Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: Trzymający w napięciu zwiastun Counter-Strike: Global Offensive

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Valve wypuściło blisko czterominutowy trailer Counter-Strike: Global Offensive, przypominając o możliwości wykorzystania w grze rozmaitych rodzajów broni: od noża po prawdziwe działo.

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2012: Trzymający w napięciu zwiastun Counter-Strike: Global Offensive" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terrorists win!

Co do filmowości, to racja, ale jesteś pewien Pepsi, że rozgrywki w Counter-Strike''u są pozbawione napięcia?

Ja tam nie wiem, głównie grałem z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:07, Madoc napisał:

Terrorists win!

Co do filmowości, to racja, ale jesteś pewien Pepsi, że rozgrywki w Counter-Strike''u
są pozbawione napięcia?

Ja tam nie wiem, głównie grałem z botami.


Jedyną emocjonującą grą dla Pepsiego jest Football Manager :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer, jakiś taki... jak za starych dobrych czasów :) BTW myślicie, że będzie wersja pudełkowa CSGO? Wiem, że nie ma żadnych zapowiedzi i Valve zadeklarowało, że będzie tylko cyfrowa, ale myślicie, że może się to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 16:47, barth89 napisał:

Fajny trailer, jakiś taki... jak za starych dobrych czasów :) BTW myślicie, że będzie
wersja pudełkowa CSGO? Wiem, że nie ma żadnych zapowiedzi i Valve zadeklarowało, że będzie
tylko cyfrowa, ale myślicie, że może się to zmienić?

Bardzo wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:46, TobiAlex napisał:

Ta... na około beczki z jakimiś odpadami radioaktywnymi a policja używa granatów itp...


Spokojnie, w każdej elektrowni jądrowej, beczki z odpadami radioaktywnymi (trzymane, naturalnie, na wierzchu, przy schodach itp) są zawsze niezniszczalnym elementem otoczenia. Co więcej, są na stałe przytwierdzone do podłogi. Nie wiedziałeś? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:46, TobiAlex napisał:

Ta... na około beczki z jakimiś odpadami radioaktywnymi a policja używa granatów itp...


Dokładnie nawet strzelając nic się z nich nie wylewało :) a i pewnie ładunek niebyłby w stanie niczego zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować