Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec rasizmu w World of Warcraft

86 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2012 o 14:16, ZubenPL napisał:

> Już prawie nikt, zostało skromne kilka milionów ludzi.

Te 9 milionów ludzi zabija tylko czas do premiery Guild wars 2 :)


Mhm... tak samo jak przy SWTOR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio. I widać nie tylko ja to zauważyłem ale ostatnimi czasy poziom newsów jaki mylące i sprzeczne tytuły z treścią to ostatnio "gramowy" standard. Za co oni tam wam płacą hę? Od ilości "nabitych" newswów ? tylko po to aby dać. Niedługo z gram.pl zrobi się fakt-gram.pl.

A propos wspomnianego GW2. GW2 Nigdy nie będzie WoW killerem i wątpię aby od tak z WoWa do GW2 się ludziki przesiadali. Nie hejtuje produkcji. Wręcz przeciwnie. Wszystkiego najlepszego jej najlepszego w "życiu growym" życzę jednak no way. SWTOR też miał być WoW killerem. Co oni tam nie mówili, czego oni nie obiecywali.
Wielkie góry a gracze dostali zaledwie niziny.
Świat Gwiezdnych Wojen miał ku temu szanse jednak mamy teraz co mamy i wyszło jak wyszło.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 13:37, Silverburg napisał:

Brawo, po prostu brawo. Tytuł wybitnie obrazujący treść wiadomości...


Brawo, po prostu brawo. Komentarz wybitnie obrazujący poczucie humoru komentującego... Według was nazwanie nierównego dostępu do ras w grze "rasizmem" nie jest zabawne? Trzeba od razu dodawać emotki tudzież wielkie napisy UWAGA ŻART, bo bez tego nie jest oczywiste, że to gra słów dla wywołania uśmiechu? Ale... serio? Aż tacy poważni i sztywni jesteście? Nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 14:57, KeyserSoze napisał:

Według was nazwanie nierównego dostępu do ras w grze "rasizmem" nie jest zabawne?


Nie jest. Gdyby chodziło udostępnienei każdej klasy dla każdej rasy może faktycznie było by to celne i śmieszne, ale tak wygląda to jakby redaktor chciał potrollować/ nabić więcej wyświetleń newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 14:57, KeyserSoze napisał:

Brawo, po prostu brawo. Komentarz wybitnie obrazujący poczucie humoru komentującego...
Według was nazwanie nierównego dostępu do ras w grze "rasizmem" nie jest zabawne? Trzeba
od razu dodawać emotki tudzież wielkie napisy UWAGA ŻART, bo bez tego nie jest oczywiste,
że to gra słów dla wywołania uśmiechu? Ale... serio? Aż tacy poważni i sztywni jesteście?
Nie wierzę.

Hmm "Koniec rasizmu w WoW" brzmi jak "o fala banów dla bluzgających ew jakiś problem. Ha ha, śmieszne, fajny żart, więcej takich!

Naprawdę poczułem się jak na wp gdzie nazwy nie mają nic wspólnego z artykułami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 14:49, Braveheart napisał:

Na serio. I widać nie tylko ja to zauważyłem ale ostatnimi czasy poziom newsów jaki mylące
i sprzeczne tytuły z treścią to ostatnio "gramowy" standard. Za co oni tam wam płacą
hę? Od ilości "nabitych" newswów ? tylko po to aby dać. Niedługo z gram.pl zrobi się
fakt-gram.pl.

Niestety, aż szkoda się robi patrząc na spadający poziom newsów. To już na starcie Gramu w 2005 był nieco lepszy poziom newsów, bo przynajmniej nie było takiego natłoku mylących tytułów. Teraz najwyraźniej robią wszystko aby nabijać wyświetlenia, bo tytuł newsa sugeruje (przynajmniej pierwsze miałem skojarzenie) jakieś masowe bany dla osób obrażających inne rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.... naprawdę czytając ten artykuł śmiałem się chwilami jak jakiś kretyn do pustej butelki. ;-D
Czyż to nie przemiłe ? Nie czułem się tak przemile umilony od czasu serialu Umillenium. ;-D
Świeżutki, puszysty, pachnący... ja dodałbym jeszcze potulny, futrzasty, gili-gili, o jejku jej, ohhh ahhh jaki milusi pusi misi. ;-D I kilka innych misi misi epitetów.
Oczywiście sam tytuł również FTW. I jak tu nie odnieść wrażenia, że redakcja gram.pl ma jakiś osobisty uraz do WoWa... a przynajmniej do pand. ;-P Niemniej jest w tym coś subtelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł kompletnie z pupy.
Słowo na temat cinematic''u - zdecydowanie najsłabszy z dotychczasowych. Zupelnie niepotrzebne humorystyczne wstawki & pseudo komiczne miny. Intro z wotk, cata czy nawet tbc miażdży toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa "KONIEC RASIZMU W WORLD OF WARCRAFT"

To nic innego jak desperackie błaganie autora newsa - kliknij mnie !!!

Zdarzyło wam się kiedyś na youtube kliknąć w odnośnik do filmiku - którego tak naprawdę nie chcieliście oglądać - tylko dlatego, że miał interesującą miniaturkę / obrazek ?
Tam chociaż można oflagować materiał jako spam i naciąganie z tekstem wprowadzającym w błąd.

W moim mniemaniu Pan Sławek Serafin, stosując tego typu manipulacje, nie traktuje czytelników gram.pl poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 19:16, Ilona napisał:

W moim mniemaniu Pan Sławek Serafin, stosując tego typu manipulacje, nie traktuje czytelników gram.pl poważnie.

Wiesz, przyszedł z GameCornera, a jak dobrze wiemy, ten serwis już nie istnieje. Chyba zaczynam zauważać, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 19:16, Ilona napisał:

W moim mniemaniu Pan Sławek Serafin, stosując tego typu manipulacje, nie traktuje czytelników
gram.pl poważnie.


Bo przecież gry to taka poważna dziedzina kultury, prawie jak msze żałobne i treny, nie? A przynajmniej takie można odnieść wrażenie, widząc to pospolite ruszenie osób, które na czas czytania newsa zawieruszyły poczucie humoru. Mam nadzieję, że się potem znalazło, razem z umiejętnością interpretowania słowa pisanego na więcej niż jeden sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może w natłoku rutyny i desperackiej walce o czytelnika ktoś na górze zapomniał, że są tytuły dowcipne i są tytuły brukowe.

Hm, do których by toto zaliczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować