Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders II na PC to słaby port. THQ przeprasza i próbuje rozwiązać problemy

126 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Miało być pięknie, a wyszło zgoła odwrotnie. THQ tłumaczy się z wpadki w pecetowej wersji Darksiders II, ale nie gwarantuje, że uda mu się wprowadzić wszystkie obiecane funkcje.

Przeczytaj cały tekst "Darksiders II na PC to słaby port. THQ przeprasza i próbuje rozwiązać problemy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, mam nadzieję, że jednak poprawią chociaż część problemów bo sama gra zbiera naprawdę dobre noty. Przynajmniej mają jaja, żeby się przyznać do wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, że mają jaja przyznać się do wpadki?!

A co mają powiedzieć, że specjalnie to zrobili. Zawalili sprawę to muszą przeprosić innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:59, micmus123456789 napisał:

Co znaczy, że mają jaja przyznać się do wpadki?!

A co mają powiedzieć, że specjalnie to zrobili. Zawalili sprawę to muszą przeprosić innej
opcji nie ma.


Są firmy, które by w tym przypadku powiedziały "to nie nasza wina, goniły nas terminy". Są tez firmy, które nagle by udawały, że coś takiego nigdy w grze nie miało się pojawić a wcześniejsze zapowiedzi to zbiorowa halucynacja. Więc, tak, gdyby THQ naprawdę chciało to mogli by próbować odwracać kota ogonem. Miejmy nadzieję, że chociaż część rzeczy przywrócą w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wygodniej mi się gra na padzie, więc ze sterowaniem nie będę miał problemów. A o co chodzi z ustawieniami grafiki? Nie ma ich wcale czy są mocno okrojone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:04, Kadaj napisał:

I tak wygodniej mi się gra na padzie, więc ze sterowaniem nie będę miał problemów. A
o co chodzi z ustawieniami grafiki? Nie ma ich wcale czy są mocno okrojone?


Dokładnie, w te wszystkie gry i tak gra się na padzie nawet na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:04, Kadaj napisał:

I tak wygodniej mi się gra na padzie, więc ze sterowaniem nie będę miał problemów. A
o co chodzi z ustawieniami grafiki? Nie ma ich wcale czy są mocno okrojone?


Jest tylko rozdzielczość i gamma. Kamera w jednym bardzo krótki momencie irytująca. Sterowanie na klawiaturze bardzo przyjemne. Jedyna wada gry ? Tekstury z bliska i cienie. Gra rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego innego się spodziewać po THQ... Wystarczy sobie przypomnieć co było w Saints Row 2. Ustawienia grafiki były, ale w płynności gry nie zmieniały nic (przynajmniej u mnie). Na najżałośniejszych ustawieniach gra chodziła mi równie źle co na najwyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:11, Moooras napisał:

A czego innego się spodziewać po THQ... Wystarczy sobie przypomnieć co było w Saints
Row 2. Ustawienia grafiki były, ale w płynności gry nie zmieniały nic (przynajmniej u
mnie). Na najżałośniejszych ustawieniach gra chodziła mi równie źle co na najwyższych.


ale SR3 bardzo sie poprawili pod katem wydajnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:11, Moooras napisał:

A czego innego się spodziewać po THQ... Wystarczy sobie przypomnieć co było w Saints
Row 2. Ustawienia grafiki były, ale w płynności gry nie zmieniały nic (przynajmniej u
mnie). Na najżałośniejszych ustawieniach gra chodziła mi równie źle co na najwyższych.


Saints Row 3 pod względem optymalizacji jest bardzo dobry. Sytuacja bardzo się poprawiła w stosunku do drugiej odsłony, gdzie był lag na lagu. Ahh co do newsa, przykro, że panowie z Vigil dali ciała. Tak się kończy robienie portu a nie pełnoprawnej wersji na PC. Może dosyć już robienia takich rzeczy, graczom pecetowym ? Czas się wziąć do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 12:52, chudyda napisał:

nie martwcie się i tak d2 jest wysoko na torrentach i tak się wam ta robota nie opłaci


na PC nie mają konkurencji w tym gatunku, a najwazniejsze elementy wykonali wzorowo: swietnie zaprojektowane lochy, niezla fabula, rewelacyjne udzwiekowienie (muzyka i VA) i bardzo przyjemny system wali, do tego rozwoj postaci i zbieranie ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Port jest dobrze zoptymalizowany, az tak boli was brak mozliwosci dania niskich detali? A w takie gry gra sie na padzie, jak ktos nawet jest przyzwyczajony to czas na zmiane, chyba ze lubi sluchac dzwiekow przy naciskaniu 5 przyciskow naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:29, Valium napisał:

A w takie gry gra sie na padzie, jak ktos nawet jest przyzwyczajony to czas na zmiane,
chyba ze lubi sluchac dzwiekow przy naciskaniu 5 przyciskow naraz.


Jestem przyzwyczajony do M+K i to nie czas na zmiane bo sterowanie jest bardzo wygodne, klawisze tez mozna dowolnie zmieniac (rzadkosc w portach). Pady to zlo.

a grafiki i tak zaawansowane opcje graficzne nie polepsza, ten typ tak ma, ale mu sie to wybacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować