DC players online.

For example:

Player A owns DC. He can play as Tau or Necron online.
Player B owns DC+DoW. He can play as Tau, Necron, Orks, Chaos, SM, Eldar.
Player C owns DC+DoW+WA. He can play as all seven races online.

If you only own DoW, you will only be able to play with DoW players.
If you own DoW+WA, you will only be able to play with DoW+WA players.
If you only own DC, you will only be able to play with DC players.

Hope this clarifies things "


i jeszcze jeden:
"Q. How will the different combination of Dawn of War products I have affect the multiplayer experience? Which races can I play online, and which races can I only play against?
A. All Dark Crusade players will be in the same multiplayer pool, and all Dark Crusade players will be able to play against all races. What Dawn of War products a player owns will simply dictate which races a player can choose to play as in multiplayer."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to wszystko jasne ;]

> jeżeli komuś nie przeszkadza że nie bedzie grał pozostałymi pięcioma a ma DC to bedzie mógł grać z resztą ;]

W sumie dobrze, że tak to rozwiązli.Sam mam tylko podstawową wersje i martwiło mnie to czy będe mógł grać przeciw IG jeśli nie zakupie pierwszego dodatku.No to czekam na pre-order ;D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie nowych jednostek? na screenie widziałem jednostki deamon hunterów ( inkwizytorzy) z frakcji space marines. Ponadto po ukończeniu dema, pokazane są obrazki na których informują żę będą nowe jednostki dla pozostałych frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:17, genjuro napisał:

Jak to nie będzie nowych jednostek? na screenie widziałem jednostki deamon hunterów ( inkwizytorzy)
z frakcji space marines. Ponadto po ukończeniu dema, pokazane są obrazki na których informują
żę będą nowe jednostki dla pozostałych frakcji.


Będą będą :D, nie ma co sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Sardukara mam przeczucie ze co do 3 dodatku ewentualnie DOW 2 masz rację ale Dark eldarzy zdaje sie zostali wybici do nogi i juz nie mam tej rasy w batlu( bycmoże jestem w błedzie)Ale tyranidzi spoko. Lepiej by było dac nich niż Necronow ale coż. Jeśli lubiałes Zergów ze StarCrafta to Tyranidzi by sie Ci spodobali, zresztą pewnie nie tylko tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę pogratulować pisania rzeczy niezgodnych z prawdš, a prawda jest taka, że chaos otrzyma daemon prince''a gwardia imperialna platformy wsparcia eldarzy harlequinów space marines grey knightów a orkowie nie pamiętam co w każdym razie pewnie znowu jakšœ chałę :P To tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 09:00, Marcus 123 napisał:

Co do wypowiedzi Sardukara mam przeczucie ze co do 3 dodatku ewentualnie DOW 2 masz rację ale
Dark eldarzy zdaje sie zostali wybici do nogi i juz nie mam tej rasy w batlu( bycmoże jestem
w błedzie)Ale tyranidzi spoko. Lepiej by było dac nich niż Necronow ale coż. Jeśli lubiałes
Zergów ze StarCrafta to Tyranidzi by sie Ci spodobali, zresztą pewnie nie tylko tobie;)


Dark Eldarzy żyją i mają się dobrze :) prawde mówiąc nie mam pojęcia skąd wiziełeś informacje ,że wygineli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:41, oNc napisał:

mogę pogratulować pisania rzeczy niezgodnych z prawdš, a prawda jest taka, że chaos otrzyma
daemon prince''a gwardia imperialna platformy wsparcia eldarzy harlequinów space marines grey
knightów a orkowie nie pamiętam co w każdym razie pewnie znowu jakš� chałę :P To tyle. Pozdrawiam


I w tym miejscu proponuje ostatecznie zamknąć temat nowych jednostek.Ludzie Google nie gryzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do wypowiedzi onc co do orkow dostana silna jednostke dystansowa gitz czy jakos tak jakkolwiek niezle wymiataja zze swoich giwer takie cos na kształ Ozgarow czy jak i m tam z GI.Duzy atak na dystans i spory dameg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym błędem było by wzmocnic Gwardie Imperialna, ich sprzet zasadniczo to masówka ich piechota tez gra nimi to prosty schemat tak jak Orkami zwykła masowka co tu wzmacniać ludzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:32, Marcus 123 napisał:

Najwiekszym błędem było by wzmocnic Gwardie Imperialna, ich sprzet zasadniczo to masówka ich
piechota tez gra nimi to prosty schemat tak jak Orkami zwykła masowka co tu wzmacniać ludzie?:)

lols chociażby to że Gwardia miała jednostki przeciw pojazdom, jak i przeciw ciężkiej piechocie dopiero w t2 i t3, podczas gdy inne rasy miały takie jednochy wcześniej.
>do wypowiedzi onc co do orkow dostana silna jednostke dystansowa gitz czy jakos tak
Flash gitz http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2580
>jakkolwiek niezle wymiataja zze swoich giwer takie cos na kształ Ozgarow
Ogrynów......też zauważyłem pewne podobieństwo, szczególnie po broni i zachowaniu w walce wręcz.
>czy jak i m tam z GI.Duzy atak na dystans i spory dameg
Co do zasięgu i damage to powiedzieć jeszcze nie można, jeżeli już to domyślać się bo jedyne co mamy to screeny lub filmiki o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 07:30, Skwarek pl napisał:

> Najwiekszym błędem było by wzmocnic Gwardie Imperialna, ich sprzet zasadniczo to masówka
ich
> piechota tez gra nimi to prosty schemat tak jak Orkami zwykła masowka co tu wzmacniać
ludzie?:)
>
lols chociażby to że Gwardia miała jednostki przeciw pojazdom, jak i przeciw ciężkiej piechocie

Oczywiście chodziło mi o :Chociażby to że Gwrdia NIE miała jednostek przeciw pojazdom i ciężkiej piechocie.... sry za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować