Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders II na PC to słaby port. THQ przeprasza i próbuje rozwiązać problemy

126 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2012 o 13:07, TobiAlex napisał:

Dokładnie, w te wszystkie gry i tak gra się na padzie nawet na PC.


Jak ma się skilla to można nawet w bijatyki grać na klawie...
Nie lubię ludzi, którzy przez brak umiejętności gadają, że jakaś gra/jakiś gatunek gier na klawie i myszce jest niegrywalny. Jak ma się odpowiedniego skilla to można grać bezproblemowo i komfortowo we wszystko. Tak, tak, w bijatyki, slashery, gry sportowe czy wyścigi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 23:03, Reinvented napisał:

A nie można było poczekać z premierą na PC? Nie lepiej wydać dopracowaną dobrą grę niż
zwykłą szmire?
Kupiłem, gra chodzi tak jak powinna. Co do myszki i klawiatury w gry tego typu i tak
gram na padzie, więc u mnie problemu nie ma.


Gra chodzi jak powinna. Nic się nie krzaczy. Ale i tak wyżej mówisz o wydawaniu szmiry... widzisz w tym jakikolwiek sens :P?

Poza tym ponownie, mówimy o firmie, które nie radzi sobie aktualnie najlepiej. Każdy miesiąc to kolejne ciężkie wydatki na personel. Więc chyba jednak bardziej się opłaca wypuścić grywalną wersję, zarobić trochę grosza i pracować nad patche. Niż siedzieć, dłubać Bóg wie ile i tracić pieniądze.
Serio, rozumiałbym "wydawanie szmiry", "podstawy do zwrotu gry" itp. gdyby to był poziom konwersji Saints Row 2, ale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 23:03, Reinvented napisał:

A nie można było poczekać z premierą na PC? Nie lepiej wydać dopracowaną dobrą grę niż
zwykłą szmire?


szmire ? nie ma ustawien graficznych, one i tak nie pomoga bo gra jest zwyczajnie brzydka pod katem textur/cieni - ale juz takie widoczki w oddali, kolorystyka poziomow, animacje ataków zachwycaja bo sa poprostu cholernie ladne. Sterowanie mozesz sobie przestawic. Dostales swietna opytmalizacje (gram na leciwym juz sprzecie i chodzi jak zloto), stabilna jak cholera i sama w sobie gre najwyzszej jakosci (w tym gatunku), do tego jest bardzo dluga jak na dzisiejsze standardy.

co ja bym dal zeby "szmiry" tej jakosci wychodzi czesciej na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam. Nie oni pierwsi mają w d**ie graczy i wydają śmiecia przed jego skończeniem. jutro gracze nie będą już pamiętali. Ważne że się uruchamia, bo niektórzy niedawno wypuszczali gry których nie można było w ogóle uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam brak ustawień nie przeszkadza,gram na padzie z ps3 przez MotioninJoy,dobry programik do emulacji,wiec nie wiem co za problem z padem,a takie gry to sie na klawiaturze nie gra.Gra chodzi płynnie,na gtx570 ;100-120fps,vsync przez panel włączam bo ten z menu coś nie działa.Udzwiękowienie swietne,szczególnie muza mi odpowiada,level design znakomity,walki z bosami ciekawe,system walki znakomity.Dla mnie narazie najlepsza gra roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze paru osobom sie wymagania co do gry zanizaja skoro brak konfiguracji wszelakiej nie jest problemem albo lubia wydawac pieniadze za cos nie kompletnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 01:07, hub11 napisał:

Widze ze paru osobom sie wymagania co do gry zanizaja skoro brak konfiguracji wszelakiej
nie jest problemem albo lubia wydawac pieniadze za cos nie kompletnego :)

Hmm, pomyślmy. Wydać pieniądze na, wciąż, grywalną techniczne i świetną gameplayowo grę i pomóc twórcom wyjść z dołka czekając na patch, czy może nie wydać pieniędzy, pomóc firmie upaść i nie mieć patcha w ogóle... decyzje decyzje. Nie mówię, że THQ na bank padnie jeśli nie sprzeda minimum miliona D2 na PCcie, ale bez przesady. Konwersja jest dobra, gra niekompletna, to gra, z wyciętym contentem, słyszałeś o takim przy D2? Właśnie. Gra noty dostaje wysokie, konwersja nie jest robiona na kolanie, bo w przypadku takiej, mielibyśmy płynność jak w SR2/GTAIV. Ja uważam, że warto jednak w panów z THQ zainwestować skoro obiecany jest patch.
News nastawieniem narobił rabanu, jak by gra wymagała odprawiania czarnej magii nad kompem do uruchomienia, a to i tak w 15 klatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak,to wszyscy konsolowcy grają w niekompletne gry,bo ustawień nie mają hm.Gra nie stwarza rzadnych problemów przecież,jak by stwarzała to wtedy ok,ale port wzgledem takiego ghost recon to miód.Tam wprowadzili bajery,ale jakoś nic nie dziła jak powinno a problemów co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co nawet rozdziałki nie idzie ustawić ?
Sztywno zakodowane konsolowe 720p ?
Bo jeśli przynajmniej dostosowuje się res do natywnej monitora albo daje się to skonfigurować to nie jest tak tragicznie [chociaż dupy dali jak mało którzy ostatnio...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC brak ustawień grafiki, brak możliwości gry myszką i klawiaturą? Oni sobie jaja robią? Zresztą co chcą naprawić? Skoro to tylko port to musieliby przerobić całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PC wygląda naprawde nieźle i chodzi w 60-170 FPS!
GeForce GTX460 1GB (oc+20%), Intel CoreQuad @3,7GHz, 8GB 1066MHz

Niestety gameplay jest na prawdę średni. Ta gra jest nudna. O,O Od pierwszej godziny przez kolejnych 10 (bo tyle mam za sobą), robi się to samo...Gram w to, bo jest ładna i prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:02, Geeko napisał:

> Co znaczy, że mają jaja przyznać się do wpadki?!
>
> A co mają powiedzieć, że specjalnie to zrobili. Zawalili sprawę to muszą przeprosić
innej
> opcji nie ma.

Są firmy, które by w tym przypadku powiedziały "to nie nasza wina, goniły nas terminy".
Są tez firmy, które nagle by udawały, że coś takiego nigdy w grze nie miało się pojawić
a wcześniejsze zapowiedzi to zbiorowa halucynacja. Więc, tak, gdyby THQ naprawdę chciało
to mogli by próbować odwracać kota ogonem. Miejmy nadzieję, że chociaż część rzeczy przywrócą
w patchu.

Obudź się. Frimy sprzedające gry są uzależnione od decyzji potencjalnych graczy więc jak powiedzą, że mają ich gdzieś to gracze odpowiedzą tym samym. A wtedy stracą tylko producenci gry.

Dnia 18.08.2012 o 13:02, Geeko napisał:

A w takie gry gra sie na padzie, jak ktos nawet jest przyzwyczajony to czas na zmiane,
chyba ze lubi sluchac dzwiekow przy naciskaniu 5 przyciskow naraz.

To twoje zdanie. Ja w nic nie gram na padzie, bo mi się tak podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 08:32, Pupu2 napisał:

Niestety gameplay jest na prawdę średni. Ta gra jest nudna. O,O Od pierwszej godziny
przez kolejnych 10 (bo tyle mam za sobą), robi się to samo...Gram w to, bo jest ładna
i prosta.


eeee: taki gatunek ? dostalismy DOKŁADNIE to samo co w darksiders 1 (pod kątem gameplayu) widać to też źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 08:31, NemoTheEight napisał:

Na PC brak ustawień grafiki, brak możliwości gry myszką i klawiaturą? Oni sobie jaja
robią? Zresztą co chcą naprawić? Skoro to tylko port to musieliby przerobić całą grę.


Obudź się! Optymalizacja jest super (na kilkuletnim sprzęcie bez zająknięcia), a sterowanie możesz zmienić na takie jak Ci się podoba - nie czytaj bzdurnych newsów tylko opinie graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 09:20, Tomitechnodrome napisał:

A kto w XXI wieku gra na pc ?


Każdy, kto nie jest casualem.

A co do tego narzekania na ten port... to w pierwszej części zupełnie mi nie przeszkadzało to, że nie ma opcji graficznych, sterowanie na klawie i myszce także było dobre więc i teraz nie jest to dla mnie problem. Czekam na moją limitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować