Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sleeping Dogs - twórcy ujawniają soundtrack

19 postów w tym temacie

Przesłuchałem część utworów na YT, świetna muzyka której tak naprawdę nigdzie się nie da usłyszeć :P
Sam znam może 5-6 zespołów.
Ciekawe czy będzie OST wydany, kupiłbym w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deep purple - znam
Queen - znam
Thin Lizzy - znam
The Who - znam
Soulfly - znam
Machine Head - znam
Fear Factory - znam
killswitch Engage - znam
Dream Theater - znam
a muzykę klasyczną to chyba wszyscy obili mi się o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że twórcy ujawniają soundtrack, bardzo dobry zresztą.
Mniej fajnie, że PL wersja językowa gry zniknęła ze steam i nie ma do kogo zwrócić się z pytaniem, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 21:16, aope napisał:

Fajnie, że twórcy ujawniają soundtrack, bardzo dobry zresztą.
Mniej fajnie, że PL wersja językowa gry zniknęła ze steam i nie ma do kogo zwrócić się
z pytaniem, co jest grane.

A cóż takiego może być grane? Odpowiedź jest tylko jedna: Cenega. Zapewne polska wersja cyfrowa będzie sprzedawana tylko na muve digital. (Bo Steam to przecież samo zło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę udawał, że kojarzę wzystkich wykonawców, ale duży plus za Thin Lizzy i The Clash :)

ps. "Hit me with your best shot" Pat Benatar to też kapitalny kawałek :) Najczęsciej ogrywany w Guitar Hero III ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie soundtrack bardzo mi się podoba, lubię słuchać utworów z różnych stacji. Jedne kawałki wpadają w ucho inne niekoniecznie. Najbardziej jednak lubię słuchać stacji z klasyczną muzyką niczym z filmów kung fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Tune! Cholera, szkoda że nie ma wszystkich wykonawców, Amona Tobina albo Mr Scruffa na przykład, ale i tak jest świetnie. Charles Bradley, kurcze, do tego Chali 2na i J Dilla, Deep Purple, Flying Lotus, fajnie jakby wydali to w zbiorczym jakimś packu, kupiłbym na pewno. Nie spodziewałem sie takiego soundtracku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować