Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec rasizmu w World of Warcraft

86 postów w tym temacie

Z ciekawości ile masz lat ? Bo przepraszam za stwierdzenie ale chrzanisz głupoty, i proponował bym wizytę u specjalisty od uzależnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2012 o 03:10, KeyserSoze napisał:

No a nie? Ci gracze, którzy płacą dodatkowo, są traktowani lepiej, niż ci, którzy nie
płacą. To tak jakbyś w szpitalu był traktowany lepiej, bo dałeś w łapę ordynatorowi :)
To, że jest to powszechna praktyka, nie zmienia wcale faktu, że jest to niesprawiedliwe
:) Gracze w WoW byli dzieleni na tych, którzy mają dodatki i tych, którzy nie mają...


Nie bede cytowal wszystkiego ale przyznam szczerze ze Twoja wypowiedz powalila mnie na cyce. Idac Twoim tokiem rozumowania taki Orlen tez dyskryminuje klientow, bo jak ktos ma wiecej kasiorki to moze wiecej zatankowac. Pkp i pks tez nas jawnie robia w konia, przeciez kupujac bilet jakikolwiek powinnismy jezdzic po calej polsce do oporu, kto to slyszal zeby tak dzielic ludzi ze wzgledu na zawartosc portfela. Albo jestes trolem (watpie), albo musisz zweryfikowac swoje podejscie do zycia bo jest takie mocno... niezyciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 03:10, KeyserSoze napisał:

No a nie? Ci gracze, którzy płacą dodatkowo, są traktowani lepiej, niż ci, którzy nie
płacą. To tak jakbyś w szpitalu był traktowany lepiej, bo dałeś w łapę ordynatorowi :)
To, że jest to powszechna praktyka, nie zmienia wcale faktu, że jest to niesprawiedliwe
:) Gracze w WoW byli dzieleni na tych, którzy mają dodatki i tych, którzy nie mają. To
jest dyskryminacja, ze względu na zawartość portfela tudzież skłonność do rozstawania
się z tą zawartością. Na szczeście nie taka straszna, żeby trzeba było od razu robić
rewolucje i wyzwolenia, ale mimo wszystko, istnieje podział na graczy gorszej i lepszej
kategorii. I teraz będzie trochę zatarty, trochę, bo wiadomo, że rasy to nie wszystko,
co przyniosły dodatki, prawda?

Jezu, co za bullshit. Czyli w takim razie idąc do marketu, jestem dyskryminowany przez Tesco, bo nie mam kasy na Laysy? Kupując auto, jestem dyskryminowany przez Skodę, bo nie kupiłem skórzanej tapicerki?

Dnia 22.08.2012 o 03:10, KeyserSoze napisał:

LoL? Już mniej, bo tam za pieniądze kupuje się tylko skórki dla postaci

I co z tego, jestem dyskryminowany względem więcej grających graczy, bo mam dostęp tylko do 10 prosów, a nie do wszystkich. Skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 06:48, L33T napisał:

Z ciekawości ile masz lat ?


A co ma wiek do tego? Spotkasz i dzieciaków, co mówią zadziwiająco dorośle i dorosłych, rzekomo dojrzałych ludzi gadających głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:35, Demagol napisał:

A co ma wiek do tego? Spotkasz i dzieciaków, co mówią zadziwiająco dorośle i dorosłych,
rzekomo dojrzałych ludzi gadających głupoty.

Jeśli jest dorosły to współczuje mu bo życiu musi mieć cholernie pod górkę na każdym kroku z takim myśleniem.
Jeśli nie jest, to gratuluje rodzicom metod wychowawczych oraz wyrażam oblewanie że byłem ostatnim rocznikiem z obowiązkową służbą wojskową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:21, Olamagato napisał:

Musisz się przyzwyczajać do starej/nowej rzeczywistości. A rzeczywistość jest taka, że
oprogramowanie, czyli również gry jest wieczne i niezniszczalne. A jak jest wieczne i
jest go coraz więcej, to jest coraz mniej warte. A jak jest coraz mniej warte, to każdy
producent musi konkurować nie tylko z innymi, ale też z grami, które powstały dawniej
i bardzo dawno temu.
Za parę lat ta konkurencja sprawi, że abonament jako forma płacenia prawdopodobnie zniknie,
albo będzie kosztować średnio kilka dolarów na pół roku.

No niestety... Ale czasem zmiany są ohydne.

Dnia 20.08.2012 o 15:21, Olamagato napisał:

ps. Wakacje są, a forumowiczom się poczucie humoru wybitnie stępiło. Przecież od razu
wiadomo, że użycie "rasizmu" w tytule, to rodzaj żartu. Tyle, że publika niewłaściwa.
A newsmani powinni wiedzieć, że jak średnia wieku graczy się podnosi, to w gry zaczynają
gra stare pierniki, który mają dużo niższe poczucie humoru i dystansu do wszystkiego.
Mam jednak nadzieję, że to tymczasowe i na forum siedzą głównie Ci, którzy nie są na
wakacjach. ;)

Mam 26 lat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować