Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry - pierwsze wrażenia z gamescom 2012

18 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Capcom uparł się na nowego Dantego, bo niby jest TAAAAKI młody, TAAAAAKI buntowniczy i, oczywiście ich zdaniem, TAAAAAAKI podobny do starego Dante (w końcu ma podobne ciuchy i białe włosy po przemianie!). Trudno, wizerunek Dantego może i zgwałcony, ale przynajmniej sama gra jest przyzwoita.

Przeczytaj cały tekst "Devil May Cry - pierwsze wrażenia z gamescom 2012" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się świetny slasher - i fajnie, bo ten gatunek też potrzebuje różnorodności (a co innego taki zakręcony klimat, a co innego "poważny" God of War, czy cRPGowy Darksiders II).

A że Dante inaczej wygląda? Mi to zwisa. Bardzo lubię serię DMC, uważam się za fana (choć pewnie zaraz mi ktoś powie, że jestem sprzedawczykiem i du*ą, a nie prawdziwym fanem), ale to mi się całkiem podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 18:40, Zdenio napisał:

A że Dante inaczej wygląda? Mi to zwisa. Bardzo lubię serię DMC, uważam się za fana (choć
pewnie zaraz mi ktoś powie, że jestem sprzedawczykiem i du*ą, a nie prawdziwym fanem),
ale to mi się całkiem podoba ;p

Tak jak napisałem - nie o sam wygląd chodzi, ale i o cały charakter. Facet pod każdym względem stanowi połączenie Billa z Tokio Hotel (tego ichniejszego Babochłopa, który ma włosy jak Kerrigan ze StarCrafta), pierwszego-lepszego osiedlowego dresa i faceta, który poziomem narcyzowatości bije na głowę Tony''ego Starka z Iron Mana.

... Zawiało trochę nerdozą z tego posta, nie licząc Tokio Hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że Capcom odpowiada za to jak promuje nowego DMC, ale problemy z przedstawieniem produktu to niestety dla nich norma.
Jeśli zostanie udostępnione demo z chęcią zagram, jeśli nie to zostaje tylko polatać po znajomych i wtedy wyrobić sobie własną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ludzie widać że stary dmc się nie sprzedawał za dobrze więc zamiast zrobić następną część zrobili reboota z nadziją że się sprzeda lepiej zobaczymy czy się uda (choć trochę starego hero mi szkoda 4 była fajna)

PS z tym gwałceniem się powstrzymuj koleś nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 18:48, chudyda napisał:

PS z tym gwałceniem się powstrzymuj koleś nie trzeba

Według tego, co wyskrobałem w materiale, prośba kierowana raczej do Capcomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 19:10, Cygnar napisał:

Litrówka* pod drugim obrazkiem "jets" zamiast jest (początek trzeciej linijki).

Kuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jak gra, ale cieszę się, że nareszcie ktoś nazwał tę całą hucpę z nowym Dante po imieniu, zamiast rzucać czerstwe teksty w stylu "już tylko malkontenci narzekają na nowego bohatera" jak to było w podsumowaniu konferencji capcomu. Jakiś medal społeczności powinien być za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 20:58, Madoc napisał:

Zabawne, przeczytałem pierwsze zdanie i już wiedziałem, kto napisał ten tekst.

20120819210139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "twór - dzieciak" nie jest prawdziwym Dante !! Strasznie irytuje mnie to, że nazwali go takim imieniem. To profanacja prawdziwej Trylogii Devil May Cry. Oj Capcom przejedzie się na tej swojej głupocie. Totalne dno. Wszystko po to, żeby małe dzieciaki mogły w to grać... Nie dzięki Capcom, ale to nie może być warte nawet złamanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica pomiędzy wyrażaniem opinii a trollowaniem, w dodatku teraz widzę że na różnych kontach ma Pan już 5 banów za piractwo i trollowanie więc jedyne co pozostało do zrobienia to nałożenie bana również i na to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować